Grožio naujiena: „Gosh by Simona Nainė“ lūpų blizgius dabar gali įsigyti kiekviena

Šis renginys – išskirtinis, nes tai pirmoji Lietuvoje koloboracija tarp dekoratyvinio prekės ženklo ir įžymybės. Simona Nainė pati važiavo į Gosh gamyklą Danijoje, maišė spalvas ir atrinko 3 šio sezono must have atspalvius, kuriuos rekomenduoja įsigyti visoms merginoms ir moterims.


Aš esu labai laiminga. Pagaliau po daugiau nei pusės metų laukimo galiu pristatyti drauge su Gosh kurtus lūpų blizgesius. Ačiū už pasitikėjimą manimi ir gražią draugystę. Jausmas nerealus. Sunku papasakot kaip jaučiuosi, bet, manau, puikiai įsivaizduojat“ iš karto po renginio žinute socialiniame tinkle Instagram pasidalino Simona.


View this post on Instagram

Aš esu labai laiminga 🙏 pagaliau po daugiau nei pusės metų laukimo galiu pristatyti drauge su @goshofficial kurtus lūpų blizgesius 🖤💣💄 Ačiū už pasitikėjimą manim ir gražią draugystę. Jausmas nerealus 😍🙊 sunku papasakot kaip jaučiuosi, bet, manau, puikiai įsivaizduojat 🙈 Blizgesius galit rasti Vilniuje p.c. Ozas, EUROKOS parduotuvėje. Ir www.eurokos.lt Nuo kitos savaitės blizgesiai pasieks visas Lietuvos Eurokos parduotuves. Kaina - 11.90€, o jei paskubėsit šnd dar spėsit pasinaudoti iki 40% nuolaida. Tikiuosi Jums patiks 💋💄 #simonanaine #lumilips #ohmygosh #diva #nuoga #kosmine

A post shared by Simona Nainė (@simutee) on


Visi lūpų blizgiai, pristatyti renginio metu, bus riboto leidimo, tad jais prekiaus tik Eurokos parduotuvės ir www.eurokos.lt internetinė parduotuvė. Prekyboje jau galite išvysti tris lūpų blizgius: 


GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #DIVA koralinės spalvos lūpų blizgį;

GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #KOSMINĖ žėrintį lūpų blizgį;

GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #NUOGA natūralios „nude“ spalvos lūpų blizgį.


Blizgius įsigyti gali čia: www.eurokos.lt/akcijos-eurokos/gosh-simona-naine-lupu-blizgesiai/Nuotraukos Deivido Bendžiaus www.instagram.com/deividasben/


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis