Išskirtinis naujasis BOURJOIS akių tušas nustebins net ir visko mačiusias

Gera žinia toms, kurios ypač rūpinasi savo išvaizda ir svajoja apie tobulas blakstienas. Prancūzų kompanija BOURJOIS pristato naujieną: blakstienų tušą „Volume reveal” .

Išbandžiusios šį tušą, į kitus nebenorėsite net pažvelgti. Jo kūrėjai apie viską pagalvojo: tušo šepetėlio šereliai pagauna ir padengia visas blakstienas. Net pačias trumpiausias. Jums pakaks vos vieno potėpio, kad blakstienos taptų dvigubai tankesnės ir ilgesnės.

Šio tušo pakuotės dizainas išskirtinis: jį puošia ypatingas veidrodėlis, kuris taps nepamainomu palydovu jūsų rankinėje. Besinaudodamos juo galėsite nepriekaištingai pasidažyti blakstienas.

Kas kartą suabejojusios savo išvaizda, paimsite tušą į rankas ir jo veidrodėlyje galėsite pamatyti net 3 kartus padidintą blakstienų vaizdą. Tai ypač patogu, kai po darbo dienos dar turite kitų reikalų ir namus pasiekiate vėlai, minėtas veidrodėlis užtikrins jus, kad bet kada ir bet kur galėsite netrukdomai žvilgtelėti į savo blakstienas.

BOURJOIS akių tušas
BOURJOIS akių tušas
Organizatorių archyvas

Naudodamos šį tušą pamiršite ir kitą problemą – pasidažiusios „Volume reveal“ nesulauksite jokio sulipinimo efekto. Šepetėlis sukurtas taip, kad blakstienos padažomos ypač kruopščiai.

Panašu, kad tušo autoriai pasistengė su kaupu: norinčios gali rinktis ir džiaugtis „Volume reveal“ tušu, kuris yra itin juodas ir atsparus vandeniui. Šis tušas – puiki priemonė artėjant vasarai: vakarėlyje ar jūros bangose galėsite drąsiai šėlti, nesukdamos galvos dėl nepriekaištingų blakstienų.

Organizatorių nuotr.

Užsakymo nr.: PT_71214468

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis