5 madingiausios šukuosenos 2019 metų vasarai

(1)

Kokią šukuoseną pasirinkti, kad atrodytų stilingai, tačiau ne pernelyg įpareigojančiai? Turime tau kelias idėjas! Štai jos - madingiausios 2019 metų vasaros šukuosenos.

Niujorko stilistai Devinas Tothas ir Emely Miranda tikina, kad šią vasarą pagrindinis dėmesys skiriamas tekstūroms ir aksesuarams. Žiūrim, kaip puošimės šiais metais!


Padrikas kuodukas


View this post on Instagram

💫 @aubriewilliams3 // #makeup #hair

A post shared by Brittany Sullivan (@brittsully) on


Atsainus kuodukas bus šio sezono MUST HAVE šukuosena. Tarsi ką tik atsikėlus iš lovos, visiškai nerūpestingai, tačiau tuo pačiu subtiliai, pagyvinant įvaizdį aksesuarais. Kuoduką apsuk odine juostele, spalvota šilko skarele, metalo grandinėlėmis ar puošk perlais – viskas priklauso tik nuo tavo fantazijos ir progos.


Dekoruota kasa


View this post on Instagram

🌞 got time for that ✔️ easiest put-together hair to still have you runnin out the door in less than 5 mins 💫💅🏽 @kareenjn 🏃🏻‍♀️🚪// #hair

A post shared by Brittany Sullivan (@brittsully) on


Pynimai gali būti patys įvairiausi, bet svarbiausią vaidmenį čia atlieka šilkinės skaros ar plaukų žiedai. Idealus variantas, pagyvinsiantis vasarinį tavo stilių. Puošti gali visą kasą arba tik galiukus, o gal nuspręsi keletą akcentų įterpti ties kasos viduriu? Paeksperimentuok!


Pusinis kuodukas


View this post on Instagram

Top Knot Tuesday 👱🏼‍♀️🕶 #hairbyshaylee #topknot #halfuptopknot #blonde #hairstyle

A post shared by Nine Zero One, Shaylee Blatz (@hairbyshaylee) on


Praktiškasis variantas, tinkantis ir kasdienai, ir vakarėliui. Svarbiausia – suteikti plaukams tekstūros, kad priekyje sukelti plaukai neprarastų formos, o palaidi plaukai išlaikytų purumą nuo pat šaknų. Šiuo atveju tau padės tobulai plaukus pakelianti sausa plaukų pudra. Būtinai įsigyk, šią vasarą tikrai pravers!


Dviguba ponio uodegaJokių sulaižytų plaukų! Šią vasarą kuriame įspūdį, tarsi tavo plaukai būtų vėjo sutaršyti. Šiek tiek tekstūros, lengvos bangos ir voila! - esi pasiruošusi visiems gyvenimo atvejams. Atrodo mielai, bet tuo pačiu stilingai.


Sukelti trumpi plaukaiKą įdomaus galima padaryti turint trumpus plaukus? Labai daug ką ir labai stilingai! Vienas iš variantų šiai vasarai – į gala sušukuoti ir ties nugara atskiromis sruogomis susegti plaukai. Pridėk drąsų aksesuarą ir pirmyn! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis