Makiažo ekspertė pataria: kaip lengvai ir greitai pasidaryti natūralų makiažą namuose

Natūralus makiažas (angl. no make-up make-up) jau septynis sezonus neišnykta iš pagrindinių grožio tendencijų – šis įvaizdis dar niekada nebuvo toks populiarus kaip dabar.

Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ makiažo ekspertė Julija Biveinienė pataria, kaip paprastai pačiai susikurti tokį makiažą, kad atrodytum lyg nepasidažiusi, natūraliai tobulų bruožų.


Svarbiausia – tinkamai paruošti veidą


Kadangi natūraliam makiažui naudojama minimaliai kosmetinių priemonių, svarbu gerai paruošti veido odą, kad ji būtų glotni ir skaisti. Ekspertė pataria reguliariai valyti ir drėkinti veidą: kas savaitę nušveisk veido odą, kad pašalintum nuo jos suragėjusių ląstelių sluoksnį – taip oda taps švaresnė ir lygesnė. Mūsų oda turi savybę sausėti, ypatingai tai pasireiškia žiemos metu, kai patalpose ir lauke didelė temperatūrų kaita. Todėl ne mažiau svarbu kiekvieną dieną drėkinti odą, kad ji būtų sveika, skaisti ir švytinti. Sudrėkinus veidą palauk bent kelias minutes kol priemonė susigers į odą ir tik tuomet pereik prie makiažo priemonių.


Naudok labai lengvą makiažo pagrindą arba pakeisk jį atspalvio turinčiu kremu


Natūraliam įvaizdžiui rinki lengvesnį makiažo pagrindą. Geriausia naudoti vandens pagrindo priemones – jos lengvai maskuoja nelygumus, bet nesukuria kaukės efekto. Jeigu tavo veido oda lygi, vietoj makiažo pagrindo gali rinktis BB ar CC kremą. Patamsėjusius paakius ar ne vietoje iškilusius spuogelius užmaskuok su maskavimo priemone.


„Douglas“ nuotr.


Žiemą, kai oda pablyškusi, nevenk naudoti bronzanto. Naudojant šią priemonę svarbu tinkamai pasirinkti atspalvį ir nepersistengti dengiant veidą, kad atrodytum natūraliai įdegusi, o ne pakeitusi odos spalvą. Priemone lengvai padenk iškiliausias vietas: skruostikaulius, kaktą, smakrą, nosį. Jaunatviškos išvaizdos veidui suteiks skaistalai ir švytėjimo suteikianti priemonė – ją lengvai paskirstyk ant skruostikaulių, nosies galiuko, išsikišusios smakro dalies, kupidono lanko virš lūpos.


„Douglas“ nuotr.


Nepersistenk su antakių ryškinimu – užteks juos sušukuoti ir užtvirtinti formą antakių geliu


Anot J. Biveinienės, antakiai yra viena svarbiausių natūralaus makiažo dalių, nes jie suteikia akims ir veidui išraiškingumo. Vizažistė rekomenduoja nepersistengti ryškinant antakius – natūraliam makiažui užteks sušukuoti antakius ir užtvirtinti formą bespalviu antakių geliu.


„Douglas“ nuotr.


Jeigu tavo antakiai labai šviesūs, tuomet gali naudoti gelį su spalva. Specialistė pataria rinktis vienu arba keletu tonų tamsesnę gelio spalvą nei natūrali tavo antakių spalva.Norėdama žvilgsniui suteikti daugiau gaivumo, po antakio lanku padenk šiek tiek švytėjimo suteikiančios priemonės.


Minimaliai paryškink akis


Anot J. Biveinienės, akių makiažas natūraliam makiažui nėra būtinas, tačiau blakstienų tušu akis tikrai gali padažyti. Jeigu nori akims suteikti daugiau spindesio ir gyvybingumo, akies voką padenk šviesia, žvilgančia natūralaus šešėlio spalva.


„Douglas“ nuotr.


Norėdama pabrėžti akies formą, paryškink išorinį akies kampą tamsesniu, smėlio spalvos akių šešėliu. Dar labiau „atverti“ akis padės šviesus spindintis šešėlis prie vidinio akių kampo.


„Douglas“ nuotr.


Patepk lūpas balzamu


Norėdama sukurti kuo natūralesnį makiažą, lūpų nedažyk ryškiomis spalvomis. Šiam makiažui užteks lūpas sudrėkinti balzamu – jos atrodys sveikos ir putlios. Jeigu nori kiek išraiškingesnio lūpų makiažo – patepk jas natūralaus atspalvio blizgesiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis