Kaip atgaivinti skilinėjančius plaukų galiukus

Netinkama priežiūra ar blogai pasirinktos kosmetinės priemonės, nuolatinis formavimas, naudojant itin stiprios fiksacijos produktus ar metalinius segtukus... Priežasčių, kodėl plaukų galiukai nusilpsta, suskilinėja, yra visa galybė. Jei nežinai, kaip išspręsti skilinėjančių galiukų problemą, tau padės plaukų stilisto, profesionalo Mikhail Kodesnikov patarimai.

Ar įmanoma atgaivinti suskilinėjusius plaukų galiukus?

Jei jūsų plaukų galiukai išsišakoję, suskilinėję, greičiausiai pasirinkote netinkantį kondicionierių: galbūt jūsų plaukams reikia maitinančių priemonių, o jūs naudojate drėkinančias ar atvirkščiai. Išsišakojusius plaukų galiukus geriausia būtų nukirpti, bet, laiku pastebėjus jų būklės pablogėjimą, įmanoma šiek tiek atgaivinti. Kiekvieną dieną galiukus derėtų tepti pasirinktu aliejumi, pavyzdžiui, ricinos.

Jis stiprina, puoselėja plaukus ir turi regeneruojančių savybių. Arbatmedžio aliejus taip pat puikus pasirinkimas – turbūt pastebėjote, jog jis įeina į daugelio plaukų priežiūros priemonių sudėtį. Dažniausiai arbatmedžio aliejų galite rasti produktų, stabdančių plaukų slinkimą, sudėtyje. Argano aliejus dabar ypač populiarus, tačiau jis naudingiausias bus, jei įsigysite itin kokybišką produktą. Deja, pastaroji priemonė gali nemažai kainuoti. Galite išmėginti ir kokosų aliejų.

Kokosų aliejus – puiki priemonė kovojant su plaukų galiukų skilinėjimu.
Kokosų aliejus – puiki priemonė kovojant su plaukų galiukų skilinėjimu.
Shutterstock nuotr.

Ką daryti, kad aliejus nesuriebaluotų plaukų?

Tiek aliejų, tiek maitinančias, drėkinančias priemones reikia tepti pradedant nuo plaukų ilgio vidurio ir užbaigiant ties galiukais. Taip nesusiriebaluos šaknys. Jei plaukai bus drėgni, juos ištepti aliejumi bus paprasčiau – taip priemonė tolygiai pasiskirstys. Netrinkite aliejaus į plaukus viršugalvyje, prie šaknų. Beje, šį produktą naudoti reikia labai mažais kiekiais.

Plaukai riebaluotis gali ir dėl to, kad aliejus jūsų plaukams tiesiog netinka arba tai – prastos produkto kokybės kaltė. Rekomenduočiau plaukų priemones pirkti ne parduotuvėje, o grožio salone: retas atvejis, kai parduotuvės konsultantas išrenka tinkamiausią produktą. Be to, šie dažniausiai nėra plaukų priežiūros specialistai. Jei vis dėlto perkate aliejų plaukams parduotuvėje, pirmas darbas, kurį turite padaryti, tai užduoti daug klausimų konsultantui, kad pagal produktų savybes galėtumėt išsirinkti sau tinkamiausią.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis