5 žaismingos šukuosenos, kurias nesunkiai pasidarysi pati

Miego drabužių ir laisvalaikio prekių ženklo „Differentwe“ viena iš įkūrėjų Anželika Šreder bei stilistė Julija Kirkliauskaitė kviečia išbandyti paprastą ir efektyvių būdą atsinaujinti – pasidaryti madingą šukuoseną!

Šiek tiek pakeitusi įprastos šukuosenos stilių, pasijusi romantike, svajotoja ar šelmiška gražuole. Šukuosenai gali naudoti šilko, veliūro ar kitos medžiagos gumytę, o ją pasidaryti užtruksi tik kelias minutes.


Neįtikėtinai paprasta ir madinga šukuosena


Labas Lape Photography


Šią šukuoseną labai nesudėtinga pasidaryti namuose. Sugarbanokite plaukus, gražiai atskirkite dalį jų ir suriškite viršugalvyje į uodegytę. Palikite kelias garbanas priekyje. Tegul plaukai atrodo šiek tiek netvarkingai, šelmiškai ir jaunatviškai.


Šukuoseną galima surišti šilkiniu kaspinėliu, kuris priduoda savito žavesio. A. Šreder nuomone, šilko aksesuarai plaukuose atrodo prabangiai, medžiaga gražiai krenta ir neturi sintetino blizgesio, o natūralus švelnus audinys nepeša plaukų.


Šukuosena su žavinga didele gumyte


Labas Lape Photography


Susukite įprastą kuodą viršugalvyje. Norėdami daugiau šarmo ir didesnio efekto panaudokite spalvingą, plačią, šilko, veliūro ar kitos medžiagos gumytę. Šukuoseną pasidaryti užtruksite 5 minutes ir jausitės nuostabiai tiek eidama į miestą, tiek į pasimatymą.


Šukuosena su kasyte


Labas Lape Photography


Pradėkite pinti kasytę nuo kaktos lik viršugalvio. Suriškite plaukus kaip galima aukščiau į „uodegą“. Ištiesinkite plaukus tam skirtomis priemonėmis. Kitas variantas būtų – surištus plaukus susukti į kuodą. Nepamirškite galutinio akcento ir panaudokite savo mylimiausią plačią gumytę. Jeigu dar paderinsite jos spalvą prie savo drabužių, atrodysite itin stilingai. Taip pasipuošę neliksite nepastebėta ir sulauksite gausių komplimentų iš aplinkinių.


„Padykęs“ kuodukas


Labas Lape Photography


Jeigu jūsų plaukai ploni ir mažos apimties, šis kuodas bus puiki išeitis. Suimkite plaukus aukštai viršugalvyje ir suriškite. Sugarbanokite krentančius plaukus ir su segtukais prisekite į kuodo vidų. Panaudokite mylimiausią gumytę. Ji gali būti šilko, veliūro ar latekso. Priekyje palikite kelias garbanas. Su šia šukuosena atrodysite išdykusiai žavingai.


Šukuosenos sesėms ar draugėms


Labas Lape Photography


Dalyvaujant šeimos šventėse lietuvės moterys vis dažniau stengiasi ne tik pačios atrodyti stilingai, bet ir suderinti šeimos narių drabužius. Tam ypač tinka vienodi aksesuarai. Skirtingomis šukuosenomis su vienodais aksesuarais galėtų pasipuošti mama ir dukra, sesės ar draugės šeimos šventėje ir vakarėlyje. Viena – galite sugarbanoti plaukus ir surišti juos, o kita – susukti kuodą, abi pasipuoškite panašia gumyte ar kaspinu. Šukuosenas galite varijuoti ir pasirinkti labiausiai tinkančią iš pateiktų.


Labas Lape Photography


O galbūt ieškote mielos ir įsimintinos dovanos mamai artėjant Motinos dienai ar nuotakai vestuvių proga? Pasinaudokite sparčiai populiarėjančia mada ir išsiuvinėkite inicialus, šūkį ar palinkėjimą ant šilkinio plaukų aksesuaro. Tai bus itin miela dovanėlė.


Stilistė J. Kirkliauskaitė naudojo „Differentwe“ gumytes ir kaspinus plaukams, šukuosenos buvo daromos studijoje „Grožio pajėgos LT“. Nuotraukas darė „Labas Lapė photography“.


Straipsnį parengė differentwe.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis