Tai turbūt geriausias blakstienų tušas, kokį esu bandžiusi – COSMO merginos bando IDUN Minerals kosmetiką

Jau ne pirmą kartą IDUN Minerals COSMO skaitytojoms suteikia galimybę išbandyti naujausias kosmetikos priemones. O mes visuomet su nekantrumu laukiame atsiliepimų, nes puikiai žinome – ši Švedijos mokslininkų sukurta mineralinė kosmetika yra aukščiausios kokybės, o būtent tai mūsų skaitytojos labiausiai ir vertina.

Šį kartą 5 COSMO merginos turėjo galimybę išbandyti blakstienas tankinantį ir ilginantį IDUN Minerals Magna Lenghtening blakstienų tušą, IDUN Minerals Midnattssol bronzinančią pudrą ir išskirtinį produktą grožio rinkoje – IDUN Minerals lūpų kreideles. Štai jų įspūdžiai!


IDUN Minerals
IDUN Minerals
COSMOPOLITAN


IVETA


Ypatingai nudžiugino IDUN Minerals Magna Lenghtening blakstienų tušas. Tai turbūt geriausias blakstienų tušas, kokį esu bandžiusi. Idealus variantas toms, kurios turi plonas ir retas blakstienas. Pasidažius vos vienu sluoksniu sukuriamas labai tankių blakstienų įspūdis, nors pačios blakstienos nėra sulipinamos. Rekomenduoju toms, kurios nori natūralaus, bet pastebimo efekto.


IDUN Minerals Bronzer Midnattssol bronzinančią pudrą naudojau dvejopai: vakariniam makiažui – kaip kontūravimo priemonę, o dieniniam makiažui – kaip akių šešėlius. Labai patiko, kad pudra suteikia subtilų švytėjimą ir natūraliai atrodantį, ne pernelyg intensyvų įdegį.


Na ir paskutinė mano išbandyta priemonė iš rinkinio – IDUN Minerals lūpų kreidelė. Lengvai pasidengia, neteplioja, ilgai išlieka. O jau su spalva kaip pasisekė.. Gavau „Birgit“ atspalvį – švelnaus, kiek prislopinto prisirpusių aviečių raudonumo!


IDUN MINERALS Magna Lengthening blakstienų tušas

Daugiau apie priemonę: www.juara.lt


RIMANTĖ


IDUN Minerals kosmetikai neįmanoma atsispirti! Prieš kelerius metus išbandžiau skystą makiažo pagrindą Norrsken Svea – nuo tol jis nepamainomas vėsesniais sezonais. Pernai pamėginau birų makiažo pagrindą Disa – ir nebeįsivaizduoju be jo proginio makiažo (be visų kitų gerumų, jis dar ir drabužių beveik netepa!). O štai bronzinamoji pudra IDUN Minerals Bronzer Midnattssol dabar tikrai visada bus mano vasaros kosmetinėje. Iš pradžių pamaniau, kad ji skirta tik skruostams paryškinti, bet, pasirodo, ja galima susikurti žavų natūralaus įdegio įvaizdį – šepetėliu švelniai išpudruoji visą veidą, ties skruostais brūkšteli dar kartą, kad juos išryškintum, ir viskas, oda atrodo gaiviai įrudusi, lygi ir švytinti. O jei švyti – vadinasi, ir raukšlelių mažiau matyti... Jau sulaukiau ne vieno komplimento, pasirodžiusi tokiu makiažu. Beje, labai patarčiau šią pudrą, kaip ir birų makiažo pagrindą, tepti šepetėliu IDUN Minerals Kabuki. Bus tobula!  


Mano lūpų kontūras nėra idealus, bet pieštuku pripiešti tai, ko trūksta, man visada atrodė truputį juokinga. Ne geriau bandyti taisyti kontūrą ir vien lūpdažiu... Apsidžiaugiau išbandžiusi tarpinį variantą – lūpų kreidelę IDUN Minerals Lip Crayon Lill. Ja galima lengvai suteikti lūpoms taip trokštamo putlumo. Ryškūs, bet akies nerėžiantys dažai laiko palyginti ilgai, blunka tolygiai, o juose esantis tekšių aliejus maloniai drėkina lūpų odą. Puiku! 


Šiais visuotinio apsikaukinimo laikais pagrindiniu įvaizdžio akcentu vis dažniau tampa akys. Todėl kaip niekad svarbu išsirinkti tokį blakstienų tušą, kuris suteiktų joms kuo daugiau išraiškingumo. Ne mažiau aktualu, kad jis nedirgintų akių ir nenubėgtų, – dabar juk pirštus reikia laikyti kuo toliau nuo akių! Visus šiuos reikalavimus puikiai atitinka specialiai trumpoms blakstienoms dailinti sukurtas ir net jautriausių akių nedirginantis IDUN Minerals Magna Lengthening itin patogiu, paslankiu ir švelniu šepetėliu. Jokio nemalonaus drėskimo! 


IDUN Minerals Bronzer Midnattssol bronzinanti pudra

Daugiau apie priemonę: www.juara.lt


SOLVEIGA


Ko jau ko, o lūpdažių mano kosmetinėje tikrai netrūksta, tad pradėti apžvalgą norėčiau nuo IDUN Minerals lūpų kreidelės, kuriai drąsiai duodu 10 balų. Ir lūpų dažai, ir lūpų pieštukas viename. Labai patogu tiksliai pasidažyti, lūpdažis neišbėga už kontūro, ilgai išsilaiko spalvos intensyvumas, o lūpos visai nesausinamos. Labai geras produktas, kurį drąsiai rekomenduoju išbandyti.


Kas patiko IDUN Minerals blakstienų tuše – tai klasikinė paties šepetėlio forma, su kuria lengva padažyti net ir apatines blakstienas! Ar ilgina ir tankina? Tikrai taip. Ir atrodo pakankamai ryškiai, nes blakstienų tušo spalva intensyviai juoda. Nenutrupa ir nenubėga, puikiai išsilaiko visą dieną.


IDUN Minerals Midnattssol bronzinančią pudrą perleidau savo draugei, nes pati esu ypatingai šviesios odos ir įdegio suteikiančios priemonės man tiesiog nelabai tinka. Užtai draugei ir tiko, ir patiko: sakė, kad iki šiol naudotas kontūravimo priemones teks paslėpti, nes bronzinanti pudra ant veido atrodo kur kas natūraliau.


IDUN Minerals lūpų kreidelė

Daugiau apie priemonę: www.juara.lt


LAURA


Visos svajojame, kad veidas visada būtų sveikas ir spindintis. Idealu, jei tai pavyktų tik tepant jį kremu, tačiau argi taip būna? Kad visos „paslapTys“ tvyrant +30 ˚C neišbėgtų į dienos šviesą, išbandžiau bronzinamąją pudrą IDUN Minerals Bronzer Midnattssol – ir man labai patiko! Dabar mano veidas visada atrodo sveikas ir spindintis, nes ši priemonė visiškai prisitaiko prie odos, puikiai maskuoja, suteikia atspalvį ir, svarbiausia, bet kokiomis oro sąlygomis ilgai išlieka be priekaištų.


Priaugintų blakstienų poreikio ir dėl to kylančių nepatogumų tikrai galima išvengti! Aš verčiau renkuosi blakstienų tušą IDUN Minerals Magna Lengthening. Kodėl? Visų pirma, jo manevringas šepetėlis, antra, jis nesulipina blakstienų, trečia, juo blakstienoms galima suteikti norimą ilgį. Užtepi kartą – blakstienos trumpesnės, užtepi kelis kartus – blakstienos ilgesnės. Patikrinau: tušo neveikia nei karštis, nei tvankuma, nei džiaugsmo ašaros. Ant vokų ir po apatinėmis blakstienomis nelieka žymių net ir išbuvus su makiažu daugiau nei 12 valandų +32 laipsnių karštyje. Rekomenduoju!


Kai nori ryškių ir vizualiai kiek putlesnių lūpų, pasirodo, geras pasirinkimas – lūpų kreidelė. Išbandžiau IDUN Minerals Lip Crayon Barbo – man ir vėl patiko! Pasidažyti itin lengva, nes forma kaip pieštuko. Įsigeria greitai, o laikosi – ilgai. Produktas „2 in 1“, nes dingus spalvos intensyvumui lūpos lieka subtiliai apvestos, tad pamiršus kreidelę namuose spalvą galima atgaivinti lengvu blizgiu. Taip pat rekomenduoju!


IDUN Minerals kosmetikos priemonių rinkinys

Daugiau apie priemones: www.juara.lt


KAMILĖ


Visų pirma, labai patiko IDUN Minerals bronzanto spalva – suteikė blizgesio ir gyvumo veido odai. Kadangi vasarą veido oda ir taip labiau įdegusi, užteko vos kelių bronzanto potėpių, kad veidas kaipmat pasidarytų išraiškingesnis. Be to, priemonė lengvai dengiasi. Bronzantą naudojau veido odą padengusi dviejų skirtingų tipų mineralinėmis pudromis – ant abiejų bronzantas atrodė tobulai!


Nors turiu prisipažinti, kad vasaros sezonu nesu pati didžiausia blakstienų tušų gerbėja, išbandžius IDUN Minerals blakstienų tušą nenusivyliau: jis visai neapsunkina blakstienų, nors ir suteikia tankumo, pailgina jas. Puikus variantas mėgstančioms pastebimą, tačiau ne pernelyg ryškų akių makiažą!


Na ir paskutinė išbandyta priemonė – IDUN Minerals lūpų kreidelė. Didžiausias privalumas – labai gera, lūpų odos nesausinanti tekstūra. Pasisekė ir su spalva: gavau būtent tokią, kokios labai norėjau!


IDUN Minerals priemonių gali įsigyti www.juara.lt

Užsakymo nr.: PT_64571

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis