Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga

Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.

Mokslo galimybės neribotos ir dabartinė pažanga kosmetikos srityje leidžia žymiai padidinti efektyvumą produktų, kurie netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kilo ir terminas “kosmeceutinė” kosmetika. Šis žodis angl.Cosmeceuticals sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija(angl. Pharmaceuticals).

Šių 2 žodžių derinys apibūdina mokslininkų sukurtą kosmetiką, kurios pagrindiniai tikslai: saugumas, efektyvumas ir gera savijauta. Būtent tokia yra ir „Novexpert“, pristatanti save kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą. Jo kūrėjai – ilgus metus mokslo laboratorijai vadovavęs Cyrille Telinge ir svajonių komanda, sudaryta iš odos senėjimo prevencijos srityje besispecializuojančių Prancūzijos gydytojų.

Kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus? Nes tai natūralu, saugu, patikima ir efektyvu. Daugiau – šiame straipsnyje arba užsukite ČIA.

Kas yra natūrali ir ar natūrali = veiksminga?

Toksikologai dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai, nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo.

Pavojaus varpais skambina alergologai ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai.

Mes paminėsime tik naudojamus kosmetikoje, iš kurių pirmieji dar 2004 m. sukėlę nerimą dėl ryšio su krūties vėžiu, buvo parabenai. Be to, šių metų kovą JAV Berkeley universiteto publikuoti naujo tyrimo rezultatai patvirtino anksčiau kompanijos „Novexpert“ specialistų išsakytą nuomonę apie parabenų, ftalatų, triklozano bei fenolių kaupimąsi žmogaus organizme.

Tyrime dalyvavo 100 jaunų merginų (nuo 14 iki 18), naudojančių šių cheminių medžiagų turinčią kosmetiką. Prieš tyrimą merginų šlapime buvo nustatyti nemaži endokrininių trikdytojų kiekiai, o jau po trijų dienų, joms pavartojus kitą, cheminių priedų neturinčią kosmetiką, buvo gauti stulbinantys rezultatai: ftalatų jų organizme sumažėjo 27%, triklozano - 36% ir benzofenono-3 - 36%.

Išvada aiški: kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme.

Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktų vartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.

Ką padarė „Novexpert“?

Siekdama kuo didesnio saugumo savo vartotojams ši komanda pasiekė, kad 2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.

Patys savo ruožtu nepagailėjo 5 metų darbo bei kelių mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti: „0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus“.

Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta nepriklausomų ekspertų - ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. „Novexpert“ laikosi taisyklių, kurios užtikrina saugumą jų sertifikuotus produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

- produktai natūralūs, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją;
- veikliosios medžiagos kuriamos biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
- ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.

„Novexpert“ laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

„Novexpert“ specialistų nuomone, kosmetika yra tik tuomet efektyvi, kai jos formulės veikia visus odos sluoksnius ir visas sudedamąsias jos dalis. Bet kaip tai įmanoma padaryti? Į pagalbą kompanijos specialistai pasitelkia naujus regeneratyvinės medicinos ir genetikos pasiekimus.

Dėl kurių galima pagaminti produktus, kurių poveikis pasireiškia kiekviename odos metabolizmo lygmenyje:

- molekuliniame, veikiant genus ir DNR;
- ląsteliniame, veikiant kamienines ląsteles ir fibroplastus;
- tarpląsteliniame, aktyvuojant hialurono rūgtšies ir kolageno gamybos procesus;
- audinių lygmenyje, veikiant visus 3 odos sluoksnius.

Šiandien mokslas mums atskleidė 5000 kartų mažesnio už plauko storį pasaulio paslaptis. Taip susipažinta su DNR ir nustatyta, kad ji gali puikiai pasitarnauti reguliuojant NET 21 tūkst. „aktyvių“ genų veiklą, pasižyminčių ypatingu jautrumu išorės poveikiams. Taigi, viską ką valgome, ką tepame ant odos ir t.t., veikia DNR ir, žinoma, genus. Tai ir sudomino „Novexpert“, kurie 2001 metais parengė tyrimų planą nustatyti genui, atsakingam už ląstelių senėjimą.

Projekto eigoje buvo ištirti Japonijos salos Okinawos gyventojai (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje) ir buvo nustatyta jų ilgo bei sveiko gyvenimo paslaptis – genas sirtuinas, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome.

Vadinasi, tereikia suaktyvinti šį „jaunystės geną“, kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė kompanijos gydytojai, sukurdami „Novaxyline“ kompleksą, užpatentuotą „Novexpert“ laboratorijos ir padėjusį kompanijai laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų!

Tai sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus, kuris aktyvuoja Sirt-1 enzimus keratinocitų branduolyje, kurie savo ruožtu aktyvuoja DNR genus, prailginančius ląstelių gyvenimo trukmę mažiausiai 20% (atitinka 11 gyvenimo metų).

Šis „Novaxyline“ kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose, o pro-kolageno linijos produktuose (prieš senėjimą) kartu su augaliniu pagrindu sukurta amino rūgštimi atlieka dar ir kamieninių ląstelių apsaugos funkciją. Kaip žinia, odos atsinaujinimas – tai odos ląstelių dauginimosi procesas, dubliuojantis pradinę DNR. Kiekvieną sekundę atsinaujina... 4 mln. ląstelių!

Tačiau dėl aplinkos agresijų šiame procese atsiranda klaidų (vidutiniškai trys), sąlygojančių DNR mutacijas, kurios toliau perduodamos naujoms dukterinėms ląstelėms. Iškyla uždavinys sustabdyti šį užburtą ratą, t.y. apsaugoti kamienines ląsteles ir jų mikroaplinką nuo žalingo išorės poveikio jas perprogramuojant ir palaikant jų išskirtinį sugebėjimą atsinaujinti.

Su šia užduotimi sėkmingai susitvarko „Novexpert“ formulės, naudojamos Anti-age Expert linijoje "apsaugodamos" keratinocitų kamienines ląsteles nuo oksidacinio streso (+37% atstatytų ląstelių) ir 69% pagyvindamos jų regeneracinį pajėgumą. Rezultatas:

Ką daro hialurono rūgštis?

Kalbant apie poveikį į tarpląsteliniame lygmenyje vykstančius procesus, būtina paminėti hialurono rūgštį.

Bendrai kalbant, hialurono rūgštis yra sudėtingas cukrus, primenantis skaidrų ir klampų gelį. Jos randama akyse, sąnariuose, placentoje, odoje ir t.t. Priešingai jos pavadinimui, tai yra labai "švelni" molekulė, užtikrinanti odos „putlumą”.

Deja, per 50 metų jos odoje sumažėja beveik 50% . Taigi, peršasi išvada, kad norint sustabdyti senėjimo procesus, būtina papildyti hialurono rūgšties rezervus.

Kaip tai atlieka „Novexpert“ formulės?

Jos trūkumo problemą sprendžia dviem būdais: naudojant ją išoriškai, o vėliau stimuliuojant jos ir kolageno sintezę pačiame organizme jau minėtuoju „Novaxyline“. Kadangi pastarojo efektyvumas jau buvo aptartas anksčiau, belieka atskleisti "Novexpert" specialistų sukurtos hialurono rūgšties unikalumą. Ji gaminama pažangiu biotechnologiniu būdu iš pieno fermentų ir kviečių bei yra ypač gryna ir 100% suyranti.

„Novexpert“ buvo pirmieji pasaulyje, panaudoję savo formulėse 4 tipų labai mažos molekulinės masės hialurono rūgštį (nuo 1,000,000 iki 5,000 daltonų dydžio), kurios molekulės tiksliai identiškos odoje esančios hialurono rūgšties molekulėms.

Taip užtikrinamas produktų veikliųjų medžiagų patekimas į visus odos sluoksnius, dėl ko optimaliai sureguliuojama odos drėgmė, stabdant vandens išgaravimą per odos paviršių, sustiprinamas odos apsauginis sluoksnis bei odos imuninės savybės, gerėja mikrocirkuliacija, stimuliuojama proteino ZO1 ir baltymo okludino (sustiprina glaudžiąją jungtį tarp epitelinio audino ląstelių, apsaugodamas nuo skysčių išsiliejimo tarp skirtingų ląstelių sluosnių) sintezė.

Tokiu būdu, „Novexpert“ odos priežiūrai skirti produktai dirba kaip „veido architektai“. Jie atstato veido kontūrus, patempdami suglebusius raumenis ir odą, suteikdami odai stangrumo ir elastingumo, išlygindami negilias raukšles bei sumažidami giliąsias (žr. 2 ir 3 pav). Bet unikaliausia yra tai, kad vieno „Novexpert“ hialurono rūgšties serumo buteliuko sausos hialurono rūgšties kiekis prilygsta 20 hialurono rūgšties injekcijų sausos hialurono rūgšties kiekiui.

Rekomenduojame išbandyti unikalų hialurono rūgšties serumą, kuriame šios rūgšties koncentracija didžiausia, remaintis L.I.C.D. NOVEXPERT SAS 2015 m.s atliktais tyrimais. Viename šio serumo buteliuke yra net 20 hialurono rūgšties injekcijų koncentracija!

Kosmetinių priemonių efektyvumą nusako ir kuo ilgesnis pageidaujamas jų aktyvių ingredientų poveikis. „Novexpert“ tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vitaminą C. Kodėl stabilizuotas? Nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio kaip paprastasis vitaminas C. Iš tikrųjų, „Novexpert“ Vit.C linijos pažangiose formulėse naudojamas 2 rūšių stabilizuotų vitamino C, japoniško ir prancūziško, kompleksas.

Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vitaminas C, tiksliau, jo viena molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su kita neutralia molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Būtent jį, kaip vieną stabiliausių ir Azijoje klasifikuojamu „pusiau-vaistu odai“, ir pasirinko Dr. Daniel Colletta naujai „Novexpert“ Vitamino C linijai.

Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vitamino C ir aktyvią organinio silicio molekules.

Kodėl prireikė pastarojo? Dėl kelių svarbių priežasčių:

1. būtent šio elemento yra daugiausia randama odoje;

2. jo cheminis derinys su vitaminu C yra pats efektyviausias derinys, stabdant senėjimo procesus odoje, ypač raukšlių formavimąsi. Ne veltui silicis dar vadinamas „odos cementu“, nes jam geriausiai "sekasi" surišti hialurono rūgšties molekules odoje;

3. organinis silicis yra ta aktyvioji silicio forma, gebanti prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius;

4. būtent jis palaiko visiems gyvybiniams procesams organizme svarbių mikroelementų - kalcio ir cinko – veiklą;

5. jis sėkmingiausiai darbuojasi skatinant kolageno ir fibroplastų gamybą bei medžiagų apykaitą.

Be to, yra nepakeičiamas stiprinant nusilpusį jungiamąjį audinį bei didinant viso organizmo atsparumą infekcijoms.

Taigi šios abi nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys yra visų „Novexpert“ vitamino C linijos produktų sudėtyje ir išlieka veiksmingos net keletą mėnesių atidarius pakuotę.

Kaip pavyzdį žemiau pateikiame dvi diagramas, kurios yra tik maža dalelė to, ką gali tik viena iš „turbo“ odos priežiūros „Novexpert“ priemonių su vitaminu. C – stipriai kocentruotas serumas.

Užsakymo nr.: PT_71450496

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis