6 šaltojo sezono kvepalų tendencijos - kaip išsirinkti sau tinkamiausią kvapą

Trumpėjančios dienos, vėsesni orai, auksinė saulės šviesa ir spalvoti medžių lapai primena, kad šaltasis sezonas jau čia pat.

Keičiantis sezonams, keičiasi ne tik mados, bet ir kvepalų tendencijos. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ kvepalų ekspertė aptaria šio sezono kvapų tendencijas ir pataria kaip išsirinkti tokį aromatą, kuris geriausiai atspindės jūsų asmenybę. 


Kvepalų galia


Kvepalai – tai nematomas, tačiau itin ryškus ir visada madingas aksesuaras. Aromatas turi nepaprastą galią – jis gali sukelti tiek teigiamų, tiek neigiamų emocijų, bet abejingų jam nėra. Tai jausmo, nuotaikos ar asmenybės išraiška. Kvapai, susimaišę su natūralia žmogaus kūno chemija, kiekvienam suteikia unikalų kvapą, kuris tampa tarsi mūsų „parašu“. 

 

Šaltojo sezono kvapų tendencijos


Rudenį mes norime jaustis jaukiai, todėl ieškome kvapo, kuris sušildytų. Rudeniniai kvapai paprastai yra aitresni ir sodresni nei pavasarį ar vasarą naudojami lengvi, gaivūs kvapai. Pagrindiniai rudens aromatų ingredientai yra sunkesni, rafinuotesni: cinamonas, gvazdikai, romas, gintaras, tabakas, šafranas, oda, konjakas... Šiemet rudens kvapų asortimente ypatingai ryškūs medienos ir rytietiški aromatai.


COSMOPOLITAN montažas


Medienos kvapų šeima:


Odos kvapas. Pagrindines kvapo natas sudaro sausos medienos bei odos kvapo derinys. Dažnai užuodžiamas dūmų bei naujų odinių batų kvapas. Toks kvapas puikiai tinka vyrams ir stiprioms, ryžtingoms moterims. 


Samanų kvapas. Pagrindines kvapo natas sudaro ąžuolo, samanų, gintaro ir citrusinių vaisių deriniai. Tokie kvepalai vienu metu yra jausmingi ir dramatiški, aštrūs ir gaivūs. Todėl ypač tinka savimi pasitikintiems žmonėms.


Veitverio kvapas. Pagrindines kvapo natas sudaro kedro, saldymedžio ir vetiverio deriniai. Šioje kvapų šeimoje dominuoja medienos natos, o likusios natos yra tik akcentai. Šie kvepalai, kaip ir samanų aromatai, yra skirti stipriems, pasitikintiems savimi žmonėms. 


COSMOPOLITAN montažas


Rytietiška kvapų šeima:


Medienos kvapas. Pagrindines kvapo natas sudaro ąžuolo, saldymedžio bei pačiulio deriniai. Bazinė nata - mediena, tačiau rytietiškos natos kvapui suteikia jaukumo. Tokie kvepalai yra drąsus, egzotiški ir viliojantys.


Sakų kvapas. Pagrindinės kvapo natos sudarytos iš cinamono, kardomono, muskato ir vanilės derinių. Šie sodrūs, prabangūs ir ilgą laiką išliekantys kvapai puikiai tiks žiemai.


Gintaro kvapas. Šio kvapo bazines natas sudaro smilkalų ir gintaro deriniai. Lengvas ir švelnus kvapas puikiai papildys romantišką įvaizdį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis