10 grožio paslapčių iš garsiausių žvaigždžių

Net jei gamta grožio nepašykštėjo, jį vis tiek reikia puoselėti. Nebūtinai prabangiausiais kremais ir kaukėmis – žvaigždės, ir tos linkusios rinktis kur kas paprastesnes priemones.

1. „Jei atsiranda pleiskanų, pašildau mikrobangų krosnelėje puodelį simondsijų aliejaus ir įmasažuoju į galvos odą. Šį receptą paveldėjau iš močiutės“, – Padma Lakshmi.


2. „Kai buvau jauna, kamavo spuogai. Tada man labai padėjo ši kaukė: iš vieno apelsino sulčių, 2–3 šaukštelių natūralaus jogurto ir ryžių miltų sumaišai košę, ištepi veidą, palaikai 30 minučių ir nuplauni“, – Penelope Cruz.


3. „Kai esu nuvargusi, vidinę apatinio voko liniją apvedu kūno spalvos pieštuku. Akys iš karto pašviesėja“, – Charlize Theron.


4. „Paakius drėkinu vazelinu. Tada paryškinu akis baltu kontūro pieštuku – jos iš karto atrodo didesnės“, – Tyra Banks.  


5. „Pilkos spalvos antakių pieštukas. Mano vizažisto tikinimu, ši spalva tinka visoms – ir blondinėms, ir brunetėms, ir rudaplaukėms“, – Jessica Biel.


6. „Papudruok veidą permatoma pudra ir apipurkšk rožių vandeniu. Pamatysi, kaip gražiai atrodys oda“, – Liv Tyler.


7. „Iš Elizabeth Taylor sužinojau vieną paslaptį: prieš renginį, jau susišukavusi ir pasidažiusi, lįsk į karštą vonią. Oda atrodys švytinti“, – Jennifer Love Hewitt.


8. „Drėgnus plaukus susuk į kuodą ir leisk jiems taip išdžiūti. Išleistos sruogas kris dailiomis natūraliomis bangomis“, – Naomi Campbell.


9. „Makiažą valau vaistinėje pirktu paprastu aliejiniu losjonu kūdikiams prausti“, – Laetitia Casta. 


10. „Vietoj skaistalų naudoju lūpų dažus, tik veido oda turi būti sudrėkinta ir labai svarbu juos gerai pirštais ištrinti – tada išeina nuostabiai natūrali spalva. Tiesa, geriau jais tepti švarią, ne kremine pudra padengtą odą“, – Linda Evangelista.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis