Žaidimas plaukų spalvomis, padėsiantis išryškinti gražiausius tavo veido bruožus

Net ir labai subtilūs pokyčiai gali kardinaliai pakeisti tavo įvaizdį, tad nebijok žaisti spalvomis ir eksperimentuoti. Nežinai, nuo ko pradėti? Žvelk žemiau - mes tau padėsime išsirinkti!

Šviesūs atspalviai


Šviesūs atspalviai niekuomet neišeis iš mados - priešingai, pasitelkdama šiuolaikinius dažymo metodus ir derindama skirtingus atspalvius gali kurti stulbinančius įvaizdžius. Tereikia išsirinkti, kas tau labiausiai tinka. Iš prigimties šviesiaplaukėms ir šviesiaakėms merginoms stilistai rekomenduoja rinktis švelnius medaus ir kviečių atspalvius - tai klasikinis variantas, su kuriuo tikrai neprašausi pro šalį. Jei tavo plaukai kiek tamsesni, dairykis į gintaro gelsvumą ar vidutinio intensyvumo rudus atspalvius.


Vida Press


Vadovaukis paprasta taisykle: kuo tamsesnė oda ir tamsesnės akys, tuo daugiau atspalvyje turi būti oranžinio pigmento, o kuo šviesesnė oda ir akys, tuo šaltesnius tonus reikia rinktis. Tačiau būk atsargi su merginų itin pamėgta, tačiau retai kuriai tinkančia platinine spalva. Akį traukianti platina labai kaprizinga - idealiai tinka tik turinčioms skaisčią odą ir ryškius veido bruožus.


Rusvi atspalviai


Su gyvybingais raudonmedžio tonais, subtiliu aukso spindesiu, o gal žvilgančiomis vario natomis plaukuose - spalvų pasirinkimo gausa gali apsukti galvą! Nuo ko pradėti, renkantis tau labiausiai tinkančią spalvą? Nuo paprastos taisyklės: šviesią odą turinčioms merginoms patartina vengti violetinių ir raudonų atspalvių - jie gali sukurti nepageidaujamą paraudusios odos efektą. O štai vario ir aukso tonai suveiks priešingai - oda atrodys sveikesnė, gyvybingesnė. Tamsesnę odą turinčioms merginoms labiausiai tiks sodraus rausvumo turintys slyvų ir vyno atspalviai - jie dar labiau pabrėš nepriekaištingą tavo odą ir ryškius veido bruožus.


Vida Press


Tik nepamiršk – rudi atspalviai atrodo efektingai tik tuomet, kai jie pakankamai intensyvūs, tačiau natūralūs. Todėl planuojančioms plaukus dažyti namuose, COSMO rekomenduoja išbandyti naujuosius WELLA Color Perfect plaukų dažus - tausojančius plaukus, tačiau lengvai susidorojančius net su pražilusiais plaukeliais. Išskirtinė ryškinamoji emulsija užtikrins ypatingą spalvos intensyvumą ir žvilgesį nuo dažymo iki dažymo, o ypač stipriai veikiantis plaukų balzamas pasirūpins giluminiu plaukų drėkinimu, kad jie būtų spindintys, švelnūs ir paklusnūs.


Color Perfect plaukų dažų paletėje rasi įvairius natūraliai atrodančių atspalvių variantus. Tamsesnę odą turinčioms merginoms vertėtų atkreipti dėmesį į visuomet prabangiai atrodančią tamsaus raudonmedžio spalvą (ieškok numeriuko 5/5), o norinčioms suteikti gyvybingumo šviesiai odai, patariame rinktis lazdynų riešutų atspalvius (atkreipk dėmesį į plaukų dažus, pažymėtus numeriu 7/77).Nebijok žaisti skirtingais atspalviais - klasikinė ruda spalva pabrėš veido bruožus, o papildomi šokoladiniai tonai atrodys švelniau, gyvybingiau.


Raudoni atspalviai


Raudona spalva visuomet atrodo efektingai, tačiau išgauti tobulą rezultatą pavyks tik derinant kelis skirtingus atspalvius. Nuostabiai atrodo rausvas aukso žvilgesys ar kiek intensyvesni karameliniai tonai. Variacijos gali būti pačios įvairiausios - nuo visiškai šviesių, kone pastelinių oranžinių atspalvių iki sodrių, rusvų tonų. Tik nepamiršk - jeigu tavo oda linkusi rausti, raudoni atspalviai tai dar labiau pabrėš.


Vida Press


Tamsūs atspalviai


Labiausiai pasisekė turinčioms natūraliai tamsius plaukus. Tamsūs plaukai įprastai kur kas sveikesni, nei šviesūs, o ir su atspalvių pasirinkimu labai nerizikuoji - nuostabiai atrodys ir karameliniai, ir raudonmedžio tonai plaukuose. Be to, tamsūs plaukai geriau sugeria pigmentą ir ilgiau išsaugo spalvą, tad rezultatais džiaugsiesi ilgiau.


Gali drąsiai eksperimentuoti ir išbandyti skirtingus variantus. Kavos ir šokolado atspalviai – prabangi, tačiau neįpareigojanti klasika, kuri tinka visoms. O nuo pelenų atspalvio geriau susilaikyti – plaukai gali atrodyti negyvybingi, praradę natūralų žvilgesį.


Vida PressUžsakymo nr.: PT_54338

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis