4 žingsnių taisyklė: kad manikiūras išliktų kuo ilgiau

Ką daryti, kad nagų lakas išliktų ilgiau? Jei gelinio lakavimo variantas netinka, tuomet turėtum žinoti keletą pagrindinių lakavimo taisyklių. Jos padės gražiais nagais džiaugtis kur kas ilgiau nei porą dienų.

Nagų lakas DEBORAH ALL IN ONE, trejopas poveikis apjungia nagų lako pagrindą, spalvotą laką ir viršutinį lako sluoksnį viename buteliuke, gamintojo ir Vida Press nuotr.

PIRMAS ŽINGSNIS

Švarius ir nusausintus nagus (jokiu būdu ne pateptus aliejuku!) nulakuok vienu sluoksniu vadinamojo nagų lako grunto. Ši priemonė paruoš nago plokštelę sukibimui su paprastu laku, todėl manikiūras išliks ilgiau.

ANTRAS ŽINGSNIS

Leisk gruntui visiškai išdžiūti, po to tepdama tik po vieną sluoksnį nagus lakuok lako pagrindu. Rinkis lako pagrindą, turintį drėkinančių ir nago plokštelę stiprinančių savybių. Jis ne tik pamaitins nagučius, bet ir išlygins jų paviršių.

Nagų lako pagrindas ISADORA NAIL PRIMER, gamintojo ir Vida Press nuotr.

TREČIAS ŽINGSNIS

Kai išdžius lako pagrindas, nagus gali lakuoti norima spalva. Tačiau laką tepk ne daugiau kaip 3 potėpiais ant kiekvieno nago. Būtinai lakuok tik plonu sluoksniu. Tokiu būdu lakas greičiau nudžius, ilgiau laikysis. Tepdama ploną sluoksnį ir leisdama jam gerai išdžiūti, nagus lakuoti gali porą kartų nesibaimindama, kad jis greitai nutrupės.

Vida Press nuotr.

Nagų lako COLLISTAR 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcija „Coffee“, gamintojo nuotr.

KETVIRTAS ŽINGSNIS

Išdžiuvus paskutiniam nagų lako sluoksniui, tepk priemonę, vadinamą viršutinio lako sluoksniu. Jis apsaugos nagų lako spalvą nuo išblukimo ir pageltimo. Atkreipk dėmesį į produkto savybes ir pasirink tokį, kuris apsaugotų nagus nuo UV. Nepatingėk kas antrą dieną užlakuoti papildomą viršutinio lako sluoksnį – manikiūras bus tvarkingas daug ilgiau nei įprastai.

Viršutinis nagų lako sluoksnis ISADORA WONDER TOP COAT, gamintojo ir Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_75940559

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis