5 kūno vietos, kuriose kvepalų aromatas labiausiai atsiskleidžia

Subtilus kvepalų aromatas gali daryti tikrus stebuklus, tačiau kvėpinantis galioja auksinė taisyklė: kas per daug - tas nesveika. Tad pamiršk įprotį purkšti kvepalais kur papuola. Įsimink šias penkias kūno vietas, tačiau vienu kartu kvėpink ne daugiau nei dvi.


Jautri vietelė už ausų
Už ausų esanti oda labai plona, kraujagyslės išsidėsčiusios pačiame paviršiuje. O kvepalai mėgsta skleidžiamą šilumą - lašelį kvepalų patepk šiose vietose ir aromatas laikysis visą dieną.

Laiko patikrintas variantas - riešai
Kone kiekviena iš mūsų pasikvėpina riešus. Teisingas žingsnis, tačiau išduosime mažą paslaptį - kvapas geriau skleidžiasi ant riebios odos, todėl šią gana sausą zoną prieš tai patepk kremu. Ir dar vienas svarbus pastebėjimas: klaidą daro tos, kurios pasikvėpina vieną riešą, o tuomet riešus patrina tarpusavyje. Tokiu būdu neleidi atsiskleisti visoms aromato natoms.

Netikėtas sprendimas - liemuo
Tavo kvepalus turėtų užuosti tik labai arti tavęs esantis žmogus, todėl padauginti ir apsipurkšti viso kūno nereikėtų. Išeitis - kvėpinti liemenį. Taip! Liemenį! Tokiu būdu aromatas skleisis nuo tavo kūno šilumos ir judesių, švelniai kildamas į viršų ir neerzindamas nei aplinkinių, nei tavęs pačios.

Slaptas ginklas - kojos
Ar kada kilo mintis kvėpinti savo kojas? Žiemą šis triukas gal ir ne itin veiksmingas, tačiau vasaros metu būtinai išbandyk. Lašelį kvepalų įtrink ties kelių linkiu, iš vidinės pusės. Šioje vietoje oda plonytė, todėl sklindanti kūno šiluma „aktyvuos“ aromatą. Tik įsivaizduok: gundančiai sukeiti kojų poziciją, o tavo pašnekovo nosį akimirksniu pakutena viliojantis kvepalų aromatas.

Patikimas pagalbininkas - alkūnės
Taip pat gali pakvėpinti ir linkį ties alkūne - ten, kur pulsuoja venos. Pakaks vos kelių lašelių ir kiekviena kartą tau gestikuliuojant, aplinkui pasklis malonus, tačiau ne per daug intensyvus aromatas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis