5 naujos priemonės, efektyviai kovojančios su pigmentinėmis dėmėmis

(1)

Nors įprasta manyti, kad pigmentinės dėmės dažniausiai būna susijusios su natūraliu senėjimo procesu, tiesa kiek kitokia: pigmentinių dėmių gali atsirasti ir jaunesniame amžiuje, ypatingai vasaros metu.


Dažniausia pigmentinių dėmių atsiradimo priežastis – UV spinduliai


Mūsų odos spalvą nulemia odos ląstelių – melanocitų – gaminamas pigmentas melaninas. Kuomet dalis ląstelių pradeda gaminti didesnį kiekį melanino, odoje pradeda ryškėti įvairaus dydžio ir formų rudos dėmės. Suaktyvėjus melanino gamybai prasideda odos hiperpigmentacija.


Hiperpigmentacija, nors ir nėra pavojinga, atspindi tavo organizme vykstančius pokyčius – ji gali prasidėti dėl hormonų disbalanso, vartojamų vaistų, po uždegiminių ligų ir kitų su tavo sveikata susijusių priežasčių. Vis tik dažniausia hiperpigmentacijos priežastis yra nesaikingas lepinimasis saule – štai kodėl pigmentinės dėmės dažniausiai pradeda ryškėti vasarai įsibėgėjus.Saulės skleidžiami UV spinduliai suaktyvina melanocitus – odos ląsteles, gaminančias melaniną. Saikingai deginantis ir naudojant nuo saulės apsaugančius kremus, šie spinduliai didelės žalos nepadaro. Priešingai, suaktyvintos ląstelės išskirtia daugiau melanino, todėl kūnas įgauna tolygų rudą įdegį. Tačiau ląstelėms susidūrus su UV spindulių pertekliumi, kai kurios iš jų tampa nekontroliuojamos ir melanino išskiria kur kas daugiau, nei turėtų – taip susiformuoja sunkiai panaikinamos pigmentinės dėmės.


Šiuolaikinės priemonės pigmentinių dėmių šalinimui


Panaršiusi internete tikriausiai atrastum įvairiausių liaudies metodų, tariamai padedančių pašalinti pigmentines dėmes. Tačiau eksperimentuoti su savo oda neskubėk. Dermatologai vieningai tvirtina: tokie metodai nėra efektyvūs, o rizika pakenkti odai išties nemenka.


Šiais laikais yra kur kas efektyviau veikiančių ir saugių priemonių. Kuo anksčiau pradėsi kovoti su ryškėjančiomis pigmentinėmis dėmėmis, tuo lengviau pavyks jas panaikinti. Laiku pradėjus odos gydymą neprireiks ir ganėtinai brangiai kainuojančių lazerio procedūrų: inovatyvios dermokosmetikos priemonės gali būti puikia ir tikrai veiksminga alternatyva.Prancūzai Noreva Laboratoires yra tikri pionieriai šioje srityje: jie sukūrė net dvi skirtingas priemonių linijas pigmentuotai odai, o Trio White linija dabar atnaujinta – Trio White XP priemonės išsiskiria bene inovatyviausia sudėtimi.


Trio White XP – tai melaniną neutralizuojančių ir pigmentines dėmes mažinančių priemonių linija, kurios sudėtyje yra reduktolio ir Vita C2G kompleksas, stabdantis pigmentines dėmes sukeliančius veiksnius. Šių veiksmingų ir saugių priemonių dėka jau esančios dėmės sumažės ar visai išnyks, o tavo oda bus apsaugota nuo naujų pigmentinių dėmių susiformavimo, sukelto vidinių ar išorinių faktorių.


Ypatinga Trio White XP sistema veikia trijuose lygmenyse: riboja pigmentacijos procesą ir tikslai veikia melanocitų branduolyje, lygina ir šviesina odos atspalvį, o taip pat neutralizuoja laisvuosius radikalus ir taip sustiprina poveikį.Penkios efektyvios priemonės kovoje su pigmentinėmis dėmėmis


– Pigmentines dėmes mažinantis apsauginis kremas užtikrina itin stiprią apsaugą nuo UVA/UVB spindulių bei mėlynosios šviesos, skaistina veido odą, suvienodina atspalvį.


– Pigmentines dėmes šalinantis naktinis kremas ilgam blokuoja melanino pigmento gamybą ir efektyviai naikina susidariusias pigmentines dėmes.


– Pigmentines dėmes šalinantis serumas riboja pigmentacijos procesą ir tikslingai veikia melanocitų branduolyje, mažina jau esamas pigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų atsiradimo.


– Intensyvaus poveikio pieštukas efektyviai šalina ryškiausias pigmentines dėmes.


– Pigmentines dėmes šalinantis CC kremas maskuoja, akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, tuo pačiu apsaugodamas odą nuo kenksmingų spindulių.


Noreva produktų ieškok didžiosiose vaistinėse ir www.Noreva.lt


Užsakymo nr.: PT_57376

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis