Vizažistė parodė, kaip teisingai užmaskuoti pigmentines veido dėmes

Video pamoka, kuri pravers turinčioms pigmentinių dėmelių ant veido.

Probleminės odos maskavimas - kasdienis veido odos priežiūros ritualas, reikalaujantis ypatingo dėmesio! Kokias kosmetikos priemones rinktis pigmentuotai odai ir kaip taisyklingai jas naudoti?


Pigmentuotai odai maskuoti skirti specialūs CC kremai. CC - tai Color Corrector, kitaip – veido atspalvį koreguojantis kremas. Jeigu veido oda netolygaus atspalvio, pastebimos pigmentinės dėmelės ar patamsėję odos plotai – ieškok sau tinkančio CC kremo. Ši priemonė ne tik suvienodina veido odos spalvą, bet ir kovoja su pačia odos problema, apsaugo nuo žalingų spindulių būtina ištisus metus. Priemones su SPF 30 turėtum naudoti net ir žiemos metu.


Video pamokoje vizažistė Beata Zverko atkleidžia, kaip tinkamai užmaskuoti pigmentuotą odą.



Tonuojamasis CC kremas „Trio White XP®“ akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, vienu metu ir maskuodamas, ir apsaugodamas odą. Ši priemonė tikslingai veikia pigmentines dėmes ir suvienodina odos atspalvį. Be to, tonuojamasis CC kremas užtikrina kasdienę apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių ir suteikia odai sveiko švytėjimo. Papildytas mineraliniais filtrais su SPF 30.


Prancūzų dermokosmetikos „Noreva“ laboratorijoje sukurtos ypatingos priemonės – BB ir CC toniniai kremai – yra mėgstamiausios Noreva kosmetikos priemonės visame pasaulyje! Ypatingi tuo, kad vienoje tūbelėje - ir dieninis kremas, ir maskuojanti pudra kartu. Šios priemonės ne tik puikiai maskuoja, bet ir padeda spręsti specifines odos problemas.


Tonuoti kremai specialiai sukurti aknės pažeistai, dehidratuotai, raustančiai su išsiplėtusiais kapiliarais ar pigmentuotai odai.


Užsakymo nr.: PT_61378

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis