Kaip profesionaliai paslėpti odos trūkumus

Reta iš mūsų gali pasigirti tobulai atrodančia oda. Vienos vargsta su patamsėjusiais paakiais, kitoms tenka maskuoti spuogelius, paraudimus ar pigmentines dėmeles. Laimei, šiais laikais makiažo priemonių pasirinkimas toks platus, kad kiekvienai problemai nesunkiai gali rasti išeitį. O mes tau patarsime, ką geriau pasirinkti ir kaip viską padaryti teisingai.

Maskuoklis ar spalvotas korektorius?


Tikriausiai iš savo patirties žinai, kad makiažo pagrindas sukuria tolygesnį veido atspalvį ir šiek tiek užmaskuoja odos netobulumus, tačiau ne visai idealiai susidoroja su probleminėmis zonomis, kurioms reikia intensyvesnio maskavimo. Šiuo atveju tau padės maskuoklis arba spalvoti korektoriai.


Jeigu esi pradedančioji, gali išbandyti lengvesnį variantą – maskuoklį, kurio atspalvis turėtų būti toks pats ar vienu tonu šviesesnis nei tavo pasirinktas makiažo pagrindas. Nedidelį kiekį maskuoklio užtepk ant probleminės zonos ir švelniai išsklaidyk pirštų galiukais arba specialiu maskavimo šepetėliu, kuris padės tai padaryti kur kas paprasčiau ir profesionaliau. Kada tepti maskuoklį – prieš ar po makiažo pagrindo – tavo pasirinkimas, tačiau jeigu nori, kad spuogelis ar užmaskuotas paraudimas po kelių valandų neišryškėtų, padenk odą plonu permatomos pudros sluoksniu, kuri padės išsilaikyti makiažui kur kas ilgiau.


Cosmopolitan.lt redakcijos rekomenduojamos priemonės
Cosmopolitan.lt redakcijos rekomenduojamos priemonės


Daugiau makiažo įgūdžių turinčios merginos probleminių zonų maskavimui dažnai renkasi spalvotus korektorius. Nesibaimink, kad tau nepavyks ir išbandyk pati – tereikia žinoti, kokios spalvos padės neutralizuoti veido odos trūkumus.


Žvelk į žemiau esantį paveikslėlį – jis padės tau suprasti, kurią spalvą rinktis savo odos problemos maskavimui. Jeigu nori maskuoti skirtingas odos problemas, pavyzdžiui, paraudimus ir patamsėjusius paakius, rekomenduojame įsigyti spalvotų korektorių paletęJei nori maksimalaus efekto, gali naudoti abi priemones – pirmiausia pasirinktą veido zoną užmaskuok tinkamo atspalvio spalvotu korektoriumi, tuomet – tavo odos spalvai tinkančiu maskuokliu. Visą veido odą padenk makiažo pagrindu, o paakius ir blizgėti linkusias veido zonas plonu kompaktinės pudros sluoksniu.


Papildomos priemonės, kurios tau pravers


Apie šepetėlius jau šiek tiek užsiminėme, tačiau norėtume pakalbėti apie tai šiek tiek plačiau. Vienas svarbiausių žingsnių maskuojant odos trūkumus – nepadauginti priemonės ir profesionaliai ją išsklaidyti, kad neliktų pastebimų spalvų perėjimų. Padaryti tai pirštų pagalba šiek tiek sudėtinga, todėl patartume į pagalbą pasitelkti šepetėlius – plono akių kontūrui skirto šepetėlio pagalba nepadauginsi priemonės ir užtepsi ją tiksliai ten, kur reikia, todėl jis idealiai tiks mažiems odos trūkumams maskuoti. Šiek tiek platesnį purų šepetėlį (pavyzdžiui, naudojamą šešėliams arba lūpoms) gali pritaikyti šiek tiek didesnių odos zonų maskavimui.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis