„Bioderma“ naujovė Atoderm Intensive Eye“ - pagalba sudirgusiems akių vokams

Mūsų akys - svarbiausias jutimo organas, todėl privalome atidžiai rūpintis akimis ir saugoti jas nuo žalingo poveikio. Deja, ne viena nesame apsaugota nuo akių sveikatos sutrikimų. Vienas jų - akių vokų sudirgimas, dar kitaip vadinamas akių egzema. Akių vokų sudirgimas gali pasireikšti dėl atopinio dermatito, kontaktinio dermatito, tačiau tikroji priežastis dažnai būna neišaiškinta. 

Kodėl mus vargina sudirgusios akys?


Akių vokų sudirgimas - moteriškas sveikatos sutrikimas, nes dažniausiai pasireiškia moteriškajai lyčiai (80 proc.) Akių vokų ir akių kontūro oda yra ypatingai gležna. Ji yra nuo trijų iki keturių kartų plonesnė už likusią veido odą, turi silpną barjerinę funkciją, todėl yra mažiau apsaugota. Yra išskiriamos šešios pagrindinės akių vokų sudirgimo priežastys:


  • Dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojamas. Dekoratyvinės kosmetikos, tokios kaip kremas, tušas, akių šešėliai, akių pravedimas, naudojimas, silpnina jautrią akių voko odą. Rizika padidėja, jei naudojamos netinkamos ar nekokybiškos dekoratyvinės kosmetikos priemonės, galinčios sudirginti akių vokus.


  • Makiažo valymo priemonės. Tokios makiažo valymo priemonės, kaip prausikliai, muilas, ilgainiui gali sukelti akių vokų egzemą, ypač, kuomet akių vokų zona dirginama netinkamos priemonėmis ar pernelyg dideliu intensyvumu.


  • Procedūros, kurių metų naudojamos cheminės medžiagos. Tokios procedūros kaip plaukų, antakių, blakstienų dažymas, blakstienų priauginimas ar laminavimas, gali sukelti alerginę reakciją ir padidinti akių vokų egzemos tikimybę.


  • Akių vokų trynimas. Dažnas akių vokų trynimas ar kitas mechaninis dirginimas neigiamai veikia akių vokus. Tikimybę padidina ir tai, kad akis pirštais liečiame maždaug 100 kartų per dieną! 


  • Klimato reiškiniai. Akių vokų sritis itin jautri, todėl ją veikia besikeičiantis oras, užklupę šalčiai ar stiprus vėjas.


  • Dulkės ir žiedadulkės. Aplinkoje esančios dulkės ir žiedadulkės neigiamai veikia ne tik bendrą akių būklę, bet ir gali tapti akių vokų egzemos priežastimi.Moteris, jautrios akys
Moteris, jautrios akys
Shutterstock nuotr.


Kaip pagelbėti sudirgusiems akių vokams?


Esant stipriam akių vokų sudirgimo paūmėjimui, pirmiausia reikėtų kreiptis į specialistus, kurie paskirs tinkamą gydymo metodą. Akių vokų egzemos bėrimai yra gydomi uždegimą slopinančiais vaistais, tokiais kaip gliukokortikosteroidai arba kalcineurino inhibitoriai ar niežėjimą mažinantys antialerginiai vaistai. Sudėtingais atvejais neretai skiriamas sisteminis gydymas, vaistai būna geriami arba leidžiami.


Nesant akių vokų egzemos paūmėjimams, rekomenduojama atidi akių vokų priežiūra. Jei specialistai nustatė alergiją kuriai nors cheminei medžiagai ar medžiagoms, būtina užtikrinti, jog šių medžiagų artimoje aplinkoje nebūtų. Taip pat reikia naudoti tinkamas odos priežiūros priemones, kurios yra skirtos būtent akių srities odai. Norint išvengti pasikartojančių akių vokų sudirgimų, labai svarbu sumažinti naudojamų kosmetinių produktų, tuo pačiu ir ingredientų kiekį, kurie yra tepami ant gležnos akių kontūro odos. 


Užtikrinti gerą akių vokų būklę gali padėti kompanijos „Biodermanaujovė - priežiūros priemonė sausiems bei sudirgusiems akių vokams Atoderm Intensive Eye“. Ši priemonė rūpinasi jautria akių sritimi ir pacientams tampa kasdieniu priežiūros ritualu, kai akių vokai sudirgsta, ir kai akių vokų būklė pagerėja. Pakanka tik šio vieno produkto, kuris yra skirtas kasdienei akių vokų odos priežiūrai. Atoderm Intensive Eye stiprina odos barjerą ir nutraukia užburtą akių vokų sudirgimo ratą.„Atoderm Intensive Eye“
„Atoderm Intensive Eye“
Organizatorių archyvasAtoderm Intensive Eye yra novatoriška tiek „trys viename” poveikiu, tiek galimu naudojimu paūmėjimų ir remisijos metu. Naujasis priežiūros žingsnis patenkina žmonių, turinčių sudirgusius akių vokus, lūkesčius: tai yra vienintelė priežiūros priemonė, kuri sumažina naudojamų produktų ir tuo pačiu ingredientų skaičių.„Atoderm Intensive Eye“
„Atoderm Intensive Eye“
Organizatorių archyvasŠtai, kokios ypatybės vienija Atoderm Intensive Eye akių vokų priežiūros priemonę:


  • Atoderm Intensive Eye nuramina, atkuria odą ir pašalina makiažą


  • Tinka kasdieniam naudojimui, kai akių vokai sudirgę, ir kai akių vokų būklė pagerėja


  • Yra lengvos kreminės tekstūros


  • Pasižymi labai gera tolerancija - priemonė yra patikrinta dermatologų ir oftalmologų, be to, tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius bei jautrioms akims. Taip pat priemonė gali būti naudojama tiek suaugusiųjų, tiek vaikų, tiek kūdikių„Atoderm Intensive Eye“
„Atoderm Intensive Eye“
Organizatorių archyvasĮtraukus Atoderm Intensive Eye į kasdienę odos priežiūros rutiną, akių vokų oda yra tausojama, sustiprinama ir taip išvengiama paūmėjimų ateityje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis