Kaip namuose suformuoti tobulas garbanas

Kiek netvarkingos, lengvai krentančios garbanos, lyg ką tik būtum grįžusį iš pajūrio, jau ne pirmą sezoną karaliauja stilingiausių šukuosenų topuose.

Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė pataria, kaip paprastai išgauti lyg vėjo iškedentas garbanas.


Svarbiausia – tinkamai paruošti plauką


„Douglas“ nuotr.


Siekiant išgauti tobulas garbanas, pirmiausia tinkamai paruoškite plaukus. Gerai juos iššukuokite ir padenkite nuo karščio apsaugančiomis priemonėmis. L. Kairienė pabrėžia, kad plaukus garbanoti galima tik tuomet, kai jie yra visiškai sausi. Jeigu jūsų plaukai tankūs ir stori, specialistė siūlo juos plauti iš vakaro. Būtinai naudokite apsauginę priemonę nuo karščio, kad nepažeistumėte plauko.


Atskirkite viršutines sruogas ir dar kartą peršukuokite plaukus atgal. Jei norite suteikti plaukams apimties, lengvai juos padenkite putomis ir plaukų laku. Likusius plaukus patartina suskirstyti į mažesnes sruogas, jas prisekite arba suriškite taip, kad nesimaišytų. Prisiminkite, kad kuo plonesnės sruogos, tuo tankesnės garbanos.


Tobulai šukuosenai išgauti naudokite garbanojimo lazdelę


„Douglas“ nuotr.


Kol lazdelė įkais, paruoškite vieną sruogą nuo kuriuos pradėsite garbanoti. Susukite sruogą aplink lazdelę, palaikykite kelias sekundes ir paleiskite. Jei norite, kad plaukai neprarastų savo ilgio ir įvaizdis įgautų lengvumo, galiukų nesukite.


Pakartokite šiuos veiksmus per visą likusį plaukų ilgį, keisdamos sukimo kryptį su kiekviena sruoga. Labai svarbu ties veidu krentančias sruogas sukti nuo veido – taip išryškinsite savo veido bruožus.


Iškedenkite savo plaukus taip suteikiant garbanoms lankstumo


„Douglas“ nuotr.


Esminė šio netvarkingų garbanų įvaizdžio taisyklė – iškedenti garbanas. Plaukams atvėsus, pirštais arba šukomis švelniai perbraukite garbanas, taip jas atskirsite ir truputį pašiaušite. Tam, kad suteiktumėte plaukams daugiau apimties ir lankstumo, ekspertė pataria garbanas ištempti nuo šaknų. Šis žingsnis ypač svarbus norint suteikti įvaizdžiui natūralumo ir lengvabūdiškumo.


Sutvirtinkite šukuoseną plaukų laku


„Douglas“ nuotr.


Iškedentas garbanas svarbu lengvai sutvirtinti. Prisiminkite, kad kiekvienas plaukas yra skirtingas. Geriausiai garbanos laikosi ant plonų, sausų plaukų. Stori, ilgi plaukai dažniausiai yra sunkesni, todėl garbanos laikosi prasčiau. Šie plaukai reikalauja didesnės fiksacijos, taigi plaukus galite padengti plonu lako sluoksniu, kad įvaizdis išsilaikytų visą dieną. Svarbu nepadauginti lako, taip garbanos kris laisvai ir natūraliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis