Gudrybės, kurios padės tau lygiai ir rudai įdegti

Ar žinai, kad įdegusio kūno mados pradininke buvo žymi prancūzų gražuolė Coco Chanel, 1922 metų vasarą Kanuose žurnalistams pareiškusi, kad „aspirino baltumo veidas, kuriuo taip didžiuojasi salonų poniutės, atrodo nesveikai ir negražiai, o graži oda – tai įdegusi oda!“ Tai tapo prancūzų vasaros gyvenimo būdo perversmu. Nepriekaištingas įdegis tapo kone privalomu vasaros atributu ir to siekė kiekviena mergina.

Rudos odos mada niekur nedingo, tik štai gražiai ir tolygiai įdegti pavyksta tikrai ne visoms. Todėl dalinamės su tavimi patarimais, padėsiančiais mėgautis gražia oda. Kai kuriuos iš jų tikriausiai puikiai žinai, tačiau ne visus vykdai!

PARUOŠK ODĄ ĮDEGIUI

Kad įdegis pasiskirstytų tolygiai, nuo odos būtina pašalinti suragėjusias epidermio ląsteles. Odos šveitimą reikėtų atlikti reguliariai, bet pasistenk oda pasirūpinti bent jau kas porą savaičių. Odą sudrėkink šiltu vandeniu ir įtrink švelniu šveitikliu su apvaliais grūdeliais. Jokiu būdu nepirk šveitiklių su pailgais grūdeliais, nes jie braižo odą. Švelniais sukamaisiais judesiais patrink odą, kad pasišalintų visos negyvos ląstelės ir nusiprausk šiltu vandeniu. Šveitiklį gali pasigaminti ir pati. Tam reikės sumaltos kavos arba abrikosų ar vynuogių kauliukų grūdelių.

Eidama į paplūdimį, nusivalyk visą kosmetiką nuo veido, taip pat stenkis nenaudoti kvepalų ir dezodorantų, nes jie užkemša poras. Leisk savo odai natūraliai pakvėpuoti. O vietoje kosmetikos į savo krepšį įsimesk purkštuką su vandeniu, kad galėtum nuolatos drėkinti odą iš išorės.

Jei nori lygaus, bronzinio atspalvio įdegio, prieš eidama į paplūdimį išgerk stiklinę šviežiai spaustų morkų sulčių arba suvalgyk keletą abrikosų. Šiuose produktuose yra natūralaus pigmento, kuris pagreitina melanino gamybą, o tai skatina greitesnį ir gražesnį įdegį. Labai veiksmingi yra avokado ir vynuogių sėklų aliejai – būtinai jų įsigyk.

Be abejo, kur kas paprasčiau būtų įsigyti specialiai įdegį skatinančių kremų. Mes rekomenduojame išbandyti Bronzing Dry Oil Spray Intensifier įdegį skatinantį aliejų su bronzantais. Tinka degintis saulėje ir soliariume! Praturtintas bananų, juodojo riešutmedžio kevalų ir morkų sėklų ekstraktais, pamaitins tavo odą ir suteiks 5degiui tamsesnę spalvą. Natūralūs aliejai sudrėkins odą ir skatins tolygų bei greitesnį įdegį, kuriuo galėsi ilgiau džiaugtis. Puikiai susigeria ir nepalieka aliejingos odos pojūčio. Pamiršk paraudusią odą ir džiaukis auksiniu atspalviu!

Jei nori išvengti priešlaikinio ląstelių senėjimo, kuris vyksta dėl saulės aktyvumo ir ultravioletinių spindulių neigiamo poveikio odai, į maisto racioną įtrauk žuvų taukus, kuriuose gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-3 ir vitamino E.

Dauguma merginų degintis eina kaip į darbą: vargsta gulinėdamos ir nuobodžiaudamos. O ar žinojai, kad tolygiau ir greičiau įdegsi judėdama, o ne ištisai gulėdama? Žaisk badmintoną, tinklinį, daugiau plaukiok ar paprasčiausiai vaikštinėk pakrante. Ir nesinervink, jei saulutė šiek tiek pasislėpė. Kad ir kaip keistai skambėtų, gerą ir ilgalaikį įdegį įgauti galima deginantis pavėsyje. Geriausia vieta tam būtų medžių paunksmė, nes medžių lapija saulės spindulius praleidžia, tačiau jų poveikis silpnesnis nei tiesioginių spindulių, todėl išvengsi paraudusios odos. Beje, gražiai įdegti galima ir apsiniaukusią dieną.

GRAŽUS IR TOLYGUS ĮDEGIS

Jei vis dėlto nori pasilepinti tiesioginiais saulės spinduliais, geriausiai degintis ryte, 10–11 val. arba vakarop, 16–17 val., kuomet saulės aktyvumas būna mažiausias. Nereikėtų pamiršti, kad drabužiai taip pat yra pralaidūs ultravioletiniams spinduliams. Pabuvus saulėje, geriau rengtis laisvesniais, tamsesniais drabužiais ir vengti aptempto apatinio trikotažo. Viskas, kas spaudžia odą, gali pakenkti tolygiam įdegiui.

Viena skaudžiausių per ilgo deginimosi pasekmių, apie kurią daugelis moterų susimąsto per vėlai, tai pernelyg anksti susenusi ir susiraukšlėjusi oda. Po vasaros pastebime, kad raukšlelių padaugėja, o tos, kurios jau buvo išryškėja, pagilėja, oda netenka elastingumo, ima greičiau senti. Odos jaunystės sugrąžinti natūraliai neįmanoma. Per tam tikrą laiką sukaupta saulės spindulių dozė yra viena pagrindinių melanomos vystymosi ar kitų rūšių odos vėžio atsiradimo priežastis. Galimas ir fototoksinis bei fotoalerginis saulės poveikis.

Taigi apie tai, kad deginantis būtina naudoti apsauginius kremus, tikriausiai nereikia net priminti. Kuo šviesesnė oda, tuo turi būti didesnis apsaugos faktorius (SPF skaičius). Pirmomis buvimo saulėje dienomis geriau rinktis kremą su didesniu SPF faktoriumi, palaipsniui pereinant prie mažesnio, o kūnui pripratus prie saulės spindulių, gali naudoti ir įdegį skatinantį kremą, kuris esamam įdegiui suteiks tamsesnį atspalvį.

SVARBU: negalvok, kad apsauginis kremas neleis tau įdegti. Priešingai - jis apsaugos tavo odą nuo nemalonių nudegimų ir padovanos tau gražų, tolygų įdegį. Todėl apsauginį kremą tiesiog privalai įsigyti! Mes rekomenduojame išbandyti Australian Gold apsauginius kremus. Naudodami unikalius ingredientus, „Australian Gold“ užtikrina išskirtinį efektyvumą, papildomą odos drėkinimą ir apsaugą nuo saulės. Pasižymi išskirtiniu aromatu - visame pasaulyje pripažintas – paplūdimio atostogų aromatas!


LAIMĖK AUSTRALIAN GOLD kūno pienelį su apsauga nuo saulės

Drėgmė – vienas iš esminių dalykų, norint palaikyti gražų įdegį. Todėl ne tik gerk daug vandens, bet ir pakeisk savo kasdienius higienos procedūrų ritualus: atsisakyk labai karšto vandens ir prauskis po dušu, o ne vonioje. Prausimuisi naudok priemones, kuriuose yra drėkinančio alyvuogių aliejaus, o kūną švelniai nušluostyk ir jokiu būdu netrink odos rankšluosčiu.

Vaisiai ir daržovės norinčioms natūralaus įdegio efekto

Norėtum, kad tavo oda įgautų sveiko ir gražaus įdegio atspalvį, nesikaitinant soliariumuose? Tai įmanoma, jei pusantro mėnesio kiekvieną dieną suvalgysi po tris porcijas vaisių ir daržovių. Labiausiai rekomenduojami – kiviai, morkos ir kopūstai!

Šį faktą patvirtino Škotijos St. Andrews universiteto mokslininkai, atlikę eksperimentą su keliomis dešimtimis savanorių. Dalyviai buvo fotografuojami prieš ir po eksperimento. Paaiškėjo, kad nuo vaisių ir daržovių oda įgavo natūralų gelsvą ir rausvą atspalvį. Kitaip tariant, dalyvių oda natūraliai tamsėjo. Eksperimento vadovas Ross`as Whitehead`as mano, kad vaisiai ir daržovės gali būti pilnaverčiu pakaitalu soliariumui.

Tie patys mokslininkai atliko ir dar vieną tyrimą: jie paprašė pašalinių žmonių įvertinti kelių eksperimento dalyvių išorinį patrauklumą. Kur kas daugiau teigiamų atsiliepimų sulaukė tie dalyviai, kurių veido odos spalva pakito dėka mitybos.

Šio reiškinio paslaptis – biocheminė karotinoidų veikla, kuri vaisiams ir daržovėms suteikia tam tikrą spalvą. Karotinoidų yra visuose žmogaus odos sluoksniuose, o taip pat ir akies tinklainėje (tinklainėje jie atlieka tam tikrą apsauginę funkciją). Būtent karotinoidai daro poveikį odos pokyčiams, kurie vyksta pradėjus valgyti vaisius ir daržoves.

Mielos merginos, metam visus užkandžius į šalį ir graužiam morkytes arba spaudžiam vaisių ir daržovių sultis. Ne tik dėl savo sveikatos, bet ir dėl grožio!

Užsakymo nr.: PT_71372816

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis