Kiek kainuoja atostogos Palangoje? Atsako poilsiautojai

Savaitgalį Palangoje praūžusios 1000 km lenktynės sukėlė tikrą sumaištį – kurortas buvo perpildytas, nakvynės vietų pritrūko, o kainos viešbučiuose šoktelėjo keliais šimtais. Tad laimėjo poilsiautojai, kurie kelionę į pajūrį buvo numatę ir nakvynę suplanavo anksčiau. Šį kartą COSMO lenktynių metu pasmalsavo poilsiautojų, kiek jie linkę išleisti atostogoms Palangoje.

Daiva (26 m.) ir Jonas (29 m.): Užsukome tik kelioms dienoms. Pasisekė, nes apsistojome pas draugus, todėl nakvynė nekainuoja. Kadangi planavom poilsį Palangoje anksčiau, šiek tiek atsidėjome, kad nereikėtų sukti galvos nuolat skaičiuojant. Vakarienė restorane, užkandžiai, gėrimai, pramogos – viskas kainuoja. Manau, maistui ir gėrimams per dieną išleidžiame apie 120 Lt abiem, o pramogoms kaip kada. Tiesą pasakius, kažkokios konkrečios sumos, kiek poilsiui atseikėsim per šias dienas, nenumatėm, aišku, ribas jaučiam.

Jolanta (30 m.): Pailsėti į kurortą atvykome su šeima, būsime savaitę. Viešbučio kambarį rezervavom iš anksto, todėl kainavo mažiau nei poilsiautojų bumo metu – apie 800 Lt. Nemažai išleidžiame maistui, mėgstame gerą virtuvę, todėl pasisėdėjimui geresniame restorane pinigų negailim. Savaitės pabaigoje ketiname aplankyti ir Nidą. Šioms atostogoms skyrėme daugiau nei 2000 Lt.

Agnė (23 m.): Į Palangą atvažiavau stebėti 1000 km lenktynių. Su draugais išsinuomojome 2 kambarių butą, kiekvienas už 5 naktis sumokėjome po 250 Lt. Galvoju, kad norint ir skaniau pavalgyti, ir atsigaivinti gėrimais, galbūt kažką įsigyti, kažkur nuvažiuoti, savaitės poilsiui reikėtų turėti bent 400 Lt. Aišku, galima apsieiti ir paprasčiau.

DELFI (D.Lauručio nuotr.)

Darius (32 m.) ir Inga (34 m.): Prasisukome pigiai. Už 3 naktis poilsio namuose sumokėjome vos 200 Lt, todėl galim daugiau skirti kavinėms ir mažosios pramogoms, o ji užsimano visko, ką pamato: atrakcionų, mašinėlių, dviračio, traukinuko, batuto ir t.t. Susitarėme, kad šį kartą kelių dienų poilsiui skirsim apie 600 Lt.

Tadas (34 m.): Apsistojau su drauge viešbutyje, turbūt jis ir sudaro didžiausią išlaidų dalį. Pabūsime čia, o po lenktynių važiuosime į Juodkrantę pas draugus. Sunku pasakyti, kiek viskam išleidžiam, vieną dieną daugiau, kitą – mažiau. Jei nori atsipūsti ir nekvaršinti galvos, ką gali leisti, ko negali, tada dviese reikėtų atsidėti kokioms savaitės atostogoms apie 1000 Lt be apgyvendinimo.

Ingrida (29 m.): Kiek išleidau? Net nežinau, išlaidų nesumuoju. Žinau, kiek turiu sąskaitoje, pasiskaičiuoju, kad per dieną nepravalgyčiau ir nepragerčiau daugiau nei 50 Lt ir tiek. O gyvenu kartu su dar 2 merginomis pas tetą, todėl nakvynė nekainuoja. Sunku pasakyti, kiek reikėtų turėti kišenėje norint atostogauti Palangoje. Jei gali atsidėti 800 Lt, tai kam tada vykti į tą Palangą, geriau jau į užsienį. Tuo labiau, kad čia žmonių skruzdėlynas, anaiptol ne pati smagiausia liaudis, aš poilsiauju turbūt tik dėl patogių apgyvendinimo sąlygų ir lenktynių, kurios ir buvo kelionės tikslas.

DELFI (D.Lauručio nuotr.)

Donatas (33 m.): Atvažiavau trumpam, neplanavau iš anksto kelionės, todėl ir nenumačiau kažkokios išleistų pinigų sumos. Tiesiog sugalvojom atvykti su draugų kompanija, pasitaikė geras oras. Apsigyvenom apartamentuose, pataikėm ant poilsiautojų piko. Teko sumokėti daugiau nei įprasta, bet gerai leidžiam laiką, tai argi gaila? O konkreti suma... visiems skirtinga – kas kiek gali. Aš už tiek esu Lietuvos kurorte, kitas gal būtų Bulgarijoj, Sicilijoj.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis