Kokiomis priemonėmis geriausia maskuoti veido raudonį

Sensidiane tonuotas kremas specialiai sukurtas jautrios, raustančios su išsiplėtusiais kapiliarais odos atspalviui koreguoti

Probleminės odos maskavimas - kasdienis veido odos priežiūros ritualas, reikalaujantis ypatingo dėmesio! O jei odą nuolat muša raudonis, matosi išsiplėtusių kapiliarų tinklas, raustančios veido odos maskavimas tampa tikru iššūkiu.


Kaip jį įveikti? Raustančiai odai maskuoti skirti specialūs CC kremai. CC - tai Color Corrector, kitaip - veido atspalvį koreguojantis kremas. Jeigu veido oda netolygaus atspalvio, vietomis pastebimi paraudimai - ieškok sau tinkančio CC kremo. Ši priemonė ne tik veikia problemą odoje, bet ir suvienodina veido odos spalvą.


Video pamokoje vizažistė Beata Zverko parodys, kaip tinkamai užmaskuoti jautrią, raustančią odą.Siūlome išbandyti Sensidiane AR CC kremą - ši priemonė turi sustiprintą spalvos korekcijos poveikį. Sensidiane tonuotas kremas specialiai sukurtas jautrios, raustančios su išsiplėtusiais kapiliarais odos atspalviui koreguoti. Be to, esant išsiplėtusių kapiliarų tinklui, patariama visais metų laikais naudoti apsauginį kremą su SPF 30 - didžiausiu išoriniu kraujagyslių priešu laikomi ultravioletiniai spinduliai. Naudodama vienintelį kremą, ramini dirglią, raustančią odą, apsaugai ją nuo UVA/UVB spindulių, suteiki jai švytintį, tolygų ir gaivų atspalvį.


Prancūzų dermokosmetikos „Noreva“ laboratorijoje sukurtos ypatingos priemonės – BB ir CC toniniai kremai – yra mėgstamiausios Noreva kosmetikos priemonės visame pasaulyje! Ypatingi tuo, kad vienoje tūbelėje - ir dieninis kremas, ir maskuojanti pudra kartu. Šios priemonės ne tik puikiai maskuoja, bet ir padeda spręsti specifines odos problemas.


Tonuoti kremai specialiai sukurti aknės pažeistai, dehidratuotai, raustančiai su išsiplėtusiais kapiliarais ar pigmentuotai odai.


Užsakymo nr.: PT_61381

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis