20 šukuosenų variantų, tobulai tinkančių šventėms

Vasara - tikras švenčių maratonas. Vienoms – išleistuvės, kitoms - vestuvės (gal netgi būsi nuotaka?), trečioms - tiesiog gimtadieniai ir kitos progos, kurių metu tiesiog privalu atrodyti elegantiškai! Ką apsirengti? Kaip pasidažyti? O ką daryti su šukuosena? Šiuo klausimu mes skubame tau į pagalbą! Atrinkome gražiausius, tačiau pernelyg neįpareigojančius variantus, kad atrodytum elegantiškai, bet nesijaustum per daug suvaržyta.

Tačiau prieš tai norime šiek tiek pakalbėti apie tavo plaukų priežiūrą. Juk vasarą plaukams reikia skirti ypatingą dėmesį! Turime tau keletą esminių patarimų, kurių privalu laikytis, jeigu nori, kad kaitri saulė per tuos kelis šiltuosius mėnesius nepažeistų tavo plaukų.

Pirmoji vasaros taisyklė - atprask šukuoti šlapius plaukus! Po maudynių ežere, upėje, jūroje ar tiesiog duše, sudrėkusius plaukus papurenk pirštais ir leisk jiems natūraliai išdžiūti, o tik tuomet griebkis šukų. Jeigu plaukai itin veliasi, tiesiog naudok daugiau plaukų balzamo. Jei vis tik išsišukuoti šlapius plaukus tiesiog privalai, tuomet bent jau įsigyk netankias šukas, kurios mažiau žalos plaukus.

Antroji taisyklė - be plaukų aliejaus nė žingsnio! Plaukų aliejus atkuria sveiką plaukų išvaizdą, blizgesį ir padeda juos suminkštinti. Jis taipogi uždeda apsauginį sluoksnį, todėl plaukai tampa atsparesni karščiui. Plaukų aliejų naudok kaskart pabuvusi saulėje ir nepagailėk jo plaukų galiukams, kurie nukenčia labiausiai.

Trečioji taisyklė - tavo plaukams būtinai reikia gilaus drėkinimo. Ypatingai tai aktualu toms, kurios vaikštinėja nepridengusios plaukų skarele, skrybėlaite ar dailia kepuraite. Sudrėkinti ir pamaitinti plaukus tau padės kaukės. Vasaros metu turėtum naudoti jas bent kartą per savaitę.

COSMO savo skaitytojoms rekomenduoja išbandyti vieną iš nenuskalaujamų „Gliss Kur“ atkuriamųjų priemonių, kurios intensyviai prižiūri plaukus ir atkuria jų struktūrą.


Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai nualinti. Junginys su 8 vertingais puoselėjančiais aliejais optimaliai saugo plaukus nuo karščio ir nepalieka nuosėdų.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai labai pažeisti ir išsausėję. „Daily Oil“ aliejinis eliksyras su išskirtiniu vertingų aliejų mišiniu yra intensyviai puoselėjantis, tačiau stebuklingai lengvas. Jis intensyviai pamaitina plaukus, jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lankstūs, paklusnūs ir spindintys.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai ypač nualinti ir šiurkštūs. Išskirtinis kreminės sudėties junginys pavirsta besvoriu serumu, kuris suteikia plaukams šilko švelnumą ir pastebimo lankstumo.

„Gliss Kur“ priežiūros priemones gali laimėti ir COSMO konkurse (informacijos ieškok žemiau), o dabar grįžkime prie šukuosenų, kurios tobulai tiks tavo šventei.

Mes rekomenduojame rinktis pakankamai laisvo stiliaus variantus ir pamiršti „sulaižytas“ šukuosenas, aiškiai rodančias, kad ką tik išėjai iš grožio salono. Jei reikia klasikos - visuomet puikiai atrodysi su aukštai surištu kuodeliu, tiesiog suteik jam lengvumo apipindama kasa. Beje, įvairūs pynimai vis dar madoje - labai tiks šventėms, kuriose pernelyg neįpareigojantis aprangos kodas.

Laiko patikrintas variantas, kuris niekuomet nenuvilia - garbanos. Čia gali pasitelkti fantaziją, nes variacijų yra daugybė - suimk kelias sruogas gale, palikdama plaukus laisvai banguotis arba sušukuok plaukus ant vieno šono, kitoje pusėje palikdama tik kokį nors plaukų aksesuarą.

Siūlome pasižiūrėti mūsų atrinktus įvaizdžius ir pasisemti idėjų. Net neabejojame, kad tikrai rasi tai, kas tau labiausiai tiks!

DALYVAUK IR LAIMĖK!

Nori džiaugtis sveikais, gyvybingais ir žvilgančiais plaukais? Dalyvauk konkurse ir laimėk vieną iš trijų „Gliss Kur“ plaukų priežiūros rinkinių! Tau tereikia teisingai atsakyti į klausimą ir nepamiršti išsirinkti, kurio rinkinio labiausiai norėtum.

1) „Gliss Kur“ Ultimate Repair plaukų priežiūros linija praturtinta 3x veiksmingesniu skystųjų keratinų kompleksu atkuria net ir giliausius plauko pažeidimus paviršiuje ir viduje. „Daily Oil“ aliejinis eliksyras su išskirtiniu vertingų aliejų mišiniu yra intensyviai puoselėjantis, tačiau stebuklingai lengvas. Jis intensyviai pamaitina plaukus, jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lankstūs, paklusnūs ir spindintys. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Ultimate Repair šampūnas 250ml; Ultimate Repair balzamas 200ml; Daily Oil Elixir aliejinis eliksyras 75ml;

2) „Gliss Kur“ Serum Deep Repair produktų linija praturtinta amino-proteino serumu, kuris labai efektyviai atgaivina ypač pažeistus ir nuvargintus plaukus. Tai pirmoji „Gliss Kur“ linija, kurioje esantys mikro ingredientai prasiskverbia ir veikia net iki 10 plauko sluoksnių. „Serum deep-repair extreme“ serumo išskirtinis kreminės sudėties junginys pavirsta besvoriu serumu, kuris suteikia plaukams šilko švelnumą ir pastebimo lankstumo. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Serum Deep Repair šampūnas 250ml; Serum Deep Repair balzamas 200ml; Serum deep-repair extreme serumas 100 ml;

3) „Gliss Kur“ Oil Nutritive serija – pirmoji priežiūros priemonių linija su 8 vertingais puoselėjamaisiais aliejais. Priemonės pasižymi maitinamosiomis savybėmis, atkuria plaukus iš vidaus, užpildydamos juos keratinu. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Oil Nutritive šampūnas 250ml; Oil Nutritive balzamas 200ml; Oil Nutritive blow dry spray aliejus 150 ml;

DALYVAUK IR LAIMĖK!

Užsakymo nr.: PT_71660708

Parašyk Redakcijai