Pagrindinės grožio procedūros, kurias galima atlikti namuose

Veido šveitimas ir drėkinamoji vonia, t.y veido kaukė – pagrindinės veido priežiūros procedūros, kurias nesunkiai galima atlikti namuose. Tačiau svarbu žinoti keletą pagrindinių principų. Visų pirma, ką svarbu žinoti apie odos šveitimą?

Ši procedūra - itin svarbus grožio ritualas ir reikėtų jį atlikti reguliariai. Veido odos šveitimas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, o nušveista oda geriau pasisavina kremo ar kaukės veikliąsias medžiagas. Be to, šveitimas stimuliuoja limfinę sistemą, šalina veido odos toksinus, gerina kraujotaką. 


Procedūrą rekomenduojama atlikti vakare, prieš einant miegoti - naktį odoje vyksta regeneracijos procesai, dėl to, nušveitus ir sudrėkinus odą vakare, per naktį ši geriau įsisavins drėkinamąsias ir maistines medžiagas, atsinaujins. 

Paprastai šveitiklį užtenka naudoti 1-2 kartus per savaitę. Labai riebi oda gali būti šveičiama ir dažniau, o kasdien reikėtų naudoti specialų prausiklį, stabdantį riebalų išsiskyrimą. 


Veido kaukė – tai greitas būdas prisotinti odą jai reikalingų veikliųjų medžiagų, pridrėkinti.


Kaukę reikėtų rinktis tiek pagal ingredientus, tiek pagal jums patogų naudojimų būdą.


Pavyzdžiui, kreminės tekstūros kaukės yra labai patogios naudoti! Tokio tipo kaukės nebūtina nuplauti, galima užtepti nakčiai ir eiti miegoti. Be to, šio tipo kaukių tekstūra lengva, jos malonios odai, puikiai ją regeneruoja per naktį.

Kaukę rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę.


Kaip taisyklingai tepti šveitiklį, kokį kiekį priemonės naudoti, kaip užtepti priemones netampant veido odos ir pagal masažines linijas? Visi atsakymai - šioje video pamokoje.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis