Sausas šampūnas – tikras išsigelbėjimas, kai reikia skubaus efekto

Kai nėra laiko, o atrodyti turi puikiai!

Sausas šampūnas – tobula išeitis, kai nori atrodyti nepriekaištingai, tačiau neturi laiko ar galimybės išsiplauti plaukų. Ši priemonė kaip mat sugeria aliejus ir nešvarumus, atnaujina šukuoseną ir suteikia plaukams apimties. Papurkšk, įtrink, iššukuok ir voilà!


Atnaujinsi savo šukuoseną vos per minutę:


- gerai sukratyk buteliuką

- papurkšk prie šaknų, 5-8 cm atstumu

- įtrink sausą šampūną į plaukus pirštais

- iššukuok plaukusJei nežinai, kokį sausą šampūną pasirinkti, paskaityti apie COSMO redakcijos TOP3 sausus šampūnus gali ČIA>>>


Jei nori tobulai atrodančių kirpčiukų


Kirpčiukai susiriebaluoja greičiau, nei likę plaukai, todėl jeigu nori pašalinti aliejų perteklių ir suteikti kirpčiukams purumo, kilstelėk juos į viršų ir papurkšk sauso šampūno ties šaknimis. Švelniai įtrink šampūną pirštais, luktelk minutę, kad aliejai spėtų susigerti ir tuomet iššukuok.


Atgaivink šukuoseną


Sausas šampūnas – tai tiesiog tobulas produktas „antros dienos“ plaukams. Jis sugeria aliejus, atgaivina šukuoseną ir suteikia apimties. Beje, jis gelbėja ir tais atvejais, kuomet panaudoji per daug aliejaus ar silikoninio pagrindo produkto. Purkšk sausą šampūną tose vietose, kurios atrodo riebaluotos. Jis sugers aliejus ir plaukai bus purūs, o jų paviršius matinis.


Išlaikyk vėjo sutaršytus plaukus


Purkšk sauso šampūno ties šaknimis, kad jis sugertų aliejaus perteklių ir išlaikytų tobulą vėjo sutaršytų plaukų įspūdį ir kitą dieną. Gausiai purkšk ant plaukų, sutelkdama dėmesį į šaknis, o tuomet su šerių šepečiu įmasažuok šampūną į galvos odą. Geriau nedaryk to pirštais, nes jie tik dar labiau paskatins plaukų riebalavimąsi.


Apimtis per naktį


Prieš eidama miegoti papurkšk sauso šampūno ties šaknimis ir per visą plaukų ilgį. Įmasažuoti šampūno nereikia, nes per naktį jis pats įsigers, o ryte plaukai bus atsigavę ir pilni apimties.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis