Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?

Austėja, nupasakokite, kokia jūsų kasdiena. Mes, ne teatro žmonės, manome, kad jūsų gyvenimas - ištisa šventė, gėlės ir gerbėjų šypsenos.

Kiekviena mano diena vis kitokia - kartais savaitė rami, be renginių, o kartais tenka atlaikyti spektaklių ar koncertų maratoną. Bet kokiu atveju kiekvieną dieną dainuoju, turiu atlikti prasidainavimo pratimus balso formai palaikyti, taip pat mokytis naują programą ar repetuoti su pianiste būsimiems koncertams.

Kartais būna ir tokių dienų, kai bėgi, leki, nespėji, nepavalgai, bet visada stengiuosi rast bent minutę atokvėpio, sustot, suvalgyt sveikesnį užkandį, susidėlioti ramiai planus galvoje. Man kiekviena diena patinka, kai būname labai užimti, pasiilgstame poilsio, tinginiavimo, svajojame apie savaitę kur nors SPA, o kai turime laisvo laiko, pagaliau galime skaityti, daugiau bendrauti su artimaisiais, susitvarkyti namus. Bet šiaip, taip, man patinka mano darbas, tikrai tikra šventė!

Ar būna, kad Jums pritrūksta miego, poilsio? Kaip valgote?

Esu iš tų žmonių, kuriems reikia daug miego, labai dažnai jo būna mažiau nei 8 valandos, tada labai laukiu rytų, kai nereikia niekur eiti. Tada išsimiegu ligi soties ir visai dėl to nesigraužiu. Kai išsimiegu, aš sau ir gražesnė, ir laimingesnė, ir lietuvišką žiemą ištverti lengviau. Miegas ir poilsis - patys svarbiausi dalykai, norint normaliai gyventi, dirbti savo darbus ir jaustis gerai. Valgau aš viską, bet nepersivalgau.

Kokiu režimu gyvenate, kai ruošiatės premjerai, kai gastroliuojate, kai koncertuojate?

Jei vakare laukia koncertas ar spektaklis ir jei ryte nėra kitų suplanuotų darbų, rytas būna vėlyvesnis, neskubus, su ramiais pusryčiais ir ramiu pasiruošimu vakarui – juk spektakliai dažniausiai prasideda 18-19 valandą, o baigiasi dar vėliau, tad turiu energiją tausoti vakarui.
Nėra lengva išlaikyti kažkokį režimą, kai kartais tenka anksti keltis, o kartais nereikia, kartais tik nuo scenos nulipi 21h, o kartais ramiai vakarą leidi namie. Labai svarbu klausyti savęs, nepervargti, pakankamai pamiegoti, kad nepradėtum sirgti.

Aleksandr Belotelov nuotr.

Kaip tokiais momentais jaučiasi jūsų oda? Kaip ji „jaučiasi“, kai nuimate grimą, koncertinį makiažą?

Pagrindinė taisyklė grįžus bet kada, kad ir vėlai naktį, - nusivalyti makiažą. Kartais tenka išbūti su grimu po 8-10 valandų, o tai juk sekina odą.
O juk oda kaip ir mūsų dantys - ne batai, naujų nenusipirksi, kai suges, tad kruopščiai ja rūpinuosi.

Kaip stengiatės rūpintis savo oda, kaip ją lepinate?

Dėl nuolatinio grimo, mūsų nedraugiškos žiemos, patalpų sausumo turiu labai nuosekliai rūpintis savo oda. Ją lepinu apsilankydama pas kosmetologę ir atlikdama tokias procedūras, kurių būtent tuo momentu jai reikia. Namie naudoju „Ahava“ kosmetiką, esu įsimylėjusi „Ahava Dead Sea OSMOTER Concentrate“ serumą, kuris atstato komfortišką odos būklę akimirksiu, kai ji būna pavargusi po grimo ar nuo šalčio.

Labai vertinu ir rekomenduoju visą „Ahava Mineral Radiance“ produktų liniją, kuri skirta tokioms kaip aš, kurios neturi daug laiko, daug dirba, skuba, bet pasirūpinti oda vis tiek nori. Ši linija puiki tuo, kad ją lengva ir paprasta naudoti, tarkim, kaukę užtepus pakanka palaikyti 3-5 minutes. Linija sukurta būtent aktyvioms miesto gyventojoms, produktai akimirksniu pašalina per dieną patirtą aplinkos taršos ir streso poveikį, detoksikuoja odą, sudrėkina ir atgaivina ją.

Mane žavi, kad „Ahava“ kosmetika yra visiškai natūrali, jos gamybai nenaudojami parabenai, SLS, naftos produktai ir kiti ne ypatingai žmogaus sveikatai draugiški priedai, o tinkamus produktus tikrai išsirinks įvairių odos tipų savininkės.

Aleksandr Belotelov nuotr.

Esate labai graži itin šviesaus veido mergina. Išvardinkite savo grožio paslaptis. Gal rūpinimosi savo veidu, savo kūnu įpročius perėmėte iš savo mamos/ močiutės?

Ačiū už komplimetus! Esu dėkinga savo šeimos genams, jūs pamatytumėte mano mamą ir močiutę - tikros gražuolės ir kaip puikiai atrodo ! Nuo mažens jos - mano grožio ir estetikos pavyzdžiai, pamenu kaip jau vaikystėje lupdavome sode agurkus ir dėdavomės ant veido jų odeles, a la drėkinančią kaukę, žaisdavome grožio procedūras.

O grožio paslapčių nėra, yra tik mano sukurtos taisyklės, kurių nuolat laikausi:

1. Miegas, poilsis, fizinis aktyvumas.
2. Jaustis gerai = atrodyti gerai (man čia lygybės ženklas). Kūno, dvasios harmonija, geri tarpusavio santykiai, saviraiška - psichologinis komfortas labai svarbus žmogui.
3. Normali mityba (tinkanti man) ir vanduo.
4. Profesionalūs, man tinkantys produktai odai, plaukams.
5. Kosmetinės procedūros, palaikančios normalią odos būklę arba sprendžiančios problemas

Apie „Ahava“ kosmetiką

„AHAVA Mineral Radiance“ spindesio suteikiantis veido prausiklis, 100 ml.

Novatoriško veido prausiklio sudėtyje itin gausu turtingų Negyvosios jūros mineralų bei naujausių mokslininkų atradimų. Kurie sumažina taršos sukeltą odos uždegimą, padidina odos energingumą, ypatingai gausiai drėkina odą bei sukuria odos paviršiuje apsauginį skydą nuo aplinkos taršos. Simsondijų aliejus sudrėkina odą, apsaugo. Šios unikalios sudėties dėka gelis švariai nuvalo nuo odos visus nešvarus, todėl oda tampa švari, gaivi, spindinti.
Naudojimas: drėgną veido odą lengvai pamasažuoti trupučiu gelio, nuplauti vandeniu.

„AHAVA Mineral Radiance“ valanti detoksikuojanti purvo kaukė, 100 ml.

Spindesio suteikianti valomoji kaukė yra unikali savo sudėtimi. Mokslinių inovacijų dėka ši kaukė vos per dvi minutes išvalo odą ir sukuria odos paviršiuje apsauginį skydą, kuris pašalina aplinkos taršą bei kitus nešvarumus ir ateityje neleidžia jiems užteršti odos, saugo nuo nuolatinio streso. Į sudėtį įeina ir unikalusis Negyvosios jūros purvas, kuris puikiai detoksikuoja net giluminius odos sluoksnius. Kaukė saugo nuo fotosenėjimo, oda ilgai išlieka švari, gaivi bei jaunatviškai spindinti.
Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ir kitų kenksmingų priedų.
Naudojimas: Švarią sausą odą užtepkite plonu kaukės sluoksniu, po 2 min. nuplaukite vandeniu.

„AHAVA Mineral Radiance“ energizuojantis dieninis kremas SPF15

Jaučiate, kad jūsų odai trūksta energijos? Užterštas aplinkos oras, kondicionuojamas patalpų oras, neigiamas saulės poveikis, nuolatinis stresas - visi šie veiksniai nualina odą, sumažina energijos lygį, ji tampa blyški, pavargusi, praradusi elastingumą, suglebusi. Novatoriškų technologijų dėka energizuojantis „Mineral Radiance“ dieninis kremas odos paviršiuje sukuria apsauginį skydą, kuris pašalina visus odai neigiamus veiksnius, todėl oda vėl džiugins tobula išvaizda bei sveiku spindesiu.

„AHAVA Mineral Radiance“ naktinis DE-STRESSING kremas, 50 ml.

Šis unikalus raminantis, drėkinantis, odos uždegimus gydantis kremas, unikalių formulių dėka bei išskirtinai turtinga mineralais sudėtimi per naktį išpuoselėja odą bei sukuria apsauginį odos skydą, kuris panaikina visas per dieną patirtas neigiamas pasekmes, įskaitant ir fotosenėjimą, bei apsaugo odą ir dienos metu. Ryte oda bus gaivi, glotni, spindinti.
Naudojimas: kiekvieną vakarą švarią odą patepkite trupučiu kremo ir lengvai įmasažuokite.

Žiūrėkite video apie „AHAVA Mineral Radiance“ produktus ir jų poveikį: https://youtu.be/v6tSfpdxthk

Užsakymo nr.: PT_77329907

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis