Ar tikrai apie kojų depiliaciją žinai viską?

Nuolatinis plaukelių šalinimas - didelis vargas. Jei kaskart nuo kojų pašalinti plaukeliai taptų vis plonesni ir silpnesni, juk depiliacija taptų kur kas greitesnė. Pasirodo, tai galima padaryti!

Greičiausias ir mažiausiai skausmingas būdas pašalinti kojų plaukelius - juos nuskusti specialiu skustuku. Plaukelius suminkštinsi specialiomis putomis arba kremu. Jei šių priemonių po ranka neturi, tiks ir plaukų kondicionierius.

Plaukeliai ilgiau neatgaus, jei juos šalinsi epiliatoriumi. Po kurio laiko juo šalindama plaukelius pastebėsi, kad šie atauga retesni ir silpnesni. Deja, toks būdas nėra skirtas jautruolėms, nes net ir šaldymo funkciją turintis epiliatorius kelia šiokį tokį nemalonumo pojūtį.

Shutterstock nuotr.

Jei tavo kojų plaukeliai yra linkę įaugti, praėjus 3 dienoms po depiliacijos reiktų atlikti odos šveitimą. Kojas reguliariai šveisk porą kartų per savaitę. Ši procedūra ne tik neleis plaukeliams įaugti, juos silpnins, bet ir pašalins negyvas kojų odos ląsteles. Po šveitimo kojas nuplauk po drėgnu dušu ir ištepk drėkinančiu kremu arba losjonu.

Daugelio merginų oda po depiliacijos pajautrėja: pasirodo bėrimas, raudonis, niežti. To išvengti padės riebus kremas, jis nuramins sudirgusią odą. Jautrumą gali sumažinti kremu, kuriame yra mentolio arba alavijų.

Kad plaukeliai ataugtų retesni ir minkštesni, depiliaciją reikėtų atlikti reguliariai. Taip pat gali įsigyti priemonių, kurios lėtina plaukelių augimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis