Asmenybės testas pagal tavo lūpų dažus!

Lūpų dažai, tiksliau, tai, kas iš jų liko, yra lyg tavo parašas - jie gali daug pasakyti apie tavo charakterio ypatybes.

1. SUAPVALINTAS, KŪGINIS Arba labai mylima, arba neapkenčiama – abejingų tau nebūna. Tačiau tu į tai nelabai kreipi dėmesį – esi ganėtinai drąsi, pasitiki savimi, kad atvirai išsakytum savo nuomonę ir apgintum ją, jeigu reikės. Iš pažiūros atrodai kiek ekscentriška, tačiau iš tikrųjų pati pirmoji atsiliepi į artimųjų ir pažįstamų pagalbos prašymus.

2. AŠTRUS IR IŠLENKTAS Visada buvai linkusi labai dažnai įsimylėti, ir metams bėgant tai nesikeičia. Tavo švelnumo rezervai begaliniai, ir tu dosniai jais daliniesi. Esi labai kūrybinga asmenybė, be to, visada prisiimi daug atsakomybės ir daug reikalauji iš kitų. Dievini gyvūnus, labiausiai šunis – dėl jų besąlygiško atsidavimo. Ši savybė, beje, būdinga ir tau pačiai.

3. TOLYGIAI APVALAINAS Svetainė – tavo mėgstamiausia namų vieta. Ji jauki ir visada sutvarkyta, tarsi tuoj tuoj turėtų atvykti svečių. Svarbiausias tavo prioritetas – šeima ir rūpestis ja, antroje vietoje – kūrybinė raiška dailės, muzikos, poezijos ir šokių srityse. Kažkokiu stebuklingu būdu sugebi bet kokioje situacijoje mylimam žmogui rasti tinkamų palaikymo ir nuraminimo žodžių, tad būsi ideali žmona ir mama.

4. PLOKŠČIAS Draugai dažnai tave vadina pačia protingiausia asmenybe. Ir greičiausiai jie teisūs. Puikus humoro jausmas, greita reakcija ir optimistinis požiūris į gyvenimą suteikia tau nepamirštamo žavesio. Kita vertus, darbe esi palyginti pedantiška: tau sunku kalbėtis su žmonėmis, kurie nepalaiko tavo požiūrio, ši savybė dažnai trikdo ir tavo artimuosius.

5. NUSMAILINTAS Protinga ir seksuali, iš prigimties flirto karalienė – daugelis draugių tau netgi pavydi. Per atostogas nori sužinoti ką nors nauja, nesėdi vienoje vietoje, pasyvus poilsis tau kelia nuobodulį. Kartais atrodai pasipūtėlė, nors tu tiesiog žinai, ko esi verta, ir didžiuojiesi savo laimėjimais bei talentais, kuriais gamta tave dosniai apdovanojo.

6. PLOKŠČIAS IR ŠIEK TIEK NUOŽULNUS Tu – ne iš tų, kurie dirbdami bijo susitepti rankas. Blogiausia tau yra nebaigti pradėto darbo. Tavo smalsumas beribis, nebijai užduoti klausimų ir prisiimti atsakomybės už riziką. Šios savybės padeda tau pasiekti viską, nors ir ko panorėtum meilėje ar darbe.

7. AŠTRUS IR NUOŽULNUS Tu – charizmatiška ir ambicinga, lyderė iš prigimties. Per vakarėlius (mėgsti ir juos rengti, ir juose dalyvauti), tau nestinga dėmesio, savo taikliais sąmojais prajuokini aplinkinius iki ašarų. Tiesa, kartais draugus ir artimuosius erzina tavo noras viską aplink kontroliuoti, bet tu visada atsakai už savo žodžius ir tesi pažadus, todėl visi tave gerbia.

8. ATRODO KAIP NAUJAS Vaikystėje buvai jokių problemų nekeliantis vaikas, visada klausei tėvų, niekada nelaužei taisyklių. Netgi dabar, kai suaugai, tu labai stengiesi neužgauti kitų, apgalvoji kiekvieną savo žodį. Dėl tokių savybių esi puiki komandos narė ir labai vertinga kolegė, bet tau reikėtų išmokti pasakyti ne. Kitaip vieną dieną gali palūžti neatlaikiusi atsakomybės naštos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis