Italų meistro seminare lietuvių dainininkių plaukai pražydo pavasariškomis spalvomis

Dvi atlikėjos, šįmet itin sėkmingai dalyvavusios „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – Rūta Loop ir grupės „Baltos varnos“ narė Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė tapo šukuosenų renginio modeliais: dainininkės pavasarį pasitinka su išsvajotų spalvų plaukais.

Žinomos moterys dalyvavo kaip modeliai italų kompanijos „Helen Seward“ plaukų priežiūros ir koloristikos seminare, surengtame Vilniuje. Seminarą vedė žinomas plaukų meistras iš Milano Giovanni Rinelli.Savo kūrybos hitu „We came from the Sun“ „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos komisiją ir žiūrovus sužavėjusi atlikėja Rūta Žibaitytė, pasivadinusi sceniniu slapyvardžiu Rūta Loop, sakė pastaruoju metu troškusi visiškai baltos spalvos plaukų. „Tikiu, kad skandaviškas įvaizdis man itin tiktų. Noriu atrodyti, kaip atvykėlė iš Saulės“, – prieš seminarą šypsodamasi pasakojo mergina. Jos žodžius iš karto patvirtino ir renginį vedęs meistras G. Rinelli, nors iki šiolei lietuvių kirpėjai nuogąstaudavo dėl šio Rūtos pasirinkimo. Italų meistras ėmėsi šios nelengvos užduoties dar ir duodamas pažadą, kad norimos spalvos efektas bus išgautas nepažeidus modelio plaukų struktūros, naudojant italų plaukų priežiūros priemonių „Helen Seward“ šviesinamąjį kremą „Pure Blond 7“ bei naujuosius beamoniakius plaukų dažus „BB Color Beauty“.


Rūta Loop
Rūta Loop
Robertino Valiulio nuotr.


Radijo laidų vedėja dirbanti R. Loop neslėpė, kad po seminaro sulaukė artimųjų ir kolegų pagyrų.Tačiau svarbiausia, anot žinomos merginos, išvaizda turi patikti sau pačiai. Rūta sakė, jog savo plaukus prižiūri karts nuo karto atgaivindama juos specialiomis kaukėmis bei vartodama vitaminų kompleksus.


Rūta Loop
Rūta Loop
Robertino Valiulio nuotr.


Kitas seminaro modelis, grupės „Baltos varnos“ narė M. Andrijauskaitė-Bakanauskienė pasakojo renginio metu apie plaukų priežiūrą sužinojusi itin daug naujų dalykų, apie kuriuos iki šiol nė nenutuokusi. Mergina neslepia, kad už savo gražiuosius plaukus turėtų būti dėkinga gamtai ir genams. 


„Ypatingų plaukų priežiūros paslapčių neturiu. Savo plaukus prižiūriu gana paprastai: šampūnas, kondicionierius ir aliejukas. Kartais palepinu juos kaukėmis, bet tik tiek. Žinoma, kaip ir dažna kita moteris, kartais save „pagraužiu“, kad galėčiau plaukais pasirūpinti ir geriau“, – neslėpė Milda, drauge su seserimi Terese „Eurovizijos“ atrankoje atlikusi autentiškumu užbūrusią dainą „Namų dvasia“, konkurse skambėjusią būtent lietuvių kalba. 


Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė
Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė
Robertino Valiulio nuotr.


Tausodama savo plaukus atlikėja dažnai atsisakydavo pasiūlymų pakeisti natūralią jų spalvą. Tačiau šįkart sutiko atsiduoti į italų profesionalo rankas. Milda panoro nustebinti save ir grupės gerbėjus trumpalaikiu efektu: dažančios „Helen Seward“ kaukės „BB Color Pigma“ dėka merginos plaukai įgijo pastaruoju metu itin madingą apelsininį („Deep orange“) atspalvį. Atlikus plaukų dažymą atlikėjai buvo sukurta holivudiška lengvų garbanų šukuosena.


Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė
Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė
Robertino Valiulio nuotr.


Svečias iš Italijos G. Rinelli Lietuvos grožio pasaulio profesionalams demonstravo madingas dažymo bei tonavimo technikas. Seminaro metu taip pat buvo rodoma, kaip profesionalių „Helen Seward“ priemonių pagalba atstatyti pažeistus ir ypatingai stipriai išsausėjusius plaukus, juos ištiesinti be formaldehido, o taip pat prisotinti keratinu.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis