Kaip 50 metų atrodyti taip, tarsi tau – 30? Jennifer Lopez pasidalino savo grožio paslaptimis

Jeigu praėjusią savaitę Jennifer Lopez bent 10 kartų nesušmėžavo tavo išmaniojo ekrane, tuomet tikriausiai visai nesinaudoji socialiniais tinklais! Aha, ši moteris užkūrė tikrą pirtį žengdama Versace podiumu. 

Kiek kiek? 50 metų?! Ohhh... Taigi dar visai neseniai buvo vos 30 – tada, kai Grammy apdovanojimuose pasirodė su identiška suknele! Laikas bėga, o Jen tik gražėja.


Jennifer Lopez 2000 ir 2019 metais
Jennifer Lopez 2000 ir 2019 metais
Vida Press

Daugiau Jennifer Lopez nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijoje1. Niekuomet nepraleidžia treniruočių


Tikriausiai savo gimtadienio proga leistum sau padrybsoti lovoje ir nieko neveikti, o Jen iš grafiko neiškrypsta: ar gimtadienis, ar įtemptas koncertinis turas – sporto salėje ji vis tiek apsilanko. Po vieno labai įtempto turo savo Instagrame ji rašė: „Anksčiau aš galvojau: Oi, 15 koncertų per 27 dienas – daug. Tačiau pažadėjau sau, kad toks įtemptas grafikas manęs nepalauš. Priešingai, būsiu dar stipresnė! Treniruosiuosi ir dirbsiu, kad būčiau dar geresnės formos. Buvo momentų, kada jaučiausi pervargusi ir sportuodavau per prievartą, tačiau dabar džiaugiuosi, kad visa tai ištvėriau“.


2. Naudoja glikolio rūgštį


Glikolio rūgštis pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda odai atsinaujinti, tad Jennifer grožio rutinoje priemonės su glikolio rūgštimi tiesiog nepamainomos. Anot dainininkės, tai ir yra jos sveikai švytinčios odos paslaptis. Be to, Jen visuomet valo veidą tiek prieš treniruotes, tiek po jų.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


3. Valgo daug baltymų


Jokių stebuklingų genų ir iš mamos paveldėtų tobulų kūno linijų. Jen daug sportuoja ir sveikai maitinasi. „Baltymai – mano išsigelbėjimas, kuomet noriu suvalgyti ką nors nesveiko. Tai sotus kuras mano raumenims“.


4. Ilgai miega ir anksti keliasi


Kaip sako pati Jennifer: „Keliuosi su saule, kad galėčiau visą dieną šviesti“. O ir į lovą ji stengiasi atsigulti kuo anksčiau, nes po sunkaus kasdienio fizinio krūvio jos organizmui reikia mažiausiai 8 valandų miego. Idealiu atveju Jen miega 9-10 valandų.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


5. Beveik nesidegina


Ir taip ganėtinai tamsią odą turinti dainininkė stengiasi kuo mažiau būti saulėje ir saugo odą reguliariai naudodama kremus su SPF filtrais.


6. Praktikuoja meditaciją


Meditacija padeda Jennifer atrasti emocinį balansą įtemptoje dienotvarkėje. Medituoti dainininkė pradėjo 2015 metais, kuomet bandė tuo pačiu metu suderinti dainavimą, aktorystę ir televizijos laidų vedėjos karjerą.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


7. Geria daug vandens


Ne tik daug, bet ir reguliariai – Jen gurkšnoja vandenį visos dienos metu, kad organizmas visuomet būtų aprūpintas reikiamu drėgmės kiekiu. Tai teigiamai veikia ne tik savijautą, bet ir odos grožį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis