Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Gigi Hadid. Nors garsiausia šiandienos manekenė Gigi Hadid anksčiau pasižymėjo sveikomis, moteriškomis kūno formomis, praėjusiais metais Gigi taip sulyso, jog sunku atpažinti manekenę. Mergina teigia, jog staigaus sulieknėjimo priežastis įtemptas gyvenimo ritmas bei darbų gausa, tačiau gerbėjai įtaria, jog garsiąją podiumo žvaigždę paveikė įsigalėjęs lieknumo kultas.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Garsioji aktoriaus Johnny Deppo ir modelio, aktorės Vanessos Paradis dukra Lily - Rose Depp gąsdina savo lieknumu. Smulkutė mergina teigia šiuo metu neturinti kada pagalvoti apie maistą, mat gauna daugybę užsakymų fotografuotis bei filmuotis įvairiuose reklamose, todėl gyvybiškai svarbų veiksmą nustumia į šalį. Lily - Rose sveikata jau susirūpino ir jos artimieji, mat mergina dažnai skundžiasi nuovargiu, atrodo išsekusi.

Lily - Rose Depp
Lily - Rose Depp
Vida Press

Lily - Rose Depp
Lily - Rose Depp
Vida Press

Pilki maišeliai po akimis, pavargusi oda ir kraupus lieknumas - nors žymiai šiandienos jaunajai manekenei Kaiai Gerber žingsniuojant podiumu labiau norėtųsi dėmesį skirti kolekcijai, merginos išvaizda trukdo susikoncentruoti. Pasiruošimas kolekcijų demonstravimams atima daug laiko bei energijos, todėl gerai išsimiegoti ir tinkamai pailsėti, anot Kaios, neįmanoma. Manekenė neįtikėtinai liekna, todėl akivaizdu, jog merginos mityba nėra pilnavertė.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Vienas garsiausių (ir liesiausių) Victoria Secret modelių, šviesiaplaukė Brigit ne kartą buvo įtariami valgymo sutrikimai. Iš tiesų, būdama itin liekna ji demonstruojama tamsiąją modelių pasaulio pusę - sportą iki devinto prakaito ir griežtą mitybos ribojimą. Nors šiuo metu, kaip teigiama, Brigit yra priaugusi keletą kilogramų, dar šių metų viduryje ji demonstravo pernelyg menką svorį ir buvo panašesnė į paauglę, o ne į suaugusią merginą.

I never want to leave you @rottnestislandwa ❤

A post shared by Bridget Malcolm (@bridgetmalcolm) on Jan 5, 2017 at 2:32pm PST

Aktorė bei modelis Lily Collins atrodo kaip niekada liekna, net išdžiuvusi. Apie kadaise buvusias moteriškas formas neliko nė užuominos, renginys po renginio Lily tiesiog nyksta akyse. Jau kurį laiką sklando klausimas, kiek dar lieknės garsi aktorė Lily Collins. Nors ji visuomet buvo liaunutė, praėjusiais metais mergina akivaizdžiai sulyso, regis, kilogramai tirpsta ir dabar. Dabar Lily pasisukusi šonu beveik išnyksta ir tikrai neatrodo nei pagražėjusi, nei laiminga. Modelio veide matyti slogutis, o ir šypsenos rodosi dirbtinokos.

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis