Mineralinė kosmetika, kuri mus tiesiog sužavėjo

Tiek gerų žodžių apie grožio priemones, kiek jų išsakė merginos, išbandžiusios švedų dekoratyvinę mineralinę kosmetiką IDUN Minerals, jau seniai girdėjome! 

Tikrai ne veltui ši kosmetika pavadinta švedų nemirtingumo ir amžinos jaunystės deivės Idun, išrinktiesiems dalijančios neblėstančios jaunystės obuolius, vardu – mūsų bandytojos vienu balsu tvirtina: naudodamos šias grožio priemones jautiesi (ir atrodai) tarsi pati būtum paragavusi stebuklingo obuolio!


Sakai, kas čia naujo – juk dabar dauguma dekoratyvinės kosmetikos gamintojų naudoja mineralus? Naudoja, tačiau kokius!.. O štai IDUN Minerals sudedamosios dalys – tik aukščiausios kokybės 100 % išgrynintos mineralinės medžiagos, kitaip tariant, jose nebėra nikelio, chromo ir mikroorganizmų. Taip pat į šią kosmetiką nededama talko, naftos produktų, kvapiųjų medžiagų, silikono, konservantų (parabenų) – jokių dirbtinių ir net kai kurių natūralių elementų, galinčių dirginti odą, sukelti bėrimų ir alerginių reakcijų. Pagrindinės priemonės yra neorganinės ir bevandenės, todėl jose nesidaugina bakterijos. 


IDUN Minerals optiškai sumažina mažas raukšleles, paslepia pigmentines dėmes ir kitus matomus odos senėjimo požymius leisdama odai kvėpuoti, nekimšdama porų, ramindama odą ir saugodama ją nuo saulės, taigi ir senėjimo. Ši kosmetika, sukurta Švedijos mokslininkų, tinka visų tipų odai, net jautriai. 


Dekoratyvinės mineralinės kosmetikos IDUN Minerals asortimentas didelis: įvairūs makiažo pagrindai, pudra, kitos maskuojamosios priemonės, skaistalai, bronzinamoji pudra, lūpų blizgiai, lūpų dažai, vokų šešėliai, tušai, dar specialiai šio prekių ženklo priemonėms tepti sukurti ypač tobuli makiažo šepetėliai... Mūsų redakcijos bandytojos mėnesį bandė keturias svarbiausias priemones kasdieniam makiažui sukurti. Štai jų įspūdžiai!Apie biraus makiažo pagrindą IDUN Minerals Disa Nr. 1007 ir biraus makiažo pagrindo ir pudros šepetėlį IDUN Minerals Kabuki Nr. 8001 Gamintojai sako: mokslininkų sukurtas vidutiniškai arba stipriai maskuojantis švelnios raminamosios formulės birus makiažo pagrindas IDUN Minerals Disa Nr. 1007 pagamintas iš ypač išgrynintų mineralų, puikiai padengia visų tipų odą, sukurdamas natūralumo įspūdį, ir ilgai laiko, tačiau neužkemša porų, leidžia odai kvėpuoti, suteikia jai natūralaus švytėjimo, puoselėja ją ir saugo (SPF 15). Jame nėra kvėpiklių, konservantų ar cheminių medžiagų, kurios paprastai sukelia alergijas ar niežulį. Tai – vienintelis kosmetikos gaminys Švedijos rinkoje, patvirtintas ir rekomenduojamas Švedijos astmos ir alergijų asociacijos. Kad pasiektum geriausius rezultatus, birų makiažo pagrindą tepk ilgu ar ištraukiamu kelioniniu šepetėliu IDUN Minerals Kabuki.  


Gamintojai sako: biraus makiažo pagrindo ir pudros šepetėlis IDUN Minerals Kabuki Nr. 8001 pagamintas iš aukščiausios kokybės sintetinio pluošto taklono, todėl jo šereliai yra ne tik ypač minkšti ir švelnesni nei kiti, bet ir 100 % saugūs (t. y. nedirgina odos) ir, palyginti su natūraliais, higieniškesni, nes neporėti ir dėl to mažiau kaupia nešvarumus – dulkes, priemonių likučius, negyvas odos ląsteles... Šepetėlį lengva prižiūrėti – pakanka tarp naudojimų nuvalyti IDUN Minerals makiažo šepetėlių valikliu ir bent kas dvi savaites išplauti su muilu ir vandeniu.


O ką mūsų merginos pasakys?


„Aš daug keliauju, tad dažniausiai mano kosmetinėje būna tik makiažo pagrindas, blakstienų tušas ir lūpų dažai. Bebandydama IDUN Minerals taip pat namie nesėdėjau – pabuvau Vokietijoje ir Italijoje. Tačiau grįžkime prie kosmetikos. Nemėgstu, kai oda nenatūraliai nuglaistyta, bet džiaugiuosi, kai pavyksta paslėpti odos nelygumus, nedidelius trūkumus. Šiuo makiažo pagrindu tai lengvai pavyko, be to, jis itin lengvai ir tolygiai padengia odą ir neskleidžia jokio specifinio kvapo. Esu gana alergiška, dažnas makiažo pagrindas man sukelia odos niežulį, bet šįkart nieko nejutau. Veidas, padengtas IDUN Minerals Disa, atrodė natūraliai ir taip gaiviai, lyg būčiau miegojusi net ne aštuonias, o dešimt valandų. Birų makiažo pagrindą tepiau specialiu šepetėliu IDUN Minerals Kabuki. Jis toks minkštas, kad nė nesinorėjo paleisti jo iš rankų. Vis bandžiau suvokti, ką jis primena, – hm, tikriausiai tiksliausia jį lyginti su aksomu. Šiuo šepetėliu veidą makiažo pagrindu pavyko padengti itin tolygiai ir pats procesas buvo malonus, tarsi savotiška moteriška meditacija“, – Agnė.


„Esu išbandžiusi tiek daug skirtingų makiažo pagrindų, kad suskaičiuoti tikrai neužtektų rankų ir kojų pirštų. Variantų buvo įvairių – ir labai neblogų, ir stipriai nuvylusių. Galiu tvirtai pasakyti: prieš šį birų mineralinį makiažo pagrindą visos anksčiau bandytos tokio pobūdžio priemonės nublanksta. Jis tikrai patiks visoms, kurios mėgsta vidutinį maskavimą ir natūraliai atrodančią odą. Specialiu šepetėliu IDUN Minerals Kabuki sukamaisiais judesiais švelniai įtrini pagrindą į odą, smulkios išgrynintų mineralų dalelės sukimba su oda, ir ši įgyja tolygų atspalvį, natūraliai sušvyti! Labai patiko ir pojūtis pasidažius – jokio tempimo jausmo, sudirgimų. Tarsi būčiau nesidažiusi!“ – Aistė.


„Jau nė neprisimenu, kada pastarąjį kartą buvau naudojusi birią pudrą. Nors mano oda yra riebi, man niekada nepatiko birios pudros jausmas ir vaizdas ant veido. Maniau, kad ir birus makiažo pagrindas IDUN Minerals – tokia pat pudra, tik kitaip vadinama. Tikrai nesitikėjau, kad jis veidą padengs tokiu lengvu ir skaisčiu sluoksniu! Šis birus makiažo pagrindas išties laiko visą dieną ir netepa drabužių. Beje, šepetėliu IDUN Minerals Kabuki, kuris yra ne mažiau nuostabus, galima ne tik tolygiai, dailiai išsklaidyti birų makiažo pagrindą, – jis puikiai tinka tepti veido odą švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis ir skaistalais“, – Anželika.


„Kai pirmąkart užtepiau birų mineralinį makiažo pagrindą, jausmas buvo labai neįprastas, nes aš visada naudojau tik skystą pudrą. Turėjau įprasti prie skaistesnės spalvos. Šis birus makiažo pagrindas tobulai maskuoja poras, kapiliarus ir raudonį. Skirstydama jį ant veido specialiu šepetėliu IDUN Minerals Kabuki, išvengiau tepant skystą pudrą įprastai neišvengiamų tamsesnių ruožų prie plaukų augimo linijos, lūpų kontūrų ir skruostikaulių. Nuostabu!“ – Laura.


Apie storinamąjį blakstienų tušą IDUN Minerals Magna Nr. 5008Gamintojai sako: storinamasis blakstienų tušas IDUN Minerals Magna Nr. 5008 yra kreminės konsistencijos ir su išskirtiniu šepetėliu, todėl kiekvieną blakstieną padengsi lengvai ir nuo šaknų iki pat galiuko. Gali tepti keliais sluoksniais, kol pasieksi maksimalią apimtį, – tušas netepa, nesušoka gumulėliais. Ypač išgryninti mineraliniai pigmentai suteikia intensyvią juodą spalvą. Patikrintas oftalmologų, tinka jautrioms akims ir nešiojant kontaktinius lęšius, 100 % subalansuotas veganams. 


O ką mūsų merginos pasakys?


„Prireikė šiek tiek laiko, kol išmokau šiuo tušu padengti blakstienas, – tai per mažai jo tepiau, tai per daug. Kai įgudau, problemų nebeliko. Naudojant kitus tušus pasitaiko alerginių reakcijų, nes mano ir oda jautri, ir dar kontaktinius lęšius nešioju. Šis tušas nei akių, nei odos nedirgino, visą dieną galėjau klapsėti dailiomis blakstienomis – nei sniegas Lietuvoje, nei lietus Vokietijoje, nei saulė Italijoje jų grožiui nepakenkė. Mielai su juo per Europą keliavau!“ – Agnė.


„Blakstienų apimtį didinantis tušas? Buvau jo atžvilgiu nusiteikusi kiek skeptiškai, nes tokie tušai įprastai būna labai tiršti, teplūs ir sunkiai dengia blakstienas. Nežinau, dėl ko labiausiai – ar dėl to, kad šepetėlio galiukas suapvalintas, ar dėl to, kad kreminės konsistrencijos formulė ypatinga, – bet šis blakstienų tušas tiesiog tobulai dengia blakstienas ir visiškai jų nesulipina. Šis tušas pristatomas kaip storinamasis, bet, man regis, jis dar ir ilgina blakstienas. Galbūt dėl to, kad tikrai apkabina kiekvieną jų nuo šaknų iki galiuko ir yra labai intensyvios juodos spalvos. Šis blakstienų tušas puikiai laiko visą dieną, nenubyra ir nenubėga. Teko išbandyti net ir ekstremaliomis oro sąlygomis. Esu tikra: IDUN Minerals Magna patiks visoms, kurios nori ryškių blakstienų ir išraiškingo žvilgsnio“, – Aistė.


IDUN Minerals Magna puikiai tinka toms, kurios po darbo iškart lekia į vakarėlį ar renginį, nes rytą juo lengvai brūkštelėjusi per blakstienas gali susikurti dieninį makiažą, o po darbo dar porą sluoksnių uždėjusi blakstienoms suteiki ryškumo ir tankumo. Svarbiausia, kad ir antrą, ir trečią kartą užtepus šį tušą blakstienos nesulimpa ir nesukietėja“, – Anželika.


„Nors ir nepadarė tokio didžiulio įspūdžio kaip birus mineralinis makiažo pagrindas, blakstienų tušas IDUN Minerals Magna taip pat visai patiko. Šepetėlis lenktas, todėl labai paprasta nudažyti visas blakstienas. Tušas laiko gerai, nesušoka gumulėliais ir nenubėga drėgname ore“, – Laura.


Apie prabangius matinius lūpų dažus IDUN Minerals Körsbär Nr. 6104 Gamintojai sako: prabangūs matiniai lūpų dažai IDUN Minerals Körsbär Nr. 6104 su itin išgrynintais mineraliniais pigmentais, natūraliu antioksidantu vitaminu E ir Šiaurės tekšių aliejumi padengia lūpas ypač sodria matine spalva, minkština, drėkina, maitina ir saugo lūpų odą. 


„Jei kalbėtume apie dekoratyvinę kosmetiką IDUN Minerals apskritai, gera žinoti, kad jos produktai nebandomi su gyvūnais. Manau, daugeliui mūsų tai yra ženklas, kad gamintojai į savo verslą žiūri atsakingai ir seka kokybę. Aš, kaip minėjau, gyvenu dinamiškai, staipytis prie veidrodžio neturiu laiko, be to, ir nemėgstu, bet eiti užkariauti pasaulio nepasidažiusi lūpų negaliu, tai – paskutinis kiekvienos dienos įvaizdžio akcentas. Lūpų dažai IDUN Minerals Körsbär matiniai, tačiau nedžiovina lūpų, priešingai – maloniai jas drėkina. Ir dar suteikia nuostabų natūralų atspalvį! Tikrai pasijutau kaip atsikandusi amžinos jaunystės obuolio“, – Agnė.


„Tikrai nesu iš tų, kurios nepasidažiusios lūpų neina iš namų. Tiesą sakant, padažytomis lūpomis mane retokai galima išvysti. Kai pamačiau IDUN Minerals Körsbär, labiausiai nudžiugino spalva – tokia skaisti, bet tuo pat metu atrodanti natūraliai. Idealu tokioms kaip aš, kurios lūpas dažosi tik švenčių proga. Na, dar kai į duris pasibeldžia pavasaris ir labai norisi spalvų. Šiuos lūpų dažus lengva tepti, jie visai nesausina lūpų, kaip dažnai nutinka naudojant matinius dažus. Šiek tiek paeksperimentavau ir pabandžiau užtepti lūpų dažų ant vazelinu sudrėkintų lūpų: švelnaus matinio efekto nebeliko, spalva tapo ne tokia intensyvi, labai natūrali. Dieną man tai tiko labiau, ryškesnį matinį efektą pasilikčiau vakarui“, – Aistė.


„Įprastai naudoju lūpų blizgį, lūpų dažai manęs niekada nedomino, juo labiau tamsesnių tonų. Apskritai lūpoms skiriu ne itin daug dėmesio. Tačiau išbandžiusi lūpų dažus IDUN Minerals Körsbär turiu pripažinti: likau maloniai nustebinta. Iš pirmo žvilgsnio lūpų dažai man pasirodė per tamsūs, bet užtepti ant lūpų jie labai subtilūs, be to, taip puikiai į jas įsigeria, kad net pamiršti, jog esi pasidažiusi. Lūpos išlieka gaivesnio atspalvio net tada, kai lūpų dažai jau nusitrynę“, – Anželika.


IDUN Minerals Körsbär puikūs! Jie suteikia dailią natūralią spalvą, kurios intenstyvumas įvairuoja priklausomai nuo tepamų sluoksnių. Taip, šie dažai laiko iki pirmo valgymo, betgi taip ir turi būti, juk jų sudedamosios dalys natūralios. Man net malonu, kad tenka vis atnaujinti lūpų spalvą, – juk tada galiu pasigrožėti šių lūpų dažų mielu dizainu“, – Laura


Išskirtinės kokybės IDUN Minerals gali įsigyti šiose prekybos vietose ir el. parduotuvėse: JUARA, EUROVAISTINĖ, SUGIHARA, KLIPSHOP, ASSORTI.


Prisijunk Instagrame – @juara.lt_kosmetika

Prisijunk Facebooke – @JUARA kosmetika


Užsakymo nr.: PT_54203

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis