Moters kvapas: 5 aromatai, labiausiai jaudinantys vyrų fantaziją

Aromatai, kurie jį sujaudins...

Kartais neapčiuopiami kvapai jaudina kur kas stipriau, nei žodžiai ar vaizdai. Jie apsvaigina. Priverčia užmerkti akis ir pasinerti į prisiminimus, pažadina netikėtus jausmus. Paliečia giliausias širdies natas, suvirpina aistras.


Ar žinai, kokie kvapai labiausiai jaudina vyrų fantaziją? Mokslininkai išskyrė 5 aromatus, kurie ypatingai veikia vyrus. Vanilės, ilang-ilang, cinamono, citruso ir kavos kvapai asocijuojasi jiems su moterišku jausmingumu ir seksualumu.


COSMOPOLITAN montažas


Psichologai atkreipia dėmesį, kad vanilė – vienas iš vyrus labiausiai traukiančių aromatų. Vis tik vanilės natomis pasikliauti reikėtų ieškant partnerio ilgalaikiams santykiams, norint palikti vyro atmintyje švelnumo ir jaukumo pėdsaką. Jeigu tavo tikslas sugundyti ar pažadinti aistrą, geriau rinkis afrodiaziakinius ilang-ilang ir cinamono kvapus.


Ieškančioms nuotykių reikėtų kvėpintis citrusinio dvelksmo turinčiais aromatais. Citrusų kvapas ne tik sužadina stipriosios lyties atstovų jausmus, bet ir tonizuoja bei įkvepia erotiniams žygiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis