Oksana Pikul-Jasaitienė pristatė pavasariško makiažo tendencijas

Pirmadienio rytą kosmetikos naujovėms neabejingos moterys rinkosi į grožio pusryčius. Garsenybėms, žinomoms vizažistėms, tinklaraštininkėms buvo pristatytos pavasariškos dekoratyvinės kosmetikos „Bell“ naujienos. 

Renginio metu moterys kalbėjo apie makiažo tendencijas, susipažino su kosmetika ir mėgavosi pusryčiais. Modelio Marios Julie Randers makiažu pasirūpino Lietuvos vizažo čempionė Oksana Pikul-Jasaitienė. Renginyje buvo pristatytos priemonės lūpoms, akims ir veidui. Taip pat minėta kosmetikos gamintoja turi išleidusi priemonių nagams liniją. Pusryčius vedė tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Pitkauskienė.


Į šventinius pusryčius restorane „Sugamour“ Simona Starkutė, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, Monika Šedžiuvienė, Justina Gafarovaitė, Ieva Swan, Monika Marija Paulauskaitė, Julija Žižė, Sofio Gelašvili, Sandra Šernė, Inga Žuolytė ir kitos.


Oksana Pikul-Jasaitienė ir Maria Randers
Oksana Pikul-Jasaitienė ir Maria Randers
Vidas Černiauskas


„Pavasario ir vasaros sezoną ypač madinga gaivi, gyva, švytinti, sveika oda. Atkreipkite dėmesį į skaistalus. Jie labai svarbi šio sezono makiažo detalė. Keičiasi ir antakių mados. Šiuo metu grožio pasaulyje karaliauja į viršų sušukuoti natūralūs, vešlūs antakiai, ryškios blakstienos, švytintys šešėliai, grafiniai skysti akių pravedimai. Jie gali būti ir pačių ryškiausių spalvų! Taip pat stilingai atrodysite su holografinės spalvos lūpoms ar akimis. Negailėkite švytėjimo suteikiančios pudros, jos niekada nebūna per daug“, – apie šiltojo sezono makiažo tendencijas kalbėjo O. Pikul-Jasaitienė.


Maria Randers
Maria Randers
Vidas ČerniauskasMaria Julie Randers įsitikinusi – pavasariškas makiažas turėtų būti gaivus, spindintis, o veidas kuo mažau apkrautas. „Šiuo metu madoje yra spalvoti akių pravedimai. Man jie labai patinka. Kada daugiau žaisti su spalvomis, jei ne pavasarį ar vasarą“, – šypsojosi mergina. Maria pasakojo, kad labai dažnai makiažo stilių padiktuoja proga ir nuotaika. Vieną dieną tamsiaplaukė nori dūminio, o kitą minimalistinio makiažo. „Labai mėgstu dažytis, tačiau esant svarbiai šventei mieliau pasitikiu profesionalais“, – pasakojo gražuolė.


Žemiau esančioje nuotraukų galerijoje - kosmetikos pristatyme susirinkusios viešniosParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis