Pasaulinio garso vizažistas pademonstravo kaip susikurti subtilų dieninį įvaizdį

Pasaulinio garso vizažistas, „Douglas“ makiažo linijos ambasadorius Neil Young pademonstravo, kaip susikurti kasdienį, natūraliai atrodantį makiažą

Anot N. Young, odos paruošimas yra vienas iš svarbiausių žingsnių siekiant užtikrinti gražų ir ilgai išliekantį makiažą. Tam, kad visos priemonės dengtųsi tolygiai, vizažistas pirmiausiai rekomenduoja patepti veido bei kaklo odą drėkinamuoju kremu. Kremui susigėrus į odą, toliau ją denkite makiažo baze – ji odą išlygins, suteiks skaistumo ir užtikrins, kad makiažas puikiai ir ilgai laikysis.


Jeigu jūsų paakių oda yra plona, matosi nuovargio žymės, specialistas pataria juos užmaskuoti maskuokliu. Jis turėtų būti kiek šviesesnis nei makiažo pagrindas. Toliau veidą denkite makiažo pagrindu, kuris sulygins veido toną, paslėps odos trūkumus. Užmaskavus paakius bei padengus veidą makiažo baze viską užfiksuokite biria ar kompaktine pudra.


Kasdienis, natūraliai atrodantis įvaizdis 


 

Svarbiausias natūralaus makiažo akcentas, anot vizažo meistro, yra gerai suformuoti antakiai. Jie paryškina veido bruožus, suteikia akims išraiškingumo. Svarbu nepersistengti ir sukurti kuo natūralesnį vešlių antakių įvaizdį. Pirmiausiai plaukelius sušukuokite į viršų ir patepkite juos bespalviu antakių geliu, kad užfiksuotumėte antakių formą. Jeigu norite antakius ne tik suformuoti, tačiau ir paryškinti – naudokite antakių pieštuką arba gelį su spalva. Svarbu tinkamai parinkti šių produktų atspalvį (jis turi būti vienu tonu šviesesnis už jūsų plaukų spalvą) ir išsklaidyti dažus, kad neliktų ryškių linijų. 


Suformavus antakius, akių vokus padažykite natūralios spalvos šešėliais. N. Young kasdieniam įvaizdžiui pataria rinktis rausvus, rusvus, auksinius atspalvius. Šešėliai akims suteiks išraiškingumo ir gilumo. Blakstienų augimo liniją paryškinkite rudu akių pieštuku ir išsklaidykite priemonę šepėteliu, kad neliktų aiškios linijos. Vidinį akies kampą pašviesinkite naudodami šviesų, blizgų akių šešėlį. Ši smulki detalė atvers jūsų akis, suteiks joms spindesio ir gyvybingumo. Galiausiai akis paryškinkite akių tušu.


Norėdamos išryškinti veido kontūrą ir suteikti įvaizdžiui natūralaus įdegio efektą, naudokite bronzantą. Juo švelniai padenkite skruostikaulius, viršutinę kaktos dalį. Kad veidas atrodytų gyvybingesnis ir skaistesnis, vizažistas rekomenduoja skruostus švelniai padengti rausvais ar koralų spalvos skaistalais. 


Galiausiai įvaizdį užbaikite padažydamos lūpas natūralios (angl. nude) spalvos blizgiu ar lūpdažiu. Kad blizgis ar lūpų dažai dengtųsi tolygiai, vizažistas rekomenduoja prieš tai lūpų tekstūrą sulyginti naudojant maskuoklį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis