MAKE UP FOR EVER pristatė naujieną ieškančioms ypatingo makiažo pagrindo

MAKE UP FOR EVER pakvietė vizažistus į naujo makiažo pagrindo „Reboot“ pristatymą, kuriame jo privalumus atskleidė ant verslininko Žilvino Grigaičio ir pretendentės į „Misis pasaulis 2020“ karūną Grėtės Brokienės veidų.

Žodžio „Reboot“ reikšmė verčiant iš anglų kalbos reiškia perkrovimą, atgaivinimą, paruošimą. „Make Up For Ever“ rado būdą, kaip „perkrauti“ veido odą iš vidaus, sukurdama naują išmanų makiažo pagrindą „Reboot“, kuris ne tik maskuoja, bet kartu veikia ir kaip lakštinė kaukė. „Reboot“ paslepia odos nuovargio požymius, skaistina, glotnina, stangrina, drėkina ir išlygina veido odą.


Renginio organizatorių nuotr.


Pristatymo modeliai Ž. Grigaitis ir G. Brokienė pasakojo, kad šiuo metu ypatingai trūksta laiko viską suspėti. Verslininkas į renginį atvyko tiesiai iš oro uosto, po ilgo, varginančio skrydžio, o G. Brokienė šiomis dienomis intensyviai ruošiasi atstovauti Lietuvą konkurse „Misis pasaulis 2020“.


Renginio organizatorių nuotr.


„Pastaruoju metu vyksta daugybė primatavimų, filmavimų, fotosesijų, makiažų, kurie yra malonūs, bet kartu ir reikalaujantys laiko ir jėgų. Kadangi turiu mažiau laiko poilsiui, labai praverčia tokios grožio priemonės, kurios atlieka kelias funkcijos iš karto, ne tik gražina, bet ir atgaivina, drėkina, maitina“, – pasakojo G. Brokienė.


Sveiką gyvenseną propaguojanti moteris visada stengiasi palaikyti sielos ir kūno harmoniją, rūpindamasi savimi ir derindama skirtingus poilsio ir laisvalaikio būdus: „Mane ypač atpalaiduoja skaitymas ir ilgi pasivaikščiojimai, o vidinę harmoniją visiškai atgaunu nuvykusi prie Baltijos jūros“.


Verslininko Ž. Grigaičio gyvenime taip pat daugybė fotosesijų, filmavimų, kelionių ir dalyvavimo įvairiuose renginiuose, tad ypač svarbu atrodyti pailsėjusiam, net ir tada, kai trūksta miego: „Tenka vykti į verslo susitikimus ir renginius įvairiose šalyse, skrydžiai vyksta ir dieną, ir naktį, susiduriu ir su laiko juostų skirtumais. Kartais tenka tiesiai iš oro uosto vykti į renginį, kuriame nesinori būti pajuodusiais paakiais“. Pasak vyro, visuomenė yra labai kritiška ir vertinanti pagal išvaizdą, todėl kartais svarbu panaudoti ir tam tikras kokybiškas priemones, kurios pakoreguoja pavargusią odą, ją atgaivina ir susitikime ar renginyje leidžia jaustis komfortiškai.


Renginio organizatorių nuotr.


Visiškai jėgas po intensyvių darbų verslininkas atgauna atlikdamas specialius stresą mažinančius pratimus, važinėdamas dviračiu, mėgaudamasis pirties malonumais bei pasinerdamas į tylos terapiją.


„REBOOT“ LEIDŽIA GYVENTI INTENSYVIAI,BET NEPARODYTI ODOS NUOVARGIO ŽYMIŲ.

#sleeporrebootParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis