Idealiai ilginantis ir storinantis – COSMO rekomenduoja, kaip atrasti tobulą blakstienų tušą

Ar žinojai, kad blakstienų tušas – dažniausiai perkama kosmetikos priemonė? Pasirinkimas milžiniškas, tik kažkodėl atrasti tą stebuklingą – tobulai ilginantį, storinantį, nepaliekantį gumuliukų – labai sunku.

Jei iki šiol manei, kad rezultatas priklauso nuo paties tušo, šiek tiek suklydai. Už tavo blakstienų formą ir galutinį vaizdą atsakingas visai ne tušas, o šepetėlis. Vadinasi ieškoti reikia ne „ilginančio“ ar „storinančio“ blakstienų tušo, o „ilginančio“ ar „storinančio“ šepetėlio.


COSMO skuba tau į pagalbą: štai keturi svarbiausi dalykai, kuriuos turi įsiminti, jei nori atrasti tobulai tau tinkantį blakstienų tušą:


  • tiesus arba kūgio formos šepetėlis = blakstienų ilginimas;
  • spiralinis, ovalus arba plokščias šepetėlis = blakstienų storinimas;
  • lenktas šepetėlis = blakstienų rietimas;
  • silikoninis šepetėlis = blakstienų atskyrimas.


Blakstienų tušai, kuriuos rekomenduoja COSMO
Blakstienų tušai, kuriuos rekomenduoja COSMO
COSMOPOLITAN


Jeigu blakstienų tušo reklama tau žada dvigubą efektą – ilginimą ir storinimą tuo pačiu – aklai pasikliauti saldžiais pažadais nerekomenduojame. Greičiausiai toks tušas tiek vieną, tiek kitą savo funkciją atliks pusėtinai.


Ir vis dėlto neblogų variantų tikrai galima atrasti, tiesiog dairykis blakstienų tušo, kurio šepetėlis transformuojasi: pasukus į vieną pusę tampa tiesus ir ilgina tavo blakstienas, pasukus į kitą pusę suapvalėja ir storina blakstienas.


Atkreipk dėmesį ir į blakstienų tušo tekstūrą. Jei turi riebesnę odą ar intensyviai mimikuoji akimis – rinkis blakstienų tušą, kurio sudėtyje yra silikono. Toks blakstienų tušas ilgiau išsilaikys ir nepaliks tamsių dėmių aplink akis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis