NAUDINGA: greiti būdai pasigaminti grožio priemonių be didelių išlaidų

Vasarą leisk odai pailsėti nuo pirktinių grožio priemonių ir pasigamink jas pati. Tai greita, paprasta, o svarbiausia - natūralu!

CITRININIS VEIDO VALIKLIS

Reikės:
1,5 šaukšto atvėsintos "Roiboos" arbatos
1 šaukšto chia sėklų
4 šauktų medaus (labiau tiktų skystas)
1 šaukštelio citrinų sulčių

Dubenėlyje atvėsinta rooibos arbata užpilk chia sėklas, leisk joms išbrinkti. Po 5-7 min. į šį dubenėlį įdėk 4 šauktus medaus ir supilk citrinų sultis. Viską gerai išmaišyk, šiek tiek palauk. Jei mišinys pasidarys per tirštas, įpilk dar šaukštelį arbatos.

Tokį veido valiklį naudok ryte ir vakare (pakaks monetos dydžio kiekio), nepamiršk atidžiai nuprausti veido. Pasigamintą valiklį gali laikyti orui nepralaidžiame inde (pvz.: stiklainėlyje), šaldytuve iki 14 dienų.

Shutterstock nuotr.

MĖTINIS VEIDO TONIKAS

Reikės:
(arbatai)
1 puodelio vandens
1 pakelio mėtų arbatos (arba kelių šviežių mėtos lapelių)
1 šaukšto džiovintų rozmarinų (arba 1 šviežios šakelės)

(tonikui)
1 šaukšto alavijų minkštimo
1/4 puodelio atvėsinto ramunėlių nuoviro
1/4 puodelio paruoštos ir atvėsintos mėtų arbatos (ingredientai viršuje)

Į nedideliame puode užkaistą vandenį įmesk mėtų arbatos pakelį, rozmariną. Kaitink, kol liks tik pusė skysčio. Nuovirą perkošk ir atvėsink. Dubenėlyje sumaišyk alavijų minkštimą ir atvėsintus mėtų ir ramunėlių nuovirus. Paruoštą toniką supilk į orui nepralaidžią talpą (pavyzdžiui, stiklinį buteliuką).

Šiuo toniku valyti veidą gali 2 kartus per dieną (ryte ir vakare). Jei supilsi į purškiamą buteliuką, galėsi naudoti ir kaip veidą drėkinančią miglą, tačiau tuomet reikėtų naudoti ne alavijų minkštimą, bet sultis. Toniką gali laikyti šaldytuve iki poros savaičių.

Shutterstock nuotr.

VEIDO SERUMAS SU VITAMINAIS C IR E

Reikės:
(arbatai)
1 puodelio vandens
1 šaukšto tarkuotos citrinų žievelės

(serumui)
1/2 šaukšto migdolų, moliūgų arba graikiškų riešutų aliejaus
1 šaukšto paruoštos citrinų žievelių arbatos
1 šaukšto alavijų minkštimo

Užvirk vandenį, į puodelį suberk nutarkuotą citrinos žievelę ir užpilk virintu vandeniu. Palik puodelį pastovėti 15 min., palauk kol paruošta arbata atvės. Dubenėlyje kruopščiai išmaišyk pasirinktą aliejų, alavijų minkštimą ir atvėsintą citrinų arbatą. Paruoštą serumą supilk į orui nepralaidų stiklainėlį ar buteliuką.

Serumu veidą tepk tik jį nuvaliusi ir nupraususi - ryte ir vakare. Sandariai uždarytą serumą gali laikyti šaldytuve iki 3 savaičių.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis