Šeši kūno taškai, kur kvepalai išsilaiko ilgiausiai

Tikriausiai žinai paprastą taisyklę - jeigu pasikvėpinusi po kurio laiko kvepalų nebeužuodi, vadinasi jie tau tobulai tinka! Tačiau jeigu tavo kvepalų po poros valandų nebeužuodžia ir aplinkiniai, priežastys gali būti dvi - kvepalai ne itin kokybiški arba tiesiog purški juos ne ten, kur reikia. Pirmosios problemos mes, deja, neišspręsime, o su antrąja galime padėti. Įsidėmėk šias šešias kūno vietas, kurias turėtum kvėpinti, kad aromatas intensyviau sklistų.

Plaukai


„Byredo“ kvepalų kūrėjas Benas Gorhamas tikina, kad plaukai kur kas geriau saugo kvapus, nei oda. Tik įsidėmėk svarbų dalyką - kvepaluose yra spirito, kuris kenkia plaukams, todėl nepurkšk kvepalų tiesiogiai ant plaukų. Vietoj to pakvėpink savo šukas ir tuomet iššukuok plaukus.


Nematomos zonos už ausų


Priešingai, nei dauguma įsivaizduoja, visai nebūtina iškvėpinti viso savo kaklo! Pakaks, jei keliais lašeliais patrinsi už ausų esančius odos plotelius. Šioje vietoje venos yra itin arti odos, todėl sukuriamos tobulos sąlygos - kvepalai gauna pakankamai šilumos ir aromatas intensyviau sklinda. „Kilian“ prekės ženklo įkūrėjas Kilianas Hennessy netgi sukūrė specialius papuošalus, kuriose slepiasi keramikinis kamuoliukas, kurį galima iškvėpinti tau patinkančiu aromatu. Kad net tavo papuošalai skleistų nuostabų aromatą!


Galinė kaklo dalis


Viena iš didžiausių klaidų - prisikvėpinti taip, kad tavo kvepalus užuostų už kelių metrų stovintis žmogus. Aromatas turi būti juntamas tik prie tavęs priėjus. Taigi pamiršk tą nelemtą kvepalų purškimą ant viso kūno. Geriau pakvėpink galinę kaklo dalį. Aromatas bus juntamas, tačiau subtiliai ir tik tiems, kurie turės progą su tavimi pabendrauti iš arčiau.


Vidinė alkūnės pusė


Ekspertai tikina, kad ši vietelė kvepalų aromatą skleidžia kur kas intensyviau, nes riešas. Vis tik jei liksi ištikima riešui, įsimink esminę taisyklę - pasikvėpinus riešų nevalia trinti vieno į kitą. Nepatingėk ir kiekvieną riešą kvėpink atskirai. Bent mes vis tik siūlome rinktis vidines alkūnės zonas.


Ties vidine kojos kelio dalimi


Patikėk, ši vietelė - stebuklinga! Oro srovės ir šiluma kvepalų skleidžiamą aromatą kelia į viršų, taigi jis juntamas ne iš karto, o po truputėlį. Be to, tai dar vienas tavo seksualumo ginklas! Tik įsivaizduok - sėdi seksualiai susidėjusi koją ant kojos prieš žavingą vyrą, nusprendi pakeisti sėdėjimo pozą, pajudini kojas ir lengvas aromatas apgaubia visą tavo kūną.


Bamba


Šiuo patarimu kadaise pasidalino aktorė Liv Tyler. Ir ji visiškai teisi - bamba, puiki vieta kvepalams, nes čia kūno temperatūra aukštesnė ir aromatas karščio dėka intensyviau sklinda!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis