4 kavos panaudojimo būdai tavo grožiui

Puodelis kavos ryte - malonumas ir dažnai iš mūsų geros nuotaikos užtaisas. Tačiau kavos tirščių neišmesk - juos gali panaudoti savo grožiui!


Celiulito mažinimui

Anticeliulitiniai kremai gali būti brangūs ir ne visais atvejais veiksmingi. Šie kremai ir kava turi vieną bendrą pagrindinį ingredientą: kofeiną. Manoma, kad kofeinas aktyvuoja riebalų skaidymą ir padeda sumažinti riebalų „kišenėlių“ susidarymą po oda. Norėdama pasigaminti natūralią anticeliutinę priemonę namuose, sumaišyk dar šiltus kavos tirščius su kokosų aliejumi ir įtrink į odą sukamaisiais judesiais. Nuplauk vandeniu.


Spindintiems plaukams

Blizgančių, sveikų plaukų paslaptis neapsiriboja vien tik tavo mėgstamiausio šampūno buteliuku. Kava – natūrali priemonė, suteikianti plaukams spindesio. Užsiplikyk juodos stiprios kavos puodelį, leisk šiam gėrimui atvėsti, o tada įtrink juo sausus ir švarius plaukus. Palauk 20 min., tuomet išskalauk. Kartodama šią procedūrą kartą per savaitę galėsi puikuotis sveikai atrodančiais plaukais išvengdama brangių grožio salono procedūrų.


Odos šveitimui

Kava pagerina ne tik plaukų, bet ir odos išvaizdą! Tos pačios jos savybės, kurios padeda sumažinti celiulito požymius, gali sušvelninti odą ir suteikti jai stangrumo. Beje, maltos kavos grūdeliai pašalina ir negyvosios odos ląsteles! Pasigamink šveitiklį ir tu: vieną valgomąjį šaukštą maltos kavos sumaišyk su puse valgomojo šaukšto alyvuogių aliejaus ir įlašink lašelį savo mėgstamiausio eterinio aliejaus, kuris suteiks malonų aromatą.


Nemalonaus rankų kvapo pašalinimui

Smulkinai česnaką ar svogūną, ir kad ir kiek kartų beplautum rankas, nemalonus kvapas vis tiek išlieka? Jei šis aromatas iš pradžių tau visai patiko, įsigėręs į rankų odą ilgainiui jis tikrai pradės tave erzinti. Atsikratyk jo delnus ir pirštus patrynusi saujele išmirkusių kavos tirščių, o tada nuplauk rankas po šiltu vandeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis