Ką daryti, kad oda būtų pasakiškai skaisti

Laimė, kad gyvename ne viduramžiais ir norėdamos švytėti savo skaisčiais it Botičelio Veneros skruostais papilkėjusią, miesto taršos, tabako dūmų, nemigo naktų ir streso išprievartautą odą galime užtepti sluoksniu skaistinamosios pudros, parausvinti skaistalais, imituojančiais vibruojantį prinokusio persiko atspalvį ir būti ta pačia patraukliąja Venera. Nors ne!

Norint pasiekti skaisčios odos įvaizdį reikia... tiesiog sveikos odos. Gaivios ir švytinčios natūraliai, iš vidaus, kaip po šaunių atostogų, kaip po gero sekso. Mums reikia tokios tobulos odos, kaip tos žaviausios pasaulyje moters, kurią kiekviena saugome savo viduje. Tiesa, mums, ko gera, vien tik atostogų ir gero sekso tokiam rezultatui pasiekti jau neužteks.

Bet yra priemonių, kurios visą šį gelbėjimosi procesą papildys esminiu akcentu – konkrečia, skubia energijos injekcija papilkėjusiai, skaistumą praradusiai odai. Tai – ne „ultraturboekstranaujaužpatentuotamedžiaganeaiškiupavadinimu“, tai – elementarusis vitaminas C.

(Ne)elementarus vitaminas C

Nors pats vitaminas elementarus, mums tiesiog gyvybiškai būtina ypatinga jo forma: koncentruota, stabilizuota ir svarbiausia – aktyvi. Vitaminas C - (askorbo rūgštis) greitai suyra, tad turite rinktis tik tas priemones, kuriose vitaminas C yra stabilizuotas ir pasižymi lipofilinėmis savybėmis, kad žymiai lengviau įsiskverbtų į odą.

Sensilis „Skin Delight“ sudaro trys priemonės: jauninamasis dieninis kremas su SPF15, naktinis kremas (75 ml) su aktyvinamojo serumo ampulėmis su stabilizuotu vitaminu C (10 %) ir gaivinamasis juodasis šveitiklis
Sensilis „Skin Delight“ sudaro trys priemonės: jauninamasis dieninis kremas su SPF15, naktinis kremas (75 ml) su aktyvinamojo serumo ampulėmis su stabilizuotu vitaminu C (10 %) ir gaivinamasis juodasis šveitiklis
Gamintojo nuotr.

Būtent toks vitaminas C yra Sensilis „Skin Delight“ skaistumo ir energijos suteikiančių priemonių rinkinio sudėtyje. Būtent toks vitaminas C skatina odos medžiagų apykaitą, stiprina jos apsaugines funkcijas, atgaivina ir šviesina odą, balina šlakus ir pigmentines dėmes, greitina audinių regeneraciją ir kolageno sintezę. Dėl puikių antioksidacinių savybių, vitaminas C ypač saugo odą nuo neigiamų išorinių veiksnių, lėtina senėjimą. Naudojant priemones su vitaminu C, oda skaistėja, stiprėja, tampa švytinti. Bet ak, kad jūs žinotumėte, kiek daug kitokio gėrio odai yra SENSILIS priemonėse Skin Delight !

Keturgubas šviesos ir energijos salto

Priemonių Sensilis „Skin Delight“ liniją sudaro trys priemonės: skaistumo ir energijos suteikiantis jauninamasis dieninis kremas su SPF15, odos skaistumą ir energiją aktyvinantis naktinis kremas (75 ml) su aktyvinamojo serumo ampulėmis su stabilizuotu vitaminu C (10 %) ir unikalus gaivinamasis juodasis šveitiklis. Visos priemonės iš „Skin Delight“ linijos – kaip tos laiko patikrintos draugės iš „Sekso ir miesto“ – turi savitumų, bet veikia išvien, papildo viena kitą, sustiprina viena kitos pasiektus rezultatus, kol galiausiai jūsų odoje apsigyvena šviesos ir energijos draugystė.

Juodadarbis

Pradėkite nuo juodojo gaivinamojo šveitiklio Sensilis „Skin Delight“ . Norėdamos puikių rezultatų, pirmiausia turite gerai paruošti dirvą – pašalinti mirusias odos ląsteles, kad odai būtų lengviau pasisavinti veikliąsias priemonių medžiagas ir pamiršti visas buvusias nuoskaudas (ar visus buvusius). „Skin Delight“ su juodąja magija ir užkalbėjimais neturi nieko bendro, bet juo pasitepusios gerokai išgasdinti galite visus nedraugus. Iš tiesų šis šveitiklis - vien tik gėris aktyvintos anglies glėbyje, (beje, efektyvumas pirmą kartą panaudojus – 30% padidėjęs veido skaistumas). Aktyvintoji anglis valo odą: sugeria riebalų perteklių ir nešvarumus iš odos porų, padeda švelniai valyti mirusios odos ląsteles ir suteikia skaistumo papilkėjusiai, senėjimo požymių, streso ar aplinkos taršos paveiktai odai. Korundo dalelytės yra vos minkštesnės už deimantus, o jų paviršius yra netolygus, todėl giliai ir efektyviai šveičia odą. Oda minkštėja, šviesėja, mažėja spuogelių,vienodėja odos tonas, oda atrodo skaistesnė ir jaunesnė. Stabilizuotas vitaminas C šviesina odą, suteikia jai gyvybingumo ir energijos.Vitaminas E saugo odos ląsteles nuo senėjimo ir stiprina odos atsparumą. Priemonė skatina ląstelių regeneraciją, glotnina odą ir vienodina jos spalvą. Šveitiklį dievina visi odos tipai, taigi, 1-2 kartus per savaitę uoliai sukite ratukus pirštų galiukais, ant veido odos tepdamos šveitiklį.

Nakties angelas sargas ir ekstra energija

Sensilis „Skin Delight“ odos skaistumą ir energiją aktyvinantis naktinis kremas – veiksmingų aktyviųjų augalinių ekstraktų ir stabilizuoto vitamino C derinys, pastebimai skaistinantis odą. Kol jūs miegate, vitaminui C į pagalbą atskuodžia dar visa eilė įtakingų veikėjų: Rabdosia Rubescens ir Siegesbeckia Orientalis ekstraktai kartu su kininio ožerškio uogų (goji) ekstraktu slopina pagrindinių pigmentų (melanino ir hemoglobino) intensyvumą. Oda tampa šviesesnė, spalva vienodesnė. Nuo išorinio streso poveikio saugo ženšenio, obuolių ir persikų ekstraktai, kurie detoksikuoja ir saugo nuo neigiamos aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, taršos, klimato pokyčių poveikio. Magnio sulfato ir lotosų ekstrakto, kuriame gausu eterinių aliejų, derinys padeda odai atsipalaiduoti, suteikia energijos ir mažina nuovargio žymes. Hialurono rūgšties ir fosfolipidų derinys skatina odos drėkinimą ir stiprina hidrolipidų plėvelę, padėdamas atkurti natūralią odos struktūrą. Naktinis kremas – kas vakarą – kaip „Tėve mūsų“.

Tiesiog graži diena su Sensilis „Skin Delight
Tiesiog graži diena su Sensilis „Skin Delight
Gamintojo nuotr.

Intensyvesniam skaistumo efektui kartą per savaitę, prieš naudodami naktinį kremą, odą ištepkite kita, itin koncentruota priemone - ampulėje esančiu aktyvinamuoju serumu su vitaminu C (10 %). Šis serumas gana stipraus poveikio, todėl jo sudėtyje yra ramunėlių ekstrakto, kuris švelniai glaisto odos pajautrėjimą, jei jį laikinai pažadins didelė vitamino C dozė.

Tiesiog graži diena

Na, ir paskutinysis, bet ne mažiau svarbus ir galingas „Skin Delight“ linijos produktas – skaistumo ir energijos suteikiantis jauninamasis dieninis kremas su SPF15, kuriame, prie visų aktyviųjų augalinių ekstraktų, kurių yra visuose linijos produktuose, prisijungia ir apsauga nuo saulės, kuri yra tiesiog būtina ne tik šiuo, bet ir visais kitais atvejais: ir kai naudojate priemones su vitminu C, ir kai nenaudojate, ir kai šviečia saulė, ir kai – ne. Ir vasarą, ir žiemą.

Dieninis kremas skaistina odą, slopina pigmentines dėmes, saugo nuo išorinio streso poveikio, žalingų saulės spindulių, mažina nuovargio žymes. Hialurono rūgšties ir fosfolipidų derinys skatina odos drėkinimą ir stiprina hidrolipidų plėvelę, padėdamas atkurti natūralią odos struktūrą. Oda bus palepinta, šviesa ir energija – užrakinta ant jūsų skruostų. Ar ne to ir siekėte?!

Šveitikliu pašalinus apmirusias odos ląsteles odai lengviau pasisavinti veikliąsias medžiagas
Šveitikliu pašalinus apmirusias odos ląsteles odai lengviau pasisavinti veikliąsias medžiagas
Gamintojo nuotr.

Naudodamos „Skin Delight“ priemones jau po mėnesio pastebėsite, kad pamiršote, kurioje skruosto vietoje iš jūsų jaunystės tyčiodavosi pamažu ryškėjanti pigmentinė dėmė ir kad vis rečiau prisimentate kreminę pudrą ir maskuoklius, bet atrodote vis gaiviau. Net ir ką tik pabudusios ryte. Kaip toji Botičelio Venera, tik dar geriau.

Beje, jūsų oda mėgsta ne tik vitaminą C. Dar ji tiesiog dievina už jus pakalbėti. Kai ji bus graži, tai ir kalbės apie jus tik gražiai.

Įsigyti galite ČIA.

www.tiesioggrazi.lt

Užsakymo nr.: PT_71152228

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis