3 dalykai, kurių negalima daryti po apsilankymo pas kosmetologą

Veido valymas, šveitimas, mezoterapija – po šių procedūrų neabejotinai tikiesi džiaugtis akivaizdžiai pagražėjusia veido oda. Tačiau turėtum žinoti, kad apsilankius pas kosmetologą, porą dienų savo oda reikėtų rūpintis atsakingiau, nei įprastai. Kodėl? Siūlome paskaityti žinomos mokslų daktarės ir dermatologės Sejal Shah patarimus.

„Po odos valymo oda kurį laiką būna paraudusi, todėl moterys neretai bando slėpti paraudimus maskuokliais“ – pastebi dermatologė. Tai – bene didžiausia klaida, kurią gali padaryti.


Profesionalaus veido valymo metu išjudinami gilieji odos sluoksniai, todėl bent jau 12 valandų odai reikia pailsėti ir pakvėpuoti. Po veido valymo odos poros atsivėrusios labiau nei įprastai, todėl bakterijoms ir nešvarumams lengviau prasiskverbti. O makiažo pagrindas, kaip žinia, tikrai nėra pats geriausias tavo odos draugas. Jei išeiti iš kosmetologo paraudusiu veidu tau nesmagu, paprašyk specialisto patepti tavo veidą specialiu atspalvį suteikiančiu kremu – tokia priemonė kosmetologo stalčiuke tikrai turėtų būti.


Antras dermatologės patarimas – kuriam laikui atsisakyti veido tonikų ir priemonių su rūgštimis. „Bent vieną dieną, o geriau – dvi, nereikėtų naudoti tonikų. Ypatingai tų, kurių sudėtyje yra alkoholio ir rūgščių. Tokios priemonės gali sudirginti po procedūros ir taip jautrią odą“, – sako Sejal Shah.


Po veido valymo ar kitų kosmetologinių procedūrų veidą valyk itin švelniais, alergiškai odai pritaikytais valikliais, rinkis odos porų neužkemšančias priemones.


Taip pat dermatologė pataria bent vieną dieną padaryti pertrauką sporto klube. „Padidėjusi kūno temperatūra ir prakaitas sukuria palankią terpę bakterijoms, o po kosmetologinių procedūrų oda tampa pažeidžiamesnė ir imlesnė galimoms infekcijoms“, - paaiškina dermatologė. Tad jeigu sportas – tavo gyvenimo būdas, pas kosmetologą keliauk po treniruotės.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis