5 kvepalų aromatai, kuriuos renkasi karališkosios damos

(1)

Ar žinai, kokius kvepalus labiausiai mėgsta Kate Middleton ar Meghan Markle? Mes tau išduosime šią paslaptį! 

Grace Kelly – mėgstamiausi kvepalai Creed, Fleurissimo


Vida Press


1956 metais vestuvių proga princas Rainieris III savo nuotakai padovanojo specialiai jai sukurtą buteliuką Fleurissimo kvepalų. Lengvas, tarsi pavasario gaiva, švelniai kutenantis nosį ir žadinantis pačius švelniausius jausmus. Tarsi ką tik pražydusi meilė, kuriai lemta tęstis visą gyvenimą. Pagrindinis kvepalų akcentas - bergamotės, subtiliai derinamos su irisais, tuberozomis, bulgariškomis rožėmis ir našlaitėmis.


Kate Middleton - mėgstamiausi kvepalai Illuminum, White Gardenia Petals


Vida Press


Švelnus ir tuo pačiu rafinuotas lelijų kvapas pažadina vasaros naktų prisiminimus. Kai lyga žvaigždėmis ir pasaulis atrodo toks beribis, kai norisi giliai įkvėpti ir niekuomet nepamiršti tos vienintelės, pilnatvės jausmą suteikiančios akimirkos. Pakalnučių švelnumas ir nepakartojamas gardenijų bei jazminų duetas - kas galėtų atsispirti tokiai kvapų magijai.


Princesė Diana - mėgstamiausi kvepalai Houbigant Paris, Quelques Fleurs


Vida Press


Tarsi ką tik nuskintų baltų gėlių puokštė, patalpinta buteliuke. Užsimerk, giliai įkvėpk ir pajusk tą lengvumo dvelksmą, švelniai glostantį tavo odą rasotą vasaros rytą. Švelnus jazminas, rožių žiedai ir našlaitės, pagardintos žiupsneliu vanilės ir lašeliu saldaus medaus. Labai moteriškas, labai elegantiškas ir tuo pačiu toks ramintis aromatas.


Karalienė Elžbieta II – mėgstamiausi kvepalai Floris, White Rose


Vida Press


Aromatas, turintis gilias tradicijas ir savo istoriją. Pagrindinės natos skiriamos Anglijos rožėms – gyvybingoms ir pilnoms jausmingų išgyvenimų. Papildytoms irisų, jazminų ir našlaičių gaivos bei gintaro ir muskato sodrumu. Aromatas, kuris spinduliuoja eleganciją, vertas tikros karalienės.


Meghan Markle – mėgstamiausi kvepalai Jo Malone, Wood Sage&Sea Salt


Vida Press


Koks neįprastas kvapas – toks traukiantis ir nepamirštamas, kažką primenantis ir tuo pačiu visiškai naujas. Pažadinantis jausmus ir virpinantis malonius prisiminimus. Sodrus muskato kvapas, tobulai derantis su sūriais ir gaivinančiais jūros purslais, papildytais šalavijo ir greipfrutų aromatais. Kvapas, kuris padeda atsiskleisti tavo unikalumui ir palieka neišdildomą įspūdį atmintyje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis