Sezono hitas: kam turėtų tikti šiemet itin madingi apvalėjantys kirpčiukai

Kai norisi naujos šukuosenos, dažniausiai pagalvojame apie kirpčiukus. Tik ar tikrai tiks? Plaukai ne taip jau greitai atauga, tad žingsnis – rizikingas! Atsispirti pagundai bus labai sunku, nes 2019/2020 metais kirpčiai bus itin populiarūs.

Apvalėjantys arba kitaip „arkiniai“ kirpčiai gali ne tik pagyvinti kasdienį tavo įvaizdį, bet ir vizualiai pakoreguoti veido bruožus – labiau išryškinti skruostikaulius ir akis, užmaskuoti aukštą kaktą ir sušvelninti žandikaulio liniją. Atrodytų, toks menkniekis, o pokyčiai akivaizdūs!


Apvalėjantys kirpčiukai – šio sezono topas, kuris bus madingas ir ateinančiais metais. Svarstai, ar jie tau tiktų? Žvelk žemyn – žvaigždės demonstruoja, kokį variantą pasirinkti pagal savo veido formą.


Kvadratinis ir trikampio formos veidas


Lily James
Lily James
Vida Press


Turinčioms vieną iš šių veido formų žaisti su apvalėjančiais kirpčiais reikia atsargiai – toks kirpimas gali dar labiau paryškinti ir taip išraiškingą žandikaulio liniją. Svarbiausia išlaikyti tinkamą kraštuose esančių kirpčių ilgį: pačios ilgiausios sruogos turėtų būti žemiau žandikaulio, o perėjimas nuo tiesios kirpčių linijos link prailgintų sruogų kuo švelnesnis ir subtilesnis – be griežtų linijų.


Apskritas veidas


Elizabeth Olsen
Elizabeth Olsen
Vida Press


Tavo veido tipui labiausiai tiktų minkšta, ne griežto kirpimo kirpčiukų linija. Kirpčiai turėtų būti tarsi natūraliai ataugę, šiek tiek per ilgi – kiek žemiau antakių linijos ir praskleisti į šonus. Tai padės vizualiai prailginti veido formą, labiau paryškinti skruostikaulius. 


Pailgas veidas


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Ne paslaptis, kad kirpčiukai labiausiai tinka turinčioms ovalų veidą. Šios veido formos savininkėms patartina labiau pabrėžti skruostikaulius, o būtent tai padės padaryti ties šonais prailginti kirpčiukai. Be to, kirpčiai veidui suteiks daugiau proporcingumo, paslėps aukštą kaktą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis