Stilisto Liutauro Salasevičius patarimai norinčioms susikurti harmoningą įvaizdį

Turbūt būtų sunku suskaičiuoti, kiek gi valandų staipomės prieš veidrodį, sukdamos sau galvas – ką čia apsirengti, kokį makiažą priderinti ar šukuoseną susikurti. Ne veltui liaudies išmintis byloja – pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi.

Šiandien pakalbinome išskirtine vizija pasižymintį įvaizdžio genijų Liutaurą Salasevičių, kuris pažėrė itin vertingų patarimų kiekvienai moteriai. Jei nori sužinoti daugiau šia tema, apsilankyk Liutauro Salasevičiaus seminare: „PERFECT MATCH: tobulo įvaizdžio kūrimas skirtingiems moterų tipams“, vyksiančiame lapkričio 30 d. „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje.


Į ką labiausiai reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti sau tinkančias spalvas?


Pirmiausia svarbu atsižvelgti į tai, koks šiuo metu yra žmogaus tipas – ar jis yra pavasaris, vasara, ruduo ar žiema. Kodėl sakau būtent šiuo metu? Dėl to, kad vienok gali būti žmogaus prigimtinis tipas, kitoks jo paties susikurtas. Taigi pagal pastarąjį, dabartinį tipą ir reiktų derinti spalvas bei atspalvius.


Liutauras Salasevičius
Liutauras Salasevičius
Asmeninio albumo nuotr.


Kokia spalvų kombinacija tinka bet kuriai moteriai?


Iš principo, žiūrint pagal spalvų ratą, tretinės ir ketvirtinės spalvos galėtų tikti bene visoms, tačiau bet kokiu atveju reikėtų atsižvelgti į tai, ar jos yra šiltos ar šaltos. Nėra visiškai vienos spalvų kombinacijos, kuri idealiai tiktų kiekvienai. Žinoma, jei moteris nori pasidaryti kokį nors kreatyvų įvaizdį, tada galima derinti juodą, baltą, pilką – ir visas panašias spalvas, kurios, pavadinkime, yra lyg be spalvos.


Kokia jūsų spalvų kombinacija yra mėgstamiausia?


Asmeniškai aš labai mėgstu visas pirmines, ryškias spalvas, tokias kaip raudona, mėlyna ar žalia. Be to, tokios ryškios spalvos be galo tinka žiemos tipo žmonėms, kadangi jie turi itin kontrastingus bruožus.


Kokios šukuosenos šiuo metu – madingiausios?


Dabartiniame pasaulyje, galima sakyti, viskas yra madoje, todėl svarbiau žinoti kas tinka, o kas – ne. Bet labiau dėmesį reikėtų kreipti į pačią plauko kokybę, palaikyti plaukus sveikus ir gražius.


Liutauro Salasevičiaus kurtas įvaizdis
Liutauro Salasevičiaus kurtas įvaizdis
Asmeninio albumo nuotr.


Kokios įvaizdžio detalės yra madingiausios?


Šiuo momentu labai madingi aksesuarai bei jų gausa. Šnekant apie konkrečius pavyzdžius, galiu pasakyti, kad stipriai išpopuliarėjo ir vadinamųjų neformalų aksesuarai, tokie kaip auskarai neįprastose vietose, dredai, sunkūs batai aukštomis platformomis bei kt. Apskritai, daugiau apie įvaizdį, jo detales bei savo atrastas įžvalgas ir patarimus papasakosiu jau lapkričio 30 d. „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje „Litexpo“ parodų rūmuose.


Pasidalinkite 3 detalėmis, kuriomis turi skirtis dieninis ir vakarinis įvaizdžiai?


Manau, kad visų pirma – tai makiažas. Dieninis turi būti lengvesnis, o vakariniame jau galima labiau akcentuoti tam tikrus bruožus. Todėl vakarinis makiažas taip ir vadinasi – jį daromės tada, kai aplinkui vyrauja prieblanda ir tuomet paryškinti bruožai atrodo skoningai. Kita detalė galėtų būti šukuosena – dienai ne visada jos reikia, o vakarui atrodo gražiai ir puošniai. Kaip trečią detalę norėčiau išskirti rūbus: dabar be galo madinga maišyti vienus iš dieninio įvaizdžio, kitus – iš vakarinio. Pavyzdžiui, paprastų marškinėlių su užrašais derinimas su ilgą šleifą turinčiu sijonu. Tarpusavyje šis derinys atrodo įdomiai, o tokias rūbų detales galima drąsiai maišyti ir dėvėti ne tik vakare, bet ir dienos metu.


Kokia jūsų nemėgstamiausia įvaizdžio tendencija šiuo metu?


Niekada nesupratau ir nesuprasiu platėjančių kelnių, tapkių su kojinėm ir pūkuotų batų. Visgi yra tam tikros tendencijos, kurios arba žiūrisi, arba – ne. Bet būtent šių asmeniška aš nemėgstu.


Kokios įvaizdžio detalės, raštai arba tekstūros yra labiausiai nesuderinamos?


Galiu drąsiai sakyti, kad viskas yra suderinama, o ypač suderinamas raštas, tik svarbu, kad jis derėtų savo spalvine gama. O šiaip, manau, tikrai geram laikotarpy gyvename – juk kuo keistesnis derinys, tuo įdomiau jis gali žiūrėtis.


Liutauro Salasevičiaus kurtas įvaizdis
Liutauro Salasevičiaus kurtas įvaizdis
Asmeninio albumo nuotr.


Kokias 3 įvaizdžio detales savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris?


Juoda klasikinė suknelė gali išgelbėti bet kokioje situacijoje – o ypač tada, kai atrodo, kad neturi ką apsirengti. Prie šios suknelės visą įvaizdį pagyvinti gali su tam tikra šukuosena ir makiažu. Taip pat būtini yra ir aukštakulniai, o prie to pačio šiai dienai įvardinčiau ir batus aukščiau kelių – juos puikiai galima priderinti ir prie vakarinio, ir prie dieninio įvaizdžio.


Kaip supratome iš paskutinio atsakymo, sutinkate su tuo, kad aukštakulnius turi turėti kiekviena. Bet gal galite pasidalinti, kodėl taip manote?


Aukštakulniai – tai lyg moteriškumo išraiška. Juk šiuo metu yra apstu stiliaus detalių, tokių kaip oversized rūbai, įvairiausi platūs švarkai, kerzai, kurios, sakykime, suvalgo tą moteriškumą. Panaudojant tuos pačius rūbus, bet priderinant nerealius aukštakulnius, vakare moteris gali atrodyti tikrai išskirtinai, įdomiai ir gražiai.


Ir paskutinis mūsų klausimas – kas jus labiausiai įkvepia? Gal tai tam tikri žmonės, laikotarpiai ar kt.?


Yra labai daug detalių, kurios mane įkvepia – tai gali būti filmai, laikotarpiai, įvairūs atlikėjai ar vizažistai, kurių stilius man patinka, ir juos seku bei domiuosi. Bet pasakysiu taip – viskas, kas juda, tas mane ir įkvepia.


Ačiū jums ir nekantraujame sužinoti dar daugiau vertingų patarimų jūsų seminare: „PERFECT MATCH: tobulo įvaizdžio kūrimas skirtingiems moterų tipams“ „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje. Iki pasimatymo!


Užsakymo nr.: PT_59869

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis