GROŽIO APŽVALGININKIŲ PATARIMAI: priemonės, kurios turėtų atsirasti tavo kosmetinėje šį rudenį

Kur geriausia ieškoti atsiliepimų apie kosmetikos priemones? Atsakymas – grožio apžvalgininkių socialinių tinklų profiliuose. Dabar paprasčiausias būdas domėtis grožio naujienomis – sekti apžvalgininkus(es) ir nuomonės formuotojus(as). Šį kartą savo patarimais apie tai, kokios priemonės turėtų atsirasti jūsų kosmetinėje šį rudenį dalinasi EUROKOS grožio naujienų apžvalgininkės: Gintarė, Emilija, Džestina ir Aurelija


GINTARĖ KVIEČIA IŠBANDYTI GOSH CHAMELEON makiažo pagrindą. Šis pavadinimas leidžia suprasti, jog makiažo pagrindas yra prisitaikantis prie odos atspalvio. Pirmiausia, ši priemonė atrodo kaip kremas, yra baltos spalvos, tačiau tepant ant odos jis tampa odos atspalvio. Atsižvelkite į esamus spalvų numerius, kuriuos galite pasirinkti, nes pats tamsiausias atspalvis nebūtinai visiškai prisitaikys prie jūsų odos, jei ji yra šviesi. Mano numeris yra 004 MEDIUM, tačiau dingstant įdegiui manau rinkčiausi šviesesnį atspalvį. Kalbant apie priemonės savybes, šis makiažo pagrindas yra lengvo, natūralaus maskavimo, pasidažius atrodo, jog tai patobulinta mano odos versija. Priemonė suteikia odai sveiko, gaivaus švytėjimo, atrodo tobulai kasdienai ar norint natūralesnio įvaizdžio.


GOSH CHAMELEON makiažo pagrindas
GOSH CHAMELEON makiažo pagrindas
Partnerio archyvas


EMILIJA SIŪLO EKSPERIMENTUOTI SU GOSH EYEDENTITY akių vokų šešėlių rinkiniu. Pradėkite nuo akių vokų šešėlių rinkinio pirmosios viršutinės spalvos ir panaudokite ją veido kontūravimui ar skruostų paryškinimu. Na, o kodėl ne? Svarbu eksperimentuoti ir išsiaiškinti, kiek vienas produktas gali turėti paskirčių. Spalva puikiai pasiduoda sklaidymui, dengiant priemonę nedideliu, tačiau puriu šepetėliu akių vokų šešėliams. Akims paryškinti puikiai tiks persikinis atspalvis. Paskirstykite jį per visą voką, o akies vidiniuose kampučiuose įtapšnokite atspalvį su blizgučiu. Dabar ypač madinga padengti viena spalva visą akies voką, tačiau ypač svarbu gerai ją išsklaidyti. Šis ruduo – puikus metas eksperimentuoti su spalvomis! 


GOSH EYEDENTITY akių vokų šešėlių rinkinys
GOSH EYEDENTITY akių vokų šešėlių rinkinys
Partnerio archyvas


Taip pat apžvalgininkė pataria išbandyti NAUJIENĄGOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušą. Man patinka, kai gamintojai sukuria įvairių formų blakstienų tušų šepetėlius, taip pagalvodami apie kiekvieną savo klientą – supranta, kokie mes visi skirtingi. Šio blakstienų tušo patogus šepetėlis leidžia tobulai padengti blakstienas per visą jų ilgį. Aš susiduriu su apatinių blakstienų dažymo problema – visada išsitepu. GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušo šepetėlio viršūnėlė taip pat turi šerelius, su kuriais kuo puikiausiai padažau apatines blakstienas. Galutinis rezultatas – ilgos ir visiškai padengtos blakstienos. Ši priemonė privalo atsidurti kiekvienos merginos kosmetinėje – savo patirtimi dalinasi ir priemonę išbandyti rekomenduoja apžvalgininkė Emilija.


GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušas
GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušas
Partnerio archyvas


DŽESTINA DALINASI ATSILIEPIMU APIE GOSH LUMI lūpų blizgį 007 OMG. Mano makiažuose vyrauja blizgančios lūpos, o lūpų blizgiai yra mano dar viena silpnybė ir triukas link putlių lūpų efekto! Šis blizgis turi labai švelnią rožinę spalvą, kuri yra vos matoma, bet labai gerai paputlina lūpas, neturi lipnumo efekto, drėkina, gan gerai laikosi (per dieną reikia pataisyti tik vieną kartą). Be to, lūpų blizgis turi mini veidrodėlį ir LED lemputę, kurie padeda pasidažyti tamsiu paros metu.


GOSH LUMI lūpų blizgis
GOSH LUMI lūpų blizgis
Partnerio archyvas


AURELIJA DALINASI SAVO ATRADIMU – GOSH DEXTREME makiažo pagrindu. Aš turiu pakankamai rausvą odą, tad visada dairausi į tuos makiažo pagrindus, kurie gali suvienodinti veido atspalvį bei užmaskuoti kartas nuo karto atsirandančius spuogelius. Būtent šis makiažo pagrindas tai ir daro: gerai maskuoja, todėl visiškai tobulai sulygina odos atspalvį, užmaskuoja kiekvieną spuogelį (papildomai net nereikia maskuojamosios priemonės), nesijaučia ant odos, neturi jokio keisto ar nemalonaus kvapo, todėl nedirgina odos. Paprastai man po kelių valandų dauguma makiažo pagrindų pradeda blizgėti, nes turiu mišrią odą, tačiau šis GOSH makiažo pagrindas ant odos laikosi išties puikiai (su juo drąsiai išbūnu visą dieną)! Šios priemonės pakuotė yra gaminama iš perdirbto plastiko. Ar tai svarbu? Manau, kad TAIP! Vandenyne surinktos šiukšlės yra perdirbamos, taip tausojama gamta ir saugojama gyvūnija.


GOSH DEXTREME makiažo pagrindas
GOSH DEXTREME makiažo pagrindas
Partnerio archyvas


GOSH COPENHAGEN – tai jauna ir naujoviška kosmetikos įmonė įsikūrusi Danijoje. Plataus asortimento dėka kiekvienas vartotojas gali rasti tai, ko jam reikia, kas jam geriausiai tinka. Produktai sukurti naudojant naujausias technologijas ir žinias. Šis prekės ženklas yra pasiryžęs užtikrinti klientams madingus, aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis. GOSH COPENHAGEN naujienas ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti visose grožio bei kosmetikos parduotuvėse EUROKOS ar internetinėje parduotuvėje eurokos.lt


Užsakymo nr.: PT_65089

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis