Italų plaukų meistrai pakeitė žinomų lietuvių įvaizdį

Įsibėgėjus pavasariškiems orams žinomos moterys savo plaukus patikėjo žinomiems italų stilistams. Įvaizdžio permainomis susigundė dainininkė Augustė Vedrickaitė, aktorė, verslininkė Nora Lapinskienė, stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule.

Žinomos moterys dalyvavo kaip modeliai italų kompanijos „Helen Seward“ plaukų priežiūros ir koloristikos seminare, surengtame Vilniuje. Seminarą vedė Milano kūrybinės komandos dėstytojas, plaukų meistras Marco Landi ir žymus koloristas Nicola Picolla.


Stilistei Violetai Malevskai italų meistrai parinko plaukų dažymą metalo šaltais atspalviais, sukuriant gelmės efektą. „Dabar esu šiaurietiško tipo blondinė, – po grožio renginio šypsodamasi sakė V. Malevska, pastaruoju metu dažiusis plaukus šiltais medaus atspalviais. – Nejučia grįžau į vaikystę: pamenu, kaip tik buvau tokiais šalto atspalvio šviesiais plaukučiais“. Žinoma moteris džiaugėsi, kad naujasis plaukų atspalvis pabrėžia natūralumą.


Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Nuotraukų aut. Robertinas Valiulis


Svečiai iš Italijos subtiliai pakeitė įvaizdį ir moters paauglei dukrai: Paulei Štenger buvo lengvais potėpiais pašviesinti plaukai ir uždėtas lengvas violetinis atspalvis. Kirpimui naudota „Torson” technika, kuomet kerpamos įstrižai susuktos plaukų sruogos: taip išgaunama unikali tekstūra. „Paulei gal ir norėjosi kiek ryškesnio efekto, tačiau, man regis, nauja šukuosena dukrai itin tinka, suteikia stilingumo“, – savo ir dukters išvaizdos pokyčiais džiaugėsi V. Malevska.


Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Nuotraukų aut. Robertinas Valiulis


Kino filmams aktorių kostiumus kurianti menininkė sakė, kad atšilus orams jos su dukra dar daugiau dėmesio skiria savo plaukų priežiūrai. „Išbandėme ir unikalios natūralios plaukų kaukės poveikį. Reikia sumaišyti garstyčias, kiaušinio trynį ir kokosų aliejų. Kartais vietoje garstyčių naudojame imbiero miltelius“, – savos gamybos kaukės receptu su skaitytojais sutiko pasidalinti V. Malevska.


Verslininkė, televizijos serialuose vaidinanti Nora Lapinskienė po plaukų seminaro naujuoju savo įvaizdžiu pradžiugino vyrą ir vaikus. „Šeima teigiamai įvertino mano pokyčius“, – šypsodamasi sakė N. Lapinskienė, savo plaukuose įžvelgianti smėlinius, karamelinius atspalvius. Italų meistrai žinomai moteriai parinko tokį dažymo būdą, kuomet tamsesniu atspalviu dažoma prie šaknų, o šviesesnė smėlinė spalva padengia visą plauko ilgį. „Neslėpsiu, ypatingai nesirūpinu savo plaukais. Gal tik jau nuo seno privengiu plaukų džiovintuvo. Man regis, plaukai turi išdžiūti natūraliai.

Tuomet jie bus sveikesni, neišsausėję. Neretai į darbą lekiu dar šlapia galva“, – juokėsi N. Lapinskienė. Moteris sakė, kad pastaruoju metu išbandė ir rinkoje dar naują plaukų procedūrą. Tai – PRP terapija: natūralus būdas stabdyti plaukų slinkimą. PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, kuriuose yra taip vadinamų augimo faktorių. „Pastebėjau, kad po šios procedūros plaukai tapo stripresni, neslenka“, – modernių technologijų atradimu džiaugėsi pašnekovė.


Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Nuotraukų aut. Robertinas Valiulis


Dainininkė Augustė Vedrickaitė prisipažino, jog kuomet kalba eina apie plaukus, ji tampa itin atsargi. „Maniškiai, kaip ir daugelio scenos žmonių, yra išvarginti nuolatinio skubėjimo, dažno garbanojimo bei gausaus kiekio lako. Negaliu pasigirti, kad labai myliu ir puoselėju savo plaukus. Taipogi prisibijau ir specialistų. Pamenu kartą ilgai augintus plaukus salone žiauriai apdegino ir teko juos kirpti itin trumpai. Kadangi šiuo metu noriu ilgų plaukų, tai ir kirpėjo žirklės juos mato tik kartą per metus. Laikui bėgant atradau priemones, kurių dėka sugebėjau išlaikyti šaltą šviesų plaukų atspalvį net ir neišeidama iš namų“, – savo problemomis ir atradimais dalijosi atlikėja.


Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Plaukų priežiūros ir koloristikos seminaras
Nuotraukų aut. Robertinas Valiulis


Sulaukusi kvietimo sudalyvauti seminare ir pabūti modeliu, Augustė iš pradžių maniusi tiesiog paprašyti jai atlikti plaukus regeneruojančią procedūrą ir tiek. Tačiau nutiko taip, kad ji nutarė atsiduoti į patyrusių grožio specialistų iš Italijos rankas. „Ir ką gi. Po renginio išėjau į gatvę su išdidžiai pakelta galva ir plačia šypsena“, – neslėpė džiugesio A. Vedrickaitė. Jauna moteris prisipažino, visas keturias seminaro valandas sėdėjusi įtampoje, bijodama galutinio rezultato. „Tačiau smagu, kad yra tikrų profesionalų, kurie ne tik išgirsta tavo pageidavimus, bet ir įgyvendina juos tinkamai parinkdami priemones, kurios nepažeistų ir taip išvargintų scenos žmogaus plaukų. Džiaugiuosi renginyje susipažinusi ir su Lietuvos specialistais: turėsiu kur kreiptis, kai norėsiu pakartoti procedūras“, – kalbėjo dainininkė, kuriai renginio metu buvo išbalinti plaukai iki vadinamo 10-ojo lygio, išgautas itin šaltas, tiesiog sidabrinis atspalvis.


Tiek V. Malevskai su dukrele Paule, tiek A. Vedrickaitei italų meistrai po plaukų dažymo suformavo šiuo metu itin madingas garbanas.


Italų plaukų priežiūros produktų kompanijos atstovai M. Landi ir N. Picolla bendrovės „Juara“ kvietimu Vilniuje viešėjo kelias dienas. Meistrai Lietuvos grožio pasaulio profesionalams parodos „Pelenė“ metu demonstravo madingus plaukų kirpimus ir jų dažymo bei tonavimo technikas. Naujoji „Helen Seward“ kolekcija, paremta Norvegijos šiaurinio miesto Asgard mitologijos: „pasiskolinti“ keturių deivių plaukų atspalviai. „Kiekviena moteris turėtų savyje atrasti deivę ir drąsiai pasauliui parodyti savo plaukų grožį“, – įsitikinę M. Landi ir N. Picolla. Seminaro metu taip pat buvo rodoma, kaip profesionalių priemonių pagalba atstatyti pažeistus ir ypatingai stipriai išsausėjusius plaukus. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis