Nerealūs grožio triukai su vaikiška pudra, kuriuos verta išbandyti kiekvienai

Jei namie neturi vaikiškos pudros, tai kitą kartą būdama parduotuvėje būtinai nusipirk. Kainuoja nedaug, panaudoti tikrai rasi kur!

1. Sausas šampūnas
Jei plaukai susiriebalavo, turi kažkur eiti, o laiko galvos plovimui neturi, čiupk vaikišką pudrą. Ji veikia kaip sausas šampūnas. Apibarstyk plaukus, švelniai įmasažuok ir tuomet iššukuok.

2. Makiažo pagrindas (gruntas)
Nebūtina pirkti specialaus makiažo pagrindo, kad skysta pudra gražiai pasidengtų. Plonas vaikiškos pudros sluoksnis savo darbą atliks geriau už bet kokius skysto pavidalo analogus.

3. Porcelianinis veidas
Siekiant tobulo makiažo užbaigimo ir norint, kad veidas neblizgėtų, visai nebūtina pirkti matinės pudros. Tam kuo puikiausiai pasitarnaus vaikų pudros milteliai.

4. Vešlios blakstienos
Šepetėlio pagalba pabarstyk pudros ant blakstienų ir padenk jas vienu tušo sluoksniu. Netrukus tepk dar vieną sluoksnį pudros ir nudažyk blakstienas dar vienu blakstienų tušo sluoksniu.

5. Idealūs antakiai
Prieš darydama makiažą, nedidelį kiekį pudros šepetėliu padenk ant antakių, po to antakių formą paryškink pieštuku. Tai antakiams suteiks vešlumo.

6. Depiliacija
Atliekant depiliaciją cukrumi arba vašku, tam, kad būtų geresnis sukibimas su oda, prieš procedūrą odą padenk pudros milteliais. Tokiu būdu oda nukentės kur kas mažiau.

7. Ilgalaikiai lūpų dažai
Norėdama, kad lūpų dažai kuo ilgiau išsilaikytų, lūpas pabarstykite pudros milteliais, o tuomet lengvai priglaudusi servetėlę pašalink jų perteklių. Plonas pudros sluoksnis nebus matomas, o makiažą išsaugos patikimai.

8. Po skutimosi
Labai patogi priemonė po skutimosi: užtepus kojas drėkinamuoju kremu ir jam susigėrus, odą pabarstyk pudra. Oda taps idealiai švelni.

9. Įbrėžimai ir įtrūkimai
Tam, kad pažeistos vietos greičiau gytų ir nepatektų infekcija, jas galima pabarstyti vaikų pudra.

10. Ypatinga vietelė
Vidinės šlaunų pusės oda, ypač nemūvint pėdkelnių ir daug vaikštant, gali nusitrinti, tačiau tereikia tą vietą pabarstyti pudros milteliais ir problemos kaip nebūta.

11. Nuo nuospaudų
Tam, kad batai netrintų kojų, į jų vidų reikia įberti pudros miltelių. Tai padės išvengti nuospaudų ir odos nutrynimų.

12. Prakaitu atsiduodantys sportbačiai
Prieš treniruotę į sportbačius ir kojines įberk pudros miltelių ir nemalonus kvapas tavęs nebetrikdys.

13. Vėsios paklodės
Pasirodo, pabarsčius vaikiškos pudros ant paklodžių, karštą vasaros dieną jos išlaikys vėsą ir nejungiant kondicionieriaus.

14. Paplūdimyje
Einant į paplūdimį, į krepšį įsimesk ir pudros miltelių, pabarsčius jais kojas, nelips smėlis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis