5 klaidos, dėl kurių makiažo pagrindas ant veido neatrodo tobulai

Keli patarimai, kurie tikrai pravers!

Naudok makiažo bazę


Makiažo bazė ir makiažo pagrindas – dvi skirtingos priemonės, kartu sukuriančios tobulos odos efektą. Tikrai pravers tais atvejais, kai norisi nepriekaištingai atrodančios odos nuo ryto, iki vakaro. Makiažo bazė padengia tavo odą plonyčiu permatomu sluoksniu, užpildančiu visus odos nelygumus, tad atspalvį turintį makiažo pagrindą lengviau tolygiai paskirstysi ant odos. Be to, makiažo bazė padeda makiažo pagrindui geriau sukibti su oda ir ilgiau išlikti.


Rekomenduojamos priemonės
Rekomenduojamos priemonės
COSMOPOLITAN


Visuomet užtvirtink


Jei nori, kad makiažo pagrindas išliktų kuo ilgiau, turi jį užtvirtinti sausa pudra. Visos veido odos sausa pudra dengti nebūtina – dažniausiai pakanka nusausinti T zoną ir skruostus, jei tavo oda riebesnė. Šiuo atveju tavo tikslas yra užfiksuoti makiažo pagrindą, o ne papildomai maskuoti odą, todėl geriausia rinktis birią ir permatomą (atspalvio neturinčią) sausą pudrą.


Probleminėms zonoms – korektoriai, o ne makiažo pagrindas


Makiažo pagrindas padeda suvienodinti veido odos atspalvį ir sukuria lygesnės odos įspūdį, tačiau rimtesnių odos trūkumų maskavimui naudok korektorius. Jie kur kas geriau paslėps spuogelius, pigmentines dėmeles ar patamsėjusius paakius. Tik užmaskavusi konkrečias problemines odos vietas tepk makiažo pagrindą, padėsiantį paslėpti neryškius korektoriaus paliktus pėdsakus.


Nemaskuok porų ir raukšlelių makiažo pagrindu


Jei turi atsivėrusias poras ar pakankamai gilias raukšleles, papildomas makiažo pagrindo sluoksnis gali padaryti tau meškos paslaugą: vietoj to, kad užmaskuotum, odos nelygumus tik dar labiau išryškinsi. Jeigu nori paslėpti poras ir raukšleles, naudok specialiai tam sukurtas makiažo bazes. Šiais laikais jų pasirinkimas tikrai didelis.


Rekomenduojamos priemonės
Rekomenduojamos priemonės
COSMOPOLITAN


Neteisingai paskirstai makiažo pagrindą


Net ir tobuliausias makiažo pagrindas neatrodys gerai, jeigu tinkamai jo nepaskirstysi ant odos. Daugiausiai maskavimo reikia centrinei veido daliai, o išorėje – mažiau. Tad ir pradėti turėtum būtent nuo veido centro, sklaidydama makiažo pagrindą link išorės. Itin atidžiai įvertink apgaulingas veido vietas – skruostikaulių ir plaukų liniją. Ties šiomis vietomis netolygiai paskirstytas makiažo pagrindas sukuria kaukės efektą. Nepamiršk, kad šiek tiek makiažo pagrindo reikia ir tavo kaklui bei dekolte zonai. Kokias priemones naudoti makiažo pagrindo paskirstymui – skonio reikalas. Tačiau kokybišką teptuką ar kempinėlę tikrai verta įsigyti, nes tolygiai paskirstyti priemonę pirštais gali būti ne itin lengva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis