2 madingi makiažo įvaizdžiai, tinkantys visoms merginoms

Pažvelk į garsių manekenių makiažus, kaip jos atrodo renginiuose? Akivaizdu, kad rudens sezoną grįžta įvairūs rudi, rusvi ir aukso atspalviai, dūminis makiažas aukštumose. Tačiau vakarui siūlomas ir neutralus variantas, rodos, nepastebimai išryškinantis veido bruožus.

Iš Vengrijos kilęs modelis Barbara Palvin užburia migdolo formos akimis, kurios išryškintos padūmavusio efekto makiažu tampa dar paslaptingesnės. Išbandyk kitokį smoky įvaizdį, naudodama metalu žėrinčius šešėlius.

Kurdama smoky makiažą tamsesniais rudais šešėliais paryškink išorinius akių kampučius, o žėrinčiais auksu nudažyk judančią voko dalį. Prie pat blakstienų augimo linijos akis apvesk juodu pieštuku, blakstienoms nepagailėk kelių sluoksnių juodo tušo. Labai svarbu, kad šešėlių spalvos tolygiai ir nepastebimai pereitų iš vienos į kitą, todėl padūmavusiam makiažui kurti naudok minkštų šerelių šepetėlį, kuris padės idealiai sulieti spalvas. Jei akis dažai tamsiau, lūpoms pakaks neutralaus atspalvio lūpų dažų, kad makiažas būtų prabangesnis – žėrinčio blizgio.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Lūpų dažai ISADORA, akių plunksnelė ir makiažo pagrindas BOURJOIS, veido modeliavimo priemonė, blakstienų tušas ir šešėliais ISADORA, gamintojų nuotr.

O štai šviesiaplaukėms - Laros Stone įvaizdis - nude makiažas, pabrėžiantis natūralų grožį. Kurdama nude makiažą tobulai sutvarkyk odą, makiažo pagrindo atspalvis ir pudra turėtų idealiai atitikti tavo odos atspalvį, neapsunkinti veido. Akims gyvybingumo suteik perlamutru spindinčiais kreminio atspalvio šešėliais (žvilgesys šį rudenį - topas) ir sodriomis juodomis blakstienomis. Lūpos atrodys putlesnės, jei dažysi jas šviesiai rausvo atspalvio blizgiu.

AFP/Scanpix nuotr.
Akių pieštukas ir maskuoklis COLLISTAR, blaktienų tušas ISADORA, lūpų blizgis COLLISTAR, vokų šešėlių paletė ir makiažo pagrindas ISADORA, gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis