Rezultatai pranoko lūkesčius: COSMO skaitytojos dalinasi atsiliepimais apie efektyvias veido drėkinimo priemones

COSMO komanda kartu su skaitytojomis nuolatos testuoja grožio produktus ir savo atsiliepimais dalinasi su kitomis merginomis – tam, kad atrastum pačias geriausias ir tikrai efektyviai veikiančias priemones!

Šį kartą bandėme drėkinančią NOREVA Aquareva veido priežiūros liniją – odos šveitiklį, intensyviai drėkinantį serumą bei greito poveikio drėkinamąją kaukę. Kviečiame paskaityti, kaip šią kosmetiką įvertinto COSMO skaitytojos!P.S. šių priemonių gali įsigyti visose didžiosiose vaistinėse arba el. parduotuvėje www.noreva.lt


Milda, 31 metai


Turiu prisipažinti, kad įprastai naudoju tik tas priemones, kurias man rekomenduoja kosmetologė, tad gavusi NOREVA produktus taip pat su ja pasikonsultavau. Gavusi kosmetologės palaiminimą ėmiausi bandyti.


Iš visų trijų priemonių labiausiai noriu išskirti greito poveikio drėkinamąją kaukę Aquareva – labai patiko pačios kaukės konsistencija, pojūtis užsitepus. Pirmąją minutę veidas šiek tiek dilgčioja, bet, kaip sako mano kosmetologė – jei dilgčioja, vadinasi veikia. Užsitepus kaukę po 15 minučių ant veido jos lieka kur kas mažiau, nei buvo. Matyt, pati oda įsisavina tiek, kiek reikia. Drėkinimas tikrai maksimalus, todėl ypatingai rekomenduoju toms, kurių oda stipriai išsausėjusi.


Kosmetologė patarė Aquareva veido šveitiklį naudoti prieš darantis kaukę – taip ne tik pašalinamos negyvos odos ląstelės, bet ir paskatinami visi odos procesai, tad oda geriau sugeria visas gerąsias vėliau naudojamų kosmetikos priemonių medžiagas. Aquareva serumą pasilikdavau vakariniams grožio ritualams. Drėkina jis tikrai gerai, o ir susigeria akimirksniu.


Bendras mano vertinimas – tik teigiamas!


---Rima, 47 metai


Savo veido odą labai myliu, tad bet ko ant jos netepu. Neteko pirkti kremo, kurio nebūčiau prieš tai išbandžiusi. Juk svarbiausia, kad jis tiktų ir patiktų mano odai. Laimėjusi galimybę išbandyti NOREVA grožio priemones džiaugiausai „rezervuotai“ – o kas, jei jos man netiks... Tačiau baiminausi be reikalo.


Veido odos šveitimo priemonę išbandžiau pirmąją ir, neslėpsiu, ji man suteikė daugiausiai džiaugsmo! Pirmiausia, kvapas – švelnus, malonus, vos juntamas. Man patinka, kai kvepia, bet neįkyriai. Šveitiklis – be aštrių ambrazyvinių dalelių, švelniai masažuojant valo odą, lengvai nusiplauna. Po vonios žvilgtelėjusi į veidrodį net aiktelėjau, nes oda atrodė švari švari, išvalytos švyti net nedidelės poros. Kone kūdikio odelė!


Kitas žingsnis – Aquareva serumas. Tai itin lengva gelinės tekstūros priemonė. Jos nedaug tereikia, ji skaniai kvepia ir greitai susigeria į odą. Nereikia net laukti ir netrukus jau galima tepti kremą. Kiek teko bendrauti, ne kiekviena mano pažįstama moteris kasdienėje priežiūroje naudoja serumą, tačiau aš šios priemonės nauda tikiu. Ji prasiskverbia į gilesnius sluoksnius ir dėl to oda efektyviau pamaitinama bei padrėkinama.


Trečia priemonė, kurią man teko išbandyti – NOREVA kaukė. Paprastai kaukę deduosi kartą per savaitę (būna, ir pamirštu). Žinoma, labiausiai mėgstu tokias, kurių nereikia nuimti, nuplauti, nušveisti ar pan. Šioji kaukė – tokia, kokią mėgstu – susigerianti. Jos konsistencija lengva ir puri, tad labai skalsi – vienam kartui reikia tikrai nedaug. Tačiau, mano nuostabai, ir to kiekio mano veido odai buvo per daug. Po poros valandų jaučiau šiokį tokį perteklių, kurį teko nusausinti servetėle.


Apibendrinus įspūdžius naudojant NOREVA produktus – puikūs. Efektas regimas ir plika akimi. Oda pailsėjusi, atsigavusi, padrėkinta. Ryte oda atrodo šviesi ir skaisti – akivaizdu, kad priemonės labai tinka mano odai, kuriai vis trūksta drėgmės. Labai malonios ir kokybiškos priemonės, rekomenduoju!


---Donata, 35 metai


Ačiū už galimybę išbandyti NOREVA Aquareva veido priežiūros priemones. Labai patiko tai, kad teko išbandyti visą trijų priemonių rinkinį – drėkinamąjį veido šveitiklį, intensyviai drėkinantį serumą ir greito poveikio drėkinamąją kaukę. Kaip žinia, viena su kita suderintos ir papildančios viena kitos veikimą priemonės veikia daug labiau nei perkant jas po vieną.


Pirmas dalykas, kurį norėčiau pasakyti po dviejų savaičių priemonių naudojimo – jos nerealiai skaniai kvepia! Tai yra, kaip sakoma, „mano“ kvapas ir skonis. Toks gaivumo, šviežumo ir tyrumo jausmas! Rašau šiai savybei 10 balų iš 10 galimų.


Dažniausiai naudojau intensyviai drėkinantį serumą – kaip ir rekomenduojama, juo veidą tepiau kiekvieną dieną. Labai patogi priemonės talpa, higieniškas ir patogus naudojimo būdas – stiklinis indelis su dozatoriumi. Dviem skirtingomis hialurono rūgšties molekulėmis papildytas serumas yra itin gaivus ir patepus veidą ryte arba vakare (aš asmeniškai tepiau kasdien ryte, o vakare – ne taip reguliariai) ant veido odos sukuria tarsi nematomą drėkinamąjį vandens sluoksnį.


Greito poveikio drėkinamoji kaukė Aquareva ypatinga tuo, kad ją užtepus galima ir nenuplauti, nereikia nuvalyti. Naudojimo instrukcijoje buvo rašoma, kad kaukės perteklių galima pašalinti vatos tamponu, suvilgytu odos valomąja priemone, tačiau galiu pasakyti, kad man to niekada neprireikė – kaukė visiškai įsigerdavo į mano odą, matyt, jai drėkinimas buvo labai reikalingas. Kaukę, kaip rekomenduojama, dariau 1-2 kartus per savaitę.


Drėkinamasis veido šveitiklis tikrai labai švelnus. Kai jį įtrindavau į odą, atrodydavo, kad ledo perlais nuvalau veidą. Labai malonus jausmas. Apibendrinant – visas tris priemones vertinu puikiai, rekomenduoju turinčioms tokį odos tipą, kurį reikia padrėkinti. Ačiū už suteiktą galimybę Cosmopolitan.lt portalui.


---Živilė, 27 metai


Pirmiausia pradėsiu nuo to, kad turiu gan jautrią ir sausėjančią veido odą, linkusią į šerpetojimus, taip pat alergišką daugeliui priemonių.


Drėkinamasis veido šveitiklis Aquareva patiko dėl natūralių ingredientų bei malonios tekstūros. Vis dėlto mano itin sausą ir labai jautrią odą jis šiek tiek erzino, tad turiu prisipažinti – naudojau jį vos vieną kartą.


Kur kas labiau patiko intensyviai drėkinanti veido kaukė, kurią naudojau kelis kartus per savaitę. Kaukė akivaizdžiai mažino sausumo raukšleles (kurių daug turiu paakiuose) ir gaivino veido odą. Makiažo priemonės po kaukės naudojimo dengdavosi daug lengviau. Įprastai dienos bėgyje mano oda linkusi dehidratuoti, todėl makiažas iki vakaro niekuomet neišsilaiko. Panaudojus šią kaukę pastebėjau akivaizdų skirtumą – oda išlaikydavo drėgmę, makiažas visą dieną išlikdavo savo vietoje. Taip pat patiko, kad priemonė yra bekvapė bei labai švelni.


Na ir dabar jau mano meile tapęs drėkinantis veido serumas Aquareva – lengvos konsistencijos, lengvai tepamas ir puikiai drėkinantis. Nereikia laukti, kol serumas nudžius – labai greitai susigeria, o rezultatas matomas iškart: oda elastingesnė, švelnesnė ir švytinti. Serumas visiškai „nesipjuna“ su kitomis odos priežiūros priemonėmis, nesvarbu, ką tepčiau ant viršaus. Galima sakyti, pasitarnauja kaip makiažo bazė.


Dar kartą noriu padėkoti už galimybe išbandyti šią NOREVA liniją! Ar kartočiau? Tikrai taip!


---Vytautė, 26 metai


NOREVA priemones esu bandžiusi ir anksčiau, tad sužinojusi, kad buvau atrinkta tarp laimėtojų, labai nudžiugau. Mano oda riebi, tačiau šaltuoju metų laiku linkusi sausėti, ypatingai kaktos ir nosies srityje. Tenka nemažai pavargti ieškant odą gerai drėkinančių, tačiau tuo pačiu „neapkraunančių“ priemonių.


Aquareva serumą tikrai galiu pagirti – malonios tekstūros, nepaliekantis lipnumo jausmo, greitai susigeriantis ir drėkinantis. Pasitepus oda akimirksniu tapdavo švelnesnė, sakyčiau, netgi šiek tiek stangresnė.


Odos šveitiklius stengdavausi naudoti kuo rečiau, nes dauguma iki šiol bandytų dirgindavo mano odą. Su NOREVA priemone jokio diskomforto nejaučiau: šveitiklis labai švelnus, jame nėra odą dirginančių dalelyčių.


Daugiausiai pagyrų norėčiau skirti drėkinančiai NOREVA kaukei. Problemines veido zonas – kaktą ir nosį – pasitepdavau kiekvieną rytą, prieš darydamasi makiažą. Jokių išsausėjimų! O ir makiažo pagrindas po to ant odos tepasi labai tolygiai. Drąsiai rekomenduoju ir kitoms merginoms.

Užsakymo nr.: PT_59439

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis